Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Unboxing (anglicky)

Pokud jsou mezi vámi stejní nedočkavci jako já, tak bych chtěl upozornit na to, že už světlo světa spatřil zřejmě první Unboxing “Fierce Powers and Crawling shadows”.

Týpek byl zřejmě “jen” returning backer dragonslayer, ale i tak toho obsahu v co v krabicích je, to je masakr :-D O to více se nemohu dočkat mého ALL-INu :-P

 

https://www.youtube.com/watch?v=e6RSVnkCsGs

ENJOY :-)

8.1.2024 23:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak už jsem také obdržel email. Nicméně v prvním bylo, že zásilka váží 9 kg (Returning pladge plus kostky) a v dalším emailu už má zásilka jen 6,8 kg. Tak mi to asi postupně rozkrádají.. :D

EDIT: tak jsem zásilku právě převzal. Je tam vše, rozšíření, kostky (doobjednáno zvlášť) i Necromancer kit (objednával jsem přes KS). Domluva s řidičem super!!.

Už jste někdo rozbaloval? Je v té krabici vše nebo si mám dát na něco pozor, jestli mi tam nechybí?

15.2.2024 07:19:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Čím víc lidí píše o infu s doručením, tím větší je má panika :)

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

15.2.2024 09:31:32

Tak už i já dostal info, prý ve středu, tak jsem zvědav.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

16.2.2024 15:19:06

Tak jsme fakt mezi posledníma, protože už i já dostal info a to jsem měl Zaklínače mezi posledníma doma :D

16.2.2024 15:54:40

Já též ještě nic, ani mail či cokoliv. Byl jsem obdobně nervózní a oak jsem si řekl té je to jen hra a nebudu se tím stresovat. Pokud mi to nepřijde do konce února, tak jim nápisu. 

Jeff

16.2.2024 16:29:24

@Jeff vidím to podobně též čekám zatím bez infa a do konce února je ještě času dost pak bych to teprve začal řešit.

17.2.2024 08:12:09

Napsal jsem jim email, že jejich doba dodání je katastrofální a že chci odstoupit od slibu a vrátit peníze.

Najednou odpověď že urgovali sklad aby mi to okamžitě odeslali zacatkem příštího týdne  👍

17.2.2024 11:37:44

tak teď mi hra přišla a bez nekromancera, takže jim píšu reklamaci a že ho chci. Hru jsem podpořil na KS. Jsem dost naštvaný a to jsem tu hru ještě ani neotevřel :D

Edit: Napsal jsem reklamaci a Nekro kit mi pošlou dodatečně, jsem zvědav, kdy dorazí, ale musím uznat, že odpověď byla rychlá (snad 20 minut po odeslání reklamace skrze jejich stránky)

20.2.2024 14:38:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Descent: Výpravy do temnot (2. edice)
Descent: Výpravy do temnot (2. edice)
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas