Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Unboxing (anglicky)

Pokud jsou mezi vámi stejní nedočkavci jako já, tak bych chtěl upozornit na to, že už světlo světa spatřil zřejmě první Unboxing “Fierce Powers and Crawling shadows”.

Týpek byl zřejmě “jen” returning backer dragonslayer, ale i tak toho obsahu v co v krabicích je, to je masakr :-D O to více se nemohu dočkat mého ALL-INu :-P

 

https://www.youtube.com/watch?v=e6RSVnkCsGs

ENJOY :-)

8.1.2024 23:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

já teda nemůžu ještě pořádně hodnotit, zatím je zásilka na cestě. 

ale nejvíc mě mrzí, že jsou do toho zatáhnuti lidé z Diea Games. Když si vzpomenu, jak šlapala předchozí kampaň, vše kvalitní a dalo by se říci dokonalé, komunikace týmu s podporovateli špičková. 

a nyní, nyní jsme ještě hru neobdrželi a máme obavy z toho, co budeme mět v mystery boxu. A firma si ohlašuje pokračující kampaň. samozřejmě mě láká další rozšíření, ale rozhodnu se podle toho, jak dopadne globálně tato kampaň (doufám že dobře).

2.2.2024 20:16:38

Další rozšíření podpořím jedině, pokud zdarma opraví a dodají chybové díly….

2.2.2024 21:24:54

nejhorsi je ze clovek nemuze vedet co mu bude eventualne chybet, ja se s kuryrem minu asi tak o 2 hodiny pokud plati to pondeli a ke hre se dostanu az 23. unora. neumim si predstavit ze celou dobu budu v nervech zda je vse ok. kdybych vedel po cem jit dam instrukce a necham na dalku zkontrolovat. 

3.2.2024 00:04:44

Oznamovat další kampaň ještě před dokončením té první? Cítím tu silné Mythic Game vibes… A je to pro mě jasná zpráva, že to stačí a další rozšíření nebude potřeba. Už teď je ta hra obludně velká a při současném přístupu, kdy půlku backerů naštvali ještě před doručením a šetřili na místech, kde to nedává smysl, nevěřím, že to nebude ještě větší průšvih. Je to vždycky škoda, když se s původně dobré hry stane generátor na peníze. A ještě větší škoda, že je do toho zatažený i skvělý tým lidí kolem Diea games.

3.2.2024 11:05:39

Souhlasím , já jsem se o tom bavil s Tadeasem a on mi psal, že jim říkal ať počkají s oznámením …oni ale neposlouchaji a dělají si co chtějí .Vůbec jim asi nedochází jak je to trapny, oznamovat další expanzi když ještě tu první minimálně pulka Backeru nemá ..

3.2.2024 11:09:34

Koukám, že na GF nemám u svého orderu (za 560 euro), že se chystá na shipping, což mě trochu zaráží. Žádná zpráva o trackingu. Čekal jsem to trošku rychlejší.

3.2.2024 12:31:08

Neboj je nás víc , kdyby alespoň napsali nějakou aktualizaci …úplně na tu komunikaci serou !

3.2.2024 13:47:31

@Dansemacabre : V čem přesně je to jako Mythic games? Ti přece pouštěli další a další kampaně a z nich financovali ty předchozí. Nepřijde mi, že by další rozšíření Euthie mělo financovat to, které už všem veze Fedex…

@Kometo.Nakaši : Co přesně je trapného na tom, že pustí ven info o dalším rozšíření hry? To už jako vydavatel nemůžeš netrapně informovat o dalších věcech, které budeš dělat?

 

Neobhajuji nedostatečnou komunikaci nebo chybějící díly, ale byl bych trochu soudný s hejtem na všechno.

3.2.2024 13:55:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Cejtím tu nějakou nervozitu. Jde o nedočkavost, že je to už skoro za dveřma, anebo si fakt to čekání z nějaký svý dlouhý chvíle neužíváte? ;) 

Třeba se zase dala přednost expedici světovějších jazyků, a my, kdo jsme šáhli po český expanzi si budeme holt muset chvilku počkat, než na nás přijde řada. Hlavně se nenervovat dřív, než k tomu vznikne nějakej důvod, ať to s nikým nesekne ještě než kurýr vůbec stihne zaklepat na dveře. :D

3.2.2024 17:32:34

Jo, lidí to přehání, fulfillment u takového projektu mnohdy trvá přes měsíc a lidí po prvním týdnu plaší,že jim to ještě nepřišlo, když soused už to má a že musí kontaktovat vydavatele a že je určitě někde chyba… já taky ještě nemám žádný tracking a ač se na to hodně těším a na stole to bude hned první den a asi i několik dalších, budu spokojený, když to dorazí během února a nebude nic chybět 

3.2.2024 20:02:57

Převzal jsem v Pátek, a vše v pořádku.

 Jsme spokojený.

3.2.2024 21:35:47

@petrin jaky mas pledge? Mas Returning Backer Pledge?

Pokud ano, jsou desky hrdinu opravdu pouze papirove?

3.2.2024 21:46:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Jsou papírové všechny , papírové má i nový základ .O proti staré edici to pěkně ošulily :-D

3.2.2024 22:36:22

Já nemám v returning pledge stojánky pod kartonové figurky (ale to nevadí). 

Spíš mě zajímá proč není plastová figurka pro posla? V seznamu komponent je jen kartonová = celou hru mám na ploše s figurkami a mezi tím je jedna kartonová? A pak proč je od každého přisluhovače o 1 figurku navíc? Dle seznamu jsou od každého druhu 4. 4 jsou i kartonové, ale plastových figurek je 5…

4.2.2024 13:18:51

@Kaledon jeste jsem hru nehral, ani necetl pravidla, ale neni jich nahodou o 1 vice, protoze je umi vyvolat nekro? Tudiz kdyby si nasadil vsechny 4 do hry, nemel by si prisluhovace jako hrac. Jen myslenka.

4.2.2024 19:53:00

@HanysCh něco takového předpokládám, ale zaráží mě, že v tom seznamu není zmíněno 5ks.

4.2.2024 20:15:28

@p_lichnovsky

Přesně tak.

Papírové, stojánky chybí. Papír nalepím na karton, stojánky neřeším.

 

4.2.2024 21:10:19

@HanysCh @Kaledon 

Tak tu jednu figurku taky nechápu.

Jinak nekromant jako hráčská postava sice má svoje posluhovače ale pokud jsem nic neminul v pravidlech, tak má jen 3 oboustranné karty, které buď aktivuje nebo ne. A ty 3 karty jsou ty vyvolané potvory.

Prakticky to funguje jen jako dočasné životy a dočasná zbraň navíc.

Potom co jsem prolézal všechny figurky, tak na toho posla prostě žádná není. Asi to kvůli jednomu scénáři nehodlám řešit a prostě ji během toho nahradím jinou ale za ty prachy si taky mohly dát záležet. 

Jinak pokud jsem nic neminul s Nekromantem a tou Druidkou se asi nepočítá u scénáře s golemem. U všech postav že základu mám malý žeton s hlavou. U těch dvou nových tam není.

4.2.2024 21:13:48

Tak můj balík je 80 km od domu😉👍 už se těším… 

5.2.2024 08:05:49

dnes jsem obdržel potvrzující zprávu ohledně dodání mezi 10 a 14:30. v 8:10 mi volal kurýr, převzal jsem krabicu o hmotnosti 9,61kg. Krabice z venku neporušená, jen jsem to hodil do auta a otevřel, obsah tvoří základní krabice + 2 bílé krabice. zda je tam vše zjistím až po pracovní době.

ale komunikace Fedexu - skvělá. jak obdržení notifikací, tak i komunikace s kurýrem.

5.2.2024 08:34:41

Tak balík je doma (Returning Backer Pledge). Nekromant hero kit nechybí, ale byl jsem v první vlně na KS. Kontrola obsahu až večer, tu jsem nestihl. Vše parádně zabalené a bez nějaké známky poškození.

5.2.2024 08:40:11

@stubby - máš dragon Slayer Plage? Mám taky 9,6 kg…  volal fedex.. Už to vezou 😉👌😁

5.2.2024 09:15:20 | Upraveno autorem (porovnej)

S postupným doručováním balíků novým šťastným majitelům úměrně stoupá má nervozita :-D

Neočekával jsem, že budu mít do dvou týdnů od vyložení lodi v Německu hru v ruce. Ale čekal jsem alespoň nějakou notifikaci na email\telefon. Nic stále nepřišlo. Jsem LATE pledge all-in backer na Gamefoundu. 

Neměl by už o mne FEDEX vědět?

5.2.2024 11:11:13

Došlo mi všechno, jsem spokojen, pokud by někdo chtěl, zůstanou mi původní tvrdé deky k postavám….Z původní verze..došla i nová kostka Dwurtu a dvojítý plánek k zboží a bodům:-) ..spokojenost..vrhnu se na to zítra:-)

5.2.2024 11:22:19

Tak už taky dorazilo, na první pohled to vypadá vše ok. Podrobněji zkouknu později.

Nové postavy mají opravdu tenký papír, tak jsem rád za ty dvouvrstvé. Jen tedy ten obchod bude jediný tenký.

Ale jinak vypadá kvalita všeho dobře. 

5.2.2024 11:57:28

Vybíráme z Bazaru

Rex: Final Days of an Empire (EN)
Rex: Final Days of an Empire (EN)
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas