nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Deskoherní rande - Olomouc

Zdravím všechny deskoherní nadšence, i náhodné kolemjdoucí.

(Berte tento text jako upřímným hledáním party lidí, kteří jsou dobrého srdce a mají stejnou zálibu hraní deskových her jako já)

Mám takový problém, a to seznámit se s lidmi, kteří jsou na tom podobně jako já. Mají spousty her, které nehrají (minoritní kritérium), zvláštní (ale vkusný) smysl pro humor (pohyblivé kritérium), široký záběr her, tudíž nepohrdnou jakoukoliv hrou (stěžejní kritérium), jsou přátelští a čestní. Mým kamenem úrazu je, že nakupuji hry, které jsou daleko od mainstreamu, který nejsou ale vůbec špatné, ale už teď jsou mnohými odsouzené (Ekloundovky, Posthuman, City of Remnants, Neuroshima, Vengeance apod.). Proto bych rád našel lidi, kteří neodsuzují a rádi zkoušejí nové hry. Ale nejvíce hledám lidi, s kterými bych si i měl po hraní co říci, proto ten název rande. Takže vytvořit partu lidí, kteří si sednou a rádi se spolu setkávají. Má vize je takové, že s případným zájemcem o tuto nabídku se sejít, zapařit nějakou hru a buď to si sedneme anebo ne (což je v lidské společnosti úplně normální). Takto bych chtěl vytvořit skupinu čtyř lidí včetně mě, protože je to nejideálnější počet na hraní složitějších her. Zájemce by měl mít i čas se scházet, alespoň jednou do týdne. Aby jste měli malou představu o mne, tak zde jsou nějaké informace.

Je mi 28 let, jsem šťastně ženatý a mám zakrslého králíčka s kterými skáčeme králičí hop.
Pár nejoblíbenějších her: Mars:Terafomace, Pax Renaissance, Blood Rage (i když kdo hraje na Lokiho, tak většinou vyhraje, což je proti mému vkusu hrdinství, ale i tak se mi stále líbí), Hrdina v kostce, ale těch her je daleko více.
Odmítané hry: Monstrum:Frankensteinovi dědicové a jiné zvláštní tituly, ale záleží titul od titulu
Oblíbená barva: žlutá
Vyznání: věřící
Jedny z nejoblíbenějších filmů: Inetrstellar (vážný), Walter Mitty a jeho tajný život (komedie), Žhavé výstřely a Utopenec na útěku (parodie)

Nevím vůbec, jestli tento projekt bude úspěšný a jak ho zdejší komunita lidí přijme, ale věřím, že za zkoušku to stojí. Zájemce prosím, buď mi napište soukromou zprávu nebo hoďte komentář do tohoto vlákna.

Všem lidem, kteří si přečetli tuto zprávu až do konce přeji požehnaní do každodenních činností vašeho života. Mějte se fajn a hrajte hry :)

8.11.2019 11:51:00

V této diskusi není zatím žádná odpověď...