Here I Stand - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 360 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: válečná, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Ed Beach
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

překlad pravidel a karet do CZ

Dlouho jsem odolával, ale posledním jazýčkem na vahách zda objednat či ne se stal sydův report z hraní. Nyní mám tedy objednáno a pohrávám si s myšlenkou na překlad pravidel (cca 45 stran) a karet. Proto se obracím na vás všechny překladatele ZH s dotazem, zda by se někdo nechtěl této sysifovské práce na překladu zůčastnit. Ve dvou či třech by to rychleji odsýpalo. Věřím, že překlad karet a pravidel přivede k této hře další nadšence :=).
14.12.2010 23:02:07

to kren
Jo tak toho komentáře jsem si neráčil všimnout. Moje chyba.

12.8.2011 21:54:52

Další soubory překladů
Ke stažení přibyly následující soubory:

Tipy pro začátečníky:
http://www.zatrolene-hry.cz/soubory/1310/here-i-stand-tipy-pro-zacatecniky-cz.pdf

Here I Stand ve 20 minutách:
http://www.zatrolene-hry.cz/soubory/1310/here-i-stand-jak-naucit-his-za-20-min-cz.pdf

Dokončuju a brzy se objeví kompletní kniha scénářů se setupy, historickými souvislostmi, postavami a událostmi a pravidly hry pro dva hráče s diplomatickým balíčkem.

13.9.2011 09:05:05

Přehled řečníků
Toto mi v Here I Stand chybělo:
http://www.zatrolene-hry.cz/soubory/1310/here-i-stand-prehled-recniku-cz.pdf

14.9.2011 13:03:29

Úplný překlad knihy scénářů
Takže už je ke stažení kompletní překlad knihy scénářů:
http://www.zatrolene-hry.cz/soubory/1310/here-i-stand-kniha-scenaru-cz.pdf

Díky Sasovi za překlad a Tacudovi za korekturu. Sasu s Ozzym uvedu do poznámky k překladu příslušných souborů, jak budu opravovat nějaké drobnosti v souborech.

Při té příležitosti bych chtěl strašně moc poděkovat dnešní sešlosti panovníků u Ocaska. Byla to jedna z nejlepších partíí deskovek, jaké jsem kdy hrál. Staršně moc bych chtěl poděkovat:
Petrovi - Turkovi
Tacudovi - Habsburkovi
Ocaskovi - Francouzovi
Pishkotkovi - Angličanovi (nevím jak skloňovat Pishkotka) asi Pishkotce, protože je to milá dívka.
Sappho - Protestantovi

Byl to pro mne perfektní herní zážitek a nejen proto, že jsem jako papež vyhrál. I kdybych skončil poslední, tak ta neděla stála za to. Díky všem moc.

18.9.2011 22:52:06 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Kren
koukal jsem na ty zdejsi karty a nevim, jestli nedoslo nahodou k chybe pri exportu, nebo jsem nekde neco prehledl. Vzechny karty jsou vyexportovane v nizkem rozliseni, takze po vytisteni je to vse totalne rozpixlovane a to i vcetne textu. To je schvalne? Vzhledem k tvemu puntickarstvi se mi nechce verit, ze toto je opravdovy vysledek. Mozna ze jsem nekde prehledl zminku o tom, ze by to bylo pro Zatrolky moc velke, ale jelikoz ani u tech karet neni nikde nic napsano, tak je to spatne.

21.6.2012 13:33:14

to rbx
Tak to jsem z toho teda jelen ;(. Všechno je dělané v ilustratoru ve vektorech (kromě obrázků na kartách). Teď jsem si ten zip stáhl a všechny karty jsou OK, kromě té první strany s kartami 1 až 9 (a na tu ses asi díval). Ta stránka je, nevím proč, zbitmapovaná. Doma se na to mrknu a když, tak ten zip nahraju znova.

Vůbec netuším, jakým způsobem se to mohlo stát.

21.6.2012 13:45:51 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

kren
koukam na soubor here-i-stand-karty-cz.zip a nic tam neni ve vektorech. Vse, tedy i text, je bitmapa v nizkem rozliseni.
edit: tak jeste jinak - v tom zipu je 5 souboru s datem 3.9.2011 a tyto jsou vsechny spatne. Zbytek uz je dobre.

21.6.2012 14:12:29 | Upraveno autorem (porovnej)

to rbx
Aha,
tak to jsem do těchhle souborů dělal nějaké opravy a nějak blbě jsem asi zadal export. Doma se na to podívám.

21.6.2012 14:24:24

to rbx
Nahrál jsem aktualizaci, takže teď už by to mělo být v pořádku.

22.6.2012 00:16:30

karty
máte prosím preložené texty kariet vo worde? Chceme si to vytlačiť aby sme to mali po ruke keby náhodou niekto nepochopil text z AJ a nemusel sa pýtať ostatných hráčov pri stole. ďakujem

25.6.2012 21:58:03

to stokyi
Nemáme, poslední úpravy textu a opravy jsem dělal přímo v ilustratoru na karty.

25.6.2012 22:06:31

kren
aha, tak nič, nevadí. Vďaka

25.6.2012 22:45:19

Turecká domovská karta
Na výše zmíněné kartě, u spodní části textu, kde se píše o přidání regulárů chybí "domovské políčko".

18.2.2013 21:56:12

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas