Twilight Imperium (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 207x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Dane Beltrami
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň na Startovači

Vedlejší vlákno s češtinou je už hodně rozsáhlé a tak jsem si dovolil založit nové vlákno o kampani na Startovači.

Podpořili jste? Podělte se o číslo :)

Co říkáte na "Stretch goaly"?

https://startovac.cz/projekty/twilight-imperium-cz/
12.9.2017 20:43:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Bary, Zhan_Shi
Myslím, že teď je to naprosto jasné a pochopitelné.

13.9.2017 11:24:44

?
Jak se zjisti to poradi prihazujiciho v kampani?

Jinak se o kampan nebojim, pravdepodobne tam vubec nejsou backeri platici prevodem (napr ja), tzn to cislo je urcite o dost vys, nez je ted videt.

13.9.2017 12:22:15

rozjezd kampaně
ahojte,
chtěl jsem se zeptat, co říkáte rozjezdu kampaně, v toto chvíli, ani ne 24 hodin po začátku je splněno 33%, je to dost, nebo málo? Asi se uvidí, jak zítra dorazí první platby přes kartu, co?

13.9.2017 14:29:04

...
Platby převodem by s tím mohly pohnout. Jinak těžko říct. Zdá se to hodně, ale k cíli je daleko....

13.9.2017 14:36:14

Bonusy
Nechci komentovat jednotlivé bonusy v rámci Startovače a rozpoutat nějakou vášnivější diskuzi. Věřím, že Petr nabídl maximum co mohl. Ale i jemu jsem psal, že jeden motivační bonus by mohl s výběrem maličko víc pohnout. Co takhle třem vylosovaným ze Startovače nabídnout zahrání TI4 s týmem Deskofobie nebo ještě lépe možnost se zúčastnit např. let´s play videa? :) To by mohlo zabrat třeba víc než odznáček nebo plakát na zeď. Říkám si, že celým projektem jde Petrovi o jeho možná největší výhru nebo prohru ve svém deskoherním životě. Tak ať je to ta první možnost. Držím palce...

13.9.2017 14:58:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Kampaň
Nathanael: Těžko říct, zarytí hráči co hru chtěli už určitě přihodili. Teď už zbývají jen váhavci a čekatelé :-) + případné vlastní prostředky tvůrců kampaně to kdyžtak dorovnají :-) jak to bývá u některých těsných kampaní.

13.9.2017 15:19:14

výplata
Někteří čekají na výplatu. :D

13.9.2017 15:40:07

Karlhof
Mohu Tě ujistit, že tvůrci kampaně žádné prostředky na dorovnání nemají :-)

13.9.2017 15:43:04

@Zhan_Shi
No neříkej, že by ti dělalo problém otevřít peněženku a vytáhnout takových 100 až 200 000,- ;D.

13.9.2017 15:59:56

křen
No tu stovku bych tam ještě měl, ale raději bych si za ní koupil zítra oběd.

13.9.2017 16:09:24

mozna se blbe zeptam
...nestalo by za to udelat nejakou motivaci pro nakup obchodu. Treba pri nakupu 5 kusu sleva 300 na kus, pri deseti kusech 600 na kus (mozna jde nabidnout i lepsi podminky, nevim, a klidne se s obchody domluvit bokem - do startovace by pak jen pristala suma penez bez udani poctu kusu a kdo to objednal)? Jde mi o to, prilakat uz ke kampani obchodniky,kterym se nyni nevyplati projekt podporit a defacto mohou nakoupit a prodavat bez zisku anebo cekat jak to dopadne...

13.9.2017 16:43:35

Houpačka
Mám to jak na houpačce, chvíli propadám ohromnýmu optimismu a za chvíli mi zase přijde, že je to strašně málo. Držím palce.

13.9.2017 16:59:36

sledovani kampane
Nakazal jsem si,ze se pro klid duse nebudu divat na Startovac,jak pokracuje kampan, ale nemuzu si pomoct :).

13.9.2017 17:04:39

Kubis
Zapojení obchodů jsme hodně řešili a moc nevyřešili. Nakonec jseme dali alespoň obchodům s kamennou pobočkou možnost zůčastnit se jako výdejní místo. Základní problém je, že kampaň řídí Deskofobie a ta není velkoobchod, takže toto právně není nijak možné udělat.

13.9.2017 17:06:06

Kubis
Pravdu má ten chlapec ;o) Pokud jde o to co nejrychleji sehnat co nejvíc peněz, aby se za to zaplatilo, tak by to za to stálo ;o) Sakra, už přišla odpověď... jako bych nic nenapsal... Ale nešlo by tam přihodit varianta typu "příspěvek 17 000 - obdržíš 5x hru?"

13.9.2017 17:06:36 | Upraveno autorem (porovnej)

martin.kdo
Balíček 5x her nic nevyřeší, je to právní problém. Možná u nějaké další kampaně, ale teď to nezvládneme. Kampaň je hold na samotných hráčích.

13.9.2017 17:13:32

Chápu
Je to zajímavá sonda do naší společnosti. Jestli jsem se někam posunuli a nebo ne. Myslím tím to, jestli jsme schopní překousnout, že zaplatíme víc, abychom něco měli a pomohli na to dosáhnout i jiným. Nebo se na to vykašlem, protože: "proč by někdo jinej měl kvůli mě za něco zaplatit míň než já, když to vlastně má díky mě..."
Neboli:
"Zlatá rybko, soused má moc krásnou výstavní kravku"
Rybka: " chtěl bys taky takovou? "
"Ne, chci aby mu chcípla"

Jo a obdivuji trpělivost s jakou odpovídáte na dotazy ;o)

13.9.2017 17:26:48

Ew

problem
Bude sa to dat kupit aj mimo tejto kampane lebo momenalne 150Ecok je u mna problem :/

13.9.2017 17:26:53

Ew
Když kampaň dopadne, tak ano. Jinak jen v cizojazyčné verzi...

13.9.2017 17:30:15

ad sonda do společnosti
Já s tím třeba problém nemám, pokud se rozhodnu, že hru chci, tak klidně dám víc, než bude pak v obchodech a podpořím to. Však jsem taky třeba ze svého dal 2000,- na provoz Deskofobie při její první kampani - a tam nešlo o hru, kterou bych pak dostal.

Mne na té kampani vadí jen jedna věc, že to celé leží na Petrovi a Deskofobii i když jim moc držím palce. Blackfire, který z toho pak může mít nejvíc (třeba ne ani finančně, ale určitě bombastickou hrou v portfoliu) jen sedí za bukem a bez nějakého rizika a přispění čímkoliv do kampaně jen čeká jak dopadne kampaň, která leží celá na bedrech pár fandů. Očekával bych od vydavatele větší aktivitu i během kampaně.

13.9.2017 17:43:11

blackfire
třeba blackfire ještě překvapí, co víš :-) ...

13.9.2017 17:55:05

Doprava hry
Chtěl bych upozornit na zkušenost, kterou jsem (a nejen já) udělal poté, co jsem si prostřednictvím Startovače objednal Velryby ničí svět. Zde byla doprava řešena kurýrní službou (DPD) a vyšlo najevo, že Startovač předal dopravci pouze adresy, ale už nikoli maily a telefonní čísla, takže řada lidí se ke svým zásilkám složitě dostávala, protože byli odkázáni na to, že je kurýr zastihne doma. A pokud ne, museli to složitě řešit přes infolinku.
Pokud už to máte ošetřeno, tak super, ale pokud ne, vyplatí se na to myslet.

13.9.2017 18:51:54

Doprava
To je divné, protože Startovač nikomu nic nerozesílá. To si musí zajistit autor kampaně sám a pojistit se, že má vše potřebné.

13.9.2017 21:16:15

Doprava
Já jsem (vedle vlastní zkušenosti) čerpal informace z https://www.facebook.com/VelrybyNiciSvet/, příspěvek z 26. 7.

13.9.2017 22:10:32

podporeni kampane
Ahoj Petre (Zhan_Shi),
vím, že kolem kampaně pro TI máš hodně zařizování a sebere ti spoustu času. Nicméně mě napadlo, jestli by kampani nemopohlo oslovit herní kluby, kterých po republice není málo. Pro mnohé jednotlivce je 3.700 korun za hru těchto parametrů (časová i prostorová náročnost) hodně, ale kluby by možná do svých sbírek toto rádi nakoupily...

Napadla mě Paluba, Korunka, STOH,...

Nevím tedy jesli je někde nějaký seznam, ale tu na ZH je rubrika Kluby & hraci (https://www.zatrolene-hry.cz/kluby-a-hraci/) tak jim poslat nejaky e-mail s upozorněním na kampaň. Ano vím, jsem možná až moc horlivý, ale to je tím, že bych si TI v češtině opravdu hodně přál a bojím se toho, aby neměl Křen pravdu v tom, že skalní už objednali a nerozhodných zájemců není tolik, aby jsme dosáhli rozhodné částky :-).
Kubis

14.9.2017 10:11:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Twilight Imperium CZ verze
Twilight Imperium CZ verze
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas