Twilight Imperium (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 207x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Dane Beltrami
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň na Startovači

Vedlejší vlákno s češtinou je už hodně rozsáhlé a tak jsem si dovolil založit nové vlákno o kampani na Startovači.

Podpořili jste? Podělte se o číslo :)

Co říkáte na "Stretch goaly"?

https://startovac.cz/projekty/twilight-imperium-cz/
12.9.2017 20:43:40 | Upraveno autorem (porovnej)

:-(
Ještě jednu připomínku bych měl....

Mezi lety 2010 a 2013 jsem byl součástí nejdříve početného, posléze prořídlého a ve finále trojčlenného týmu, který přeložil Tales of the Arabian nights. Ano, byl to komunitní překlad, nevybírali se peníze ani předem, ani posléze, ale celou domu komunita jen a jen pozitivně komunikovala, držela při sobě, motivovala a přispívala ke zdárnému konci.

Po vydání první verze se místo kritiky snesla chvála, ač z aktuálních reakcí na ukázky rozpracovaného překladu TI, je náš překlad úplně marný, přesto o atmosféričnosti této hry, nemůže být pochyb. Je vydáno již 8 revizí a další budou určitě přibývat. Chtělo by se pro dnešní mlsné komunitní jazýčky někomu do tříleté práce?!?! Pokud by dotyčný četl toto vlákno, diskuzi na startovači a DŽ, tak o tom pochybuji.

Kritik, který mává čtyřmi tisíci a hrozí holí: "Chraň vás ruka páně, jestli ....." nikdy nikomu pozitivně nepomohl.

Zhan-shi,Michal_BF - děkuji ještě jednou za snahu a třeba se podaří stihnout nějaké příští tiskové okno, pokud jste již TI nezatloukli poslední hřebík do rakve.

22.9.2017 19:57:18

Diky
Take dekuji za snahu.

Bohuzel je evidentni ze ceska deskoherni komunita jeste nedozrala k tomu, aby lide dokazali podporit nejaky projekt aniz by autorum udelali peklo...

Takze treba to vyjde v pristim tiskovem okne. A nebo treba az u 5. edice...

22.9.2017 20:20:20

:-)
Videl som to video kde Petr vysvetľoval prečo tá hra zatiaľ nevyjde.Nevidim problém.Je to príliš veľké sousto.Koniec citátu.Co sa týka kritizovania to je v poslednej dobe dosť módna záležitosť všade.Vacsinou to robia ľudia čo nikdy nič nedosiahli.Ta posledná veta nemierila na nikoho osobne.Pekny večer prajem všetkým.

22.9.2017 20:20:30

smutek
Skoda. Jsem z toho smutny - nejen z ukončení kampaně (rozhodnutí vnímám jako férové a správné - času bylo ukrutně málo a než vydat uspěchaný produkt, je lepší počkat si rok, rozmyslet kroky a udělat to kdyžtak pořádně s maximální slibovanou péčí), ale hlavně z některých reakcí.

Konstruktivní a hlavně slušná kritika je potřeba, ale někdy se někteří nechali unést. Takže kromě týmu DF a BF, kteří projekt rozjeli, bych chtěl poděkovat i všem, kteří slušne kritizovali, upozorňovali na chyby, možná úskalí a zformulovali smysluplně své obavy a představy.

Na závěr: za mě jedno prohlášení. ENG verzi si nekupuji, čekám na českou! ;) Věřím vám BF, že se k tomu odhodláte - bude to sice nejspíš finanční propadák, ale mít ve svém portfoliu takovouhle hru pro vás bude dobrá vizitka (pokud se nepokazí zpracování). Uplně vidím, jake se v obchodě s hračkama vyjímát ta rakev s českou vlaječkou :). Budu věřit, stejně jako jsem věřil, že se kampaň povede, nezklamte mě!

22.9.2017 21:28:19

Pláčeme
Připojuji se k hromadnému smutku :(
Na druhou stranu si říkám, že to není na škodu. Těch lidí, co tu hru hráli, bychom v českých končinách napočítali na prstech jedné ruky.

Kladu si otázku, zda-li není lepší nějaký čas počkat, až se ukážou všechny nedotaženosti, chyby a nejasnosti u anglické verze, a teprve poté jít do tohoto megapočinu.

Vnímá to také někdo podobně?

Jsem na tom stejně jako Kubis, čekám na českou verzi!
Případně jsem k dispozici pro ZH překlad. Zamlouvám si Naalu collective. Už mám pro ně odborný překlad - Kolektivní Náluánci ;)

22.9.2017 21:48:58

ruy

vsetko
je tak ako to ma byt

23.9.2017 00:36:56

DF
https://m.youtube.com/watch?v=I3eQ5M2m4XE

Celkem zajímavé video v souvislosti s touto Petrovou kampaní.
Od 14:30 až do konce.

23.9.2017 20:20:24

Vybíráme z Bazaru

Sagrada Nativitas
Sagrada Nativitas
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas