Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Unboxing (anglicky)

Pokud jsou mezi vámi stejní nedočkavci jako já, tak bych chtěl upozornit na to, že už světlo světa spatřil zřejmě první Unboxing “Fierce Powers and Crawling shadows”.

Týpek byl zřejmě “jen” returning backer dragonslayer, ale i tak toho obsahu v co v krabicích je, to je masakr :-D O to více se nemohu dočkat mého ALL-INu :-P

 

https://www.youtube.com/watch?v=e6RSVnkCsGs

ENJOY :-)

8.1.2024 23:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

O pravidla bych měl taky zájem 

6.2.2024 09:14:37

Tak dneska to prišlo o deň skôr, hra super krabica jedno jemné ťuknutie, čo mi až tak moc nevadí, lebo veď nebral som to kvôli predaju ale kvôli hraniu. Tie papierové dosky hrdinov je pekný výsmech, ale čo už. Nekromancera nemám beriem moja chyba, pri iných hrách už budem aspoň lepšie čítať. už aby bol piatok.

Ak niekto bude predávať Nekromancera alebo figúrky elementálov z prvej hry tak mi píšte isto sa dohodneme :)

6.2.2024 10:17:22

Tak mi hra včera dorazila. Zatím jsem ji rozbalil a zkontroloval pouze zběžně. Neměl jsem čas ji kontrolovat nejak detailněji. Ale na první dobrou jsem nenašel spoustu věcí. Přišla mi jedna velká krabice s hrou, jedna menší s necromancer hero kit a to je vše. Vůbec jsem třeba nikde nenašel ty slibované obaly, card organizer set s magnetickou krabičkou, dual layer hero borads ani dice trays. Neví někdo, kdo to rozbaloval už nějak pečlivěji, kde to najít? Nebo to má být v nějaké samostatné krabičce, kterou mi zapomněli poslat? Vycházím podle seznamu zde:

https://gamefound.com/en/projects/diea-games/euthia?ref=search#/product/23360

Což je to, co jsem backoval.

6.2.2024 10:25:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@Conan70 
Koukáš na špatnou kampaň. (Tahle byla zrušená.)

Projekt byl na KS
https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/euthia-resurrected/posts/3573665
a pak Pedge manager na GF
https://gamefound.com/en/projects/steamforged-games/euthia-resurrected 

 

6.2.2024 10:31:07

Taky bych si jedna aktualizovaná pravidla vzal, pokud se bude tisknout hromadně

6.2.2024 10:52:21

@Duirin Založil jsem separátní vlákno na tisk chybějících komponent, díky za dobrý nápad.

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/euthia-torment-of-resurrection-fierce-powers-and-crawling-shadows-13684/diskuse/tisk-chybejicich-komponent-vlastnimi-silami-37988/

 

Prosím tedy všechny, abyste se napsali ještě tam, ať to máme všechno pohromadě. Tam do vlákna také napíšu, až budu mit informace z tiskárny (a tedy taky až budu mít hru v ruce :) )

 

6.2.2024 11:01:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Hra konečně dorazila. Sice s kostkou na dwurt, ale bohužel bez Necromancera.

Nová “deska” obchodu a hrdiny je teda výsměch, když to porovnám s kvalitou komponent z prvního KS. Přitom je v té samé krabici “deska” fámula na pevném papíře s perforovaným povrchem, tak kdyby alespoň i tu “desku” obchodu a hrdiny udělali ze stejného materiálu a ne z lesklé čtvrtky. :(

6.2.2024 11:38:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, pro tohle šetření nemám pochopení ve hře, která stojí 4000 Kč. Já jsem už kvůli tomuhle přesvědčený, že do dalšího rozšíření nejdu. Bohužel to koupením značky šlo od desíti k pěti.. Na druhou stranu figurky jsou opravdu pěkné. O to více ale bije do očí ten nepoměr kvality. O chybějícím insertu už ani nemluvím… Když to srovnám s legendami dávnozemě, tak to je produkčně úplně jiný level. Na druhou stranu figurky nejsou tak hezké, skoro bych až řekl, že jsou ošklivé.

6.2.2024 12:47:16

Ohledne noveho rozsireni uz si to neumim predstavit ani prakticky bez vyreseni skladovani vsech komponent formou big boxu (jako by uz ted nebyly krabice dost velke). I se vsemi originalnimi vezovymi inserty trva priprava scenare klidne 20 minut, to same baleni. S rozsirenim jeste vic casu kvuli managementu dvou krabic naraz. Treti rozsireni uz by muselo byt prostorove a na pripravu fakt dost psycho. 

Mit tak vyreseny prehledny insert podobne tem od Hermana, to by byla parada. V jedne krabici vsechny figurky, ve druhe krabici komponenty, ktere by stacilo vyndat a byt ready ke hre. 

6.2.2024 14:10:02

Pokud se nepletu, tak @Johnny808 má v plánu dodělat insert i pro rozšíření, aby se vešlo vše do jedné krabice :) Na core game od něj mám a je fakt, že to je tak půlka krabice…

 

https://www.inserty.sk/produkt/euthia-torment-of-resurrection-insert/

 

6.2.2024 15:02:29

Spousta lidí má k Euthii origo inserty v podobě kartonových věží, takže je to bohužel prostorově nekompatibilní. Stačilo by, kdyby se přidal organizér na mapové desky, na karty a na žetony. Nové karetní věže sice usnadnily skladování, ale management během hry ani třídění karet bohužel úplně ne. 

6.2.2024 15:15:52

ja mám určite v pláne urobiť komplet insert aj na rozšírenie aby sa to zmestilo do jednej krabice. Len zatiaľ stále čakám pokiaľ mi príde zásielka s Euthiou … podľa všetkého, čo som pozeral so core krabice z prvého kickstarteru by sa to mohlo zmestiť. Tento druhý kickstarter ale už zmenšil core krabicu tak už len s nadvihnutím víkom krabice, čo si myslím že pri tejto hre zrovna nevadí … takto vyzerá základný insert pre core hru odomňa pre info … https://youtu.be/GzVAllQ37NQ?si=vjuDOyWsgS4bkyMU

6.2.2024 15:16:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Dansemacabre viem ti urobiť aj krabičky len na to na čo budeš chcieť. Nemusíš kúpiť kompletný insert ;) … a môj insert je aj funkčný počas hry. Napr tá krabica na karty tak oddelovače si dám naopak, ako to je ukázané vo videu a dávam tam odhodené karty. Euthiu s tým máme už celkom dosť nahranu, prešli sme komplet kampaň a aj hrali mimo toho s tým … nemám ešte novú Euthiu doma ale ak ty áno a máš postrehy čo by si očakával od insertu tak mi kľudne napíš

6.2.2024 15:27:45 | Upraveno autorem (porovnej)

No, tak to už je fakt jak naschvál. Přišel mi e-mail od Fedex, který zjevně čekám (a spadám asi už do menší skupiny lidí, které furt nepřišel). Nicméně to vypadá jako totální scam (blbé časování teda). 

Předpokládám, že když vám přišlo avízo zásilky, tak to nevypadalo takto: 

mail@fed-cliente-6.cz prostřednictvím domény fdcghdtyfjukug.all-realty-rental-management.nz (odesláno uživatelem Fedex®)

Člověk už je tak nedočkavý a natěšený, že je mu jedno, na co kliká :) 

6.2.2024 23:09:14

Už jsem tak nějak vše vyloupal a roztřídil. Celkově mi kvalita provedení přijde v pořádku,  až na pár detailů.

Asi tři druhy destiček mají vždy asi 4 destičky v jiném barevném odstínu než zbytek. Desky hrdinů mám dvojvrtsvé takže ty tenké,  zprohýbané mi tolik nevadí, jen ta deska obchodu mohla být ze silného materiálu. Že nedotiskli nová pravidla a další věci ve verzi 2.0 bych asi kvůli komplikaci a nákladům pochopil, ale fakt nechápu to skladování hry. Vyzkoušel to vůbec někdo? Nemůže ten kdo inzert a kartonové věže navrhl, udělat video jak vše uložit do krabice od rozšíření? @SwamRazer 

6.2.2024 23:44:19

@Troll_Ronie : mě přišlo první avizo od TrackingUpdates “zavinac” fedex.com.

A tato adresa při každé další aktualizaci byla stejná. Přeju obdržení hry co nejdříve.

7.2.2024 05:20:17

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu zbytečné použití vulgárních či podobně nevhodných slov.

7.2.2024 07:17:28

@Johnny808 pokud budeš mít kompletní insert, tak to bude super 👍😉 to bych ho bral 😁

7.2.2024 09:08:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Jo ten insert by se hodil. Naskládat to tam sice s těmi věžemi jde, ale ty věže na karty mi nepřijdou zrovna praktické. Jedna bedna pobrala figurky, druhá věže, třetí karty a okolo zbytek… trochu zmatek. Odstín žetonů je trochu jiný, hlavně pak karet, například zlaté karty mají mnohem sytější odstín.

7.2.2024 09:25:34

Také bych byl rád za insert, pokud někdo bude vyrábět. Ideálně takový, který pobere i ty kartonové věže, když už stály takovou raketu.

Provedení hry od SFG je velké zklamání. Udělat “deluxe” pořadač, který se nevejde do krabice je obří fail. Takto mi hra musí zatím čekat nerozbalená, protože nemám prostor na to, mít někde komponenty uložené mimo krabici.

7.2.2024 09:35:30

Též zatím čekám bez jakekoli informace o trasování zásilky.

7.2.2024 10:05:14

@Bauhaus 

není třeba panikařit. Mne přišla notifikace teprve včera (6.2.) s očekávaným doručením pátek (9.2.). Vůbec netuším podle jakého klíče ty zásilky připravují k odeslání, podle regionů\zemí zákazníka to určitě nebude. Bude to asi těžce random, možná podle velikosti našich bot :-D

7.2.2024 10:34:50

Poradac na karty, ktery by se dal zaroven pouzit pri hre a vesel by se do originalni krabice spolecne s origo vezemi na desticky, by byl super. 

Snaha vytridit nejak rozumne mapove dily je asi marna, stejne se museji michat a kombinovat pro kazdou hru jinak.

7.2.2024 11:01:42

Také nemám žádné info, panikařit začnu až koncem měsíce :-)

7.2.2024 11:31:17

Tak mi dnes přišlo z Fedexu první info, s plánovaným doručením na 13.2.2024, což se může, samozřejmě, změnit.

Jen pro info, bral jsem ještě nějaké věci navíc, tak možná proto mám doručení o trochu později.

8.2.2024 15:42:06

Vybíráme z Bazaru

303 Squadron KS verze + rozšíření Convoy
303 Squadron KS verze + rozšíření Convoy
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas