nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Údržba serveru pro fulltextové hledání

V průběhu dnešní noci (ze čtvrtka 22.10 na pátek 23.10.) proběhne v čase mezi 1:00 a 2:00 ráno údržba serveru, který aktuálně řeší hledání inzerátů v Bazaru. V tomto čase proto nebude fungovat hlavní stránka Bazaru a hledání inzerátů a také inzeráty vytvořené v tomto čase budou dohledatelné až pár minut po skončení údržby. Pokud již na nějakém inzerátu budete (nebo budete mít odkaz v emailu či někde jinde) ten bude fungovat normálně dál. Věříme, že to technici ve vyhrazeném čase zvládnou a server naběhne dle očekávání.

Brass: Lancashire

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Roxley Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Brass: Lancashire je přepracovaným vydáním původní hry Brass.

Pravidla hry zůstávají víceméně stejná, obsahují však úpravu přípravy hry, díky které je nová edice hratelná v počtu 2-4 hráčů.

Pro milovníky původní edice je součástí hry i upravená mapa, na které si mohou hráči zahrát neoficiální variantu původní hry pro dva hráče, která vznikla uvnitř komunity fanoušků hry a také pravidla pro přípravu hry 3-4 hráčů podle pravidel klasického Brassu.

Značnou úpravu doznala zejména grafika hry (mapa, žetony, karty), součástí kickstarterové edice byly také keramické (clay) žetony peněz ve stylu pokerových žetonů.

Autor: Kew

Vybíráme z aukcí

Prodám rozšíření k MaM SE - Suppressed Memoris
Prodám rozšíření k MaM SE - Suppressed Memoris
Akt. cena: 2040 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>