Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Unboxing (anglicky)

Pokud jsou mezi vámi stejní nedočkavci jako já, tak bych chtěl upozornit na to, že už světlo světa spatřil zřejmě první Unboxing “Fierce Powers and Crawling shadows”.

Týpek byl zřejmě “jen” returning backer dragonslayer, ale i tak toho obsahu v co v krabicích je, to je masakr :-D O to více se nemohu dočkat mého ALL-INu :-P

 

https://www.youtube.com/watch?v=e6RSVnkCsGs

ENJOY :-)

8.1.2024 23:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Také mi právě přišel mail of Fedex že doručí 13. Přitom jsem bral jen returning pledge a elementály. Takže to rozesílání je spíš náhodné, než že by si nakonec schovávali ty největší balíky…

8.2.2024 15:54:32

Já  objednal:

 

2X rozšíření 

6x Necromancer

5x Elementaly

3x Dice set

3x Deluxe

 

A zatím nic :-D 

8.2.2024 17:26:09

@wwwondry Mám to samé, možná je to kvůli těm elementálům.

8.2.2024 18:08:08

Tak uz mi konecne tez prisel mail z Fedexu. Osud tomu chtel, ze budou dorucovat na moje narozky 🙂

8.2.2024 18:11:16

Ahoj, hlásím že mi dva balíky (ALL-IN) s celkovou hmotnosti skoro 20kg již dorazily. Normálně jsem s tím měl problémy dojít do bytu :-D měl bych začít zas chodit do fitka :-D:-D:-D

Časová linie doručování Fedexem: První notifikaci jsem obdržel v úterý 6.2. Zásilka šla z Nizozemska s plánovaným doručením 9.2. (pátek). Ve středu se dala do pohybu, přes Německo až do ČR. Dnes tj čtvrtek 8.2. Ráno dorazila do Chrášťan u Prahy. S klidným svědomím jsem odjel ráno do práce a kolem poledne mi volá typek, že má pro mě balíček. Naštěstí se s ním šlo domluvit, aby se odpoledne stavil ještě jednou. 

To hlavní sdělení je, nespoléhejte se na termín plánovaného doručení. Jakmile je zásilka v Chrásťánech, je možné že bude hned doručen (bydlím v Praze). 

Přeji co nejkratší čekání všem nedočkavcům, já jdu na unboxing 🤣

 

8.2.2024 19:48:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Prakticky stejny pripad jako @wwwondry 6.2 v Nizozmensku 8.2 volal typek z FedExu pred domem (kousek za Prahou), bohuzel jsem byl v praci, ale nebyl problem presunout doruceni na dnesek.

Mam to doma. All-In, ale bohuzel bez Necromancer Hero Kitu. Na krabicich vahy 7.2Kg a 11.48Kg.

Tak uvidim co odepisou na ticket.

9.2.2024 10:13:25

Očekával bych, že nestandardní objednávky půjdou až nakonec.Fulfillment center je vlastně taková továrna na odeslání- na každý den se nastaví procesy na 1 typ objednávek, a to se jede celý den. Vzhledem k tomu, že standardní pledge jsou predbalene z Číny, tak ty udělají nejdřív-nalepi štítek a hotovo, volné místo na skladě.

9.2.2024 13:36:40

IN

Teda docela by me zajimalo, zda se nekdo zamyslel nad tim, jak to s Dragonslayer Towers dostat zpet do krabice nebo je to urcene k permanentnimu vystaveni na stole.

----------------------
Majitel liščí krabice

10.2.2024 17:07:45

@IN no dostat to zpět do svou velkých krabic původní verze a jedné menší z rozšíření byla zábava na dva večery :D je třeba přijít s něčím použitelným.

10.2.2024 17:11:38

Fao

Nestrašte, já to jen zběžně prohlédl, jestli mám všechno. Ještě jsem nesebral odvahu to vše uspořádat do krabic.

10.2.2024 17:39:08

@Fao neboj, nebylo to utrpení, náležitě jsem si to užíval. Euthie od legend po tento přídavek má svojí vlastní polici … to je prostě můj milášek :D

10.2.2024 17:53:21

IN

Me to tedy docela prijde utrpeni. K cemu jsou veze, kdyz do nich nacpu karty a pak se nikam nevejdou?

----------------------
Majitel liščí krabice

10.2.2024 19:00:36

@IN no ony se do toho ty karty vlastně ani nevejdou… minimálně ne tak aby byly nějak rozumně oddělené a nebyly různé v jedné přihrádce. To je na tom asi to nejsmutnější. Jinak se to jakž takž vleže.

10.2.2024 19:03:24

@IN No toto mi přijde jako úplný fail. Mám jen jednu velkou krabici od základu a jednu menší novou od rozšíření a po sestavení těch věží  mám spoustu materiálu mimo. Vůbec nevím co s tím dělat. Jako   sběratele mě to dost štve a rozšíření mě víc naštvalo než aby dělalo radost.

10.2.2024 21:51:37

Ja jeste nemam ani info ohledne doruceni, ale uz ted citim, ze budu nastvany jak to tak ctu, protoze mam dve deti, hodne her a nemuzu mit nic mimo krabice.

10.2.2024 22:26:03

IN

Tak nejak. Me by spis zajimalo, jak to jako bylo cele mysleno :) treba nam neco unika.

----------------------
Majitel liščí krabice

10.2.2024 22:26:07

Měl jsem schovanou jednu velkou krabici, vešlo se mě to dvou velkých krabic. Je to masakr neumím si představit další rozšíření kam to dám. Myslím že i se šikovným inzertem je potřeba dvou krabic, jen jednu z větší části zaberou figurky. 

11.2.2024 17:55:47

Jednoduché , kdo nemá krabice z prvního KS ,tak to do dvou prostě nedá .Další můj krok bude insert na komplet společné figurky a insertova věž na karty, která bude brzy ke stažení zdarma jako STL.Original věže poletí potom do koše …zabírají hrozné místo a inserty na figurky taky.Verim že se ušetří minimálně pulka krabice tě jedné velké …a potom vidím reálné i další rozšíření v tom.Protoze co už vím,tak to rozšíření nové bude menší a je dost reálne tam dostat další expanzi potom.

11.2.2024 19:15:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte, som tu jediný, ktorý ešte nedostal balík? Ani mail, nič. Začínam byť trochu nervózny.

13.2.2024 16:42:28

Už i mně teda Fedex dnes dovezl :) na první dobrou se zdá být nepoškozené a kompletní (vč. necromancera). 

13.2.2024 16:58:42

@dajo26 

 

Buď v klidu, zasílání Fedexem je sebevražda a nejsi jediný kdo to nemá , je nás hodně .

 

13.2.2024 17:33:44

Caute,  v pravidlach v contente su napisane standees aj zo stojanmi mali ste ich niekto v krabici? Zaujimave je ze zato pocet prisluhovacov by mal byt 12 ale v inserte je ich tusim 15.. :D 

14.2.2024 00:20:52

Včera jsem dostal oznámení, že budou posílat, ale ještě ani neobdrželi zásilku. Kolik dní jim trvá v průměru, než tu zásilku obdrží po vytvoření štítku?

14.2.2024 09:40:21

@černý vlk Já dostal první info o odesílání 7.2. Pak si to Fedex vyzvedli hned další den a oznámili, že budou doručovat 13.2. Ale nakonec mi to doručili o den dřív.

14.2.2024 12:52:01

Já podobně. První mail, myslím, 8. 2. s doručením 13. 2. Pak 9. 2., že si to převzal Fedex a bude doručeno až 14. 2. No a nakonec to doručili 13. 2. - bordel :) 

14.2.2024 19:08:03

Vybíráme z Bazaru

Hra o truny: Karetni hra - 4 kartove rozširenia
Hra o truny: Karetni hra - 4 kartove rozširenia
Akt. cena: 2 €
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas