Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Unboxing (anglicky)

Pokud jsou mezi vámi stejní nedočkavci jako já, tak bych chtěl upozornit na to, že už světlo světa spatřil zřejmě první Unboxing “Fierce Powers and Crawling shadows”.

Týpek byl zřejmě “jen” returning backer dragonslayer, ale i tak toho obsahu v co v krabicích je, to je masakr :-D O to více se nemohu dočkat mého ALL-INu :-P

 

https://www.youtube.com/watch?v=e6RSVnkCsGs

ENJOY :-)

8.1.2024 23:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Ony jsou desky postav papírové??? OMG…

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

9.1.2024 10:54:24

@ondaR_OL Mám v Euthii odehrané všechny scénáře ze základu a nikdy jsem s tím neměl nejmenší problém. Kromě toho si každý, kdo chtěl, mohl dokoupit hráčské desky z dvouvrstvého kartonu, což je v tom videu vidět. 

9.1.2024 10:59:55 | Upraveno autorem (porovnej)

@KubaLib Já mám v Euthii odehráno 50+ her, ale to neznamená, že mě neštve, když jsou v základu z pevného kartonu a dvě nové postavy budou papírové… Nechápu, že se to nedělalo stejně jako základ :( A ano, teď si mohu říct, že jsem si měl objednat dvouvrstvé, abych to měl sjednocené, ale já je nechtěl, protože mi přijdou naprosto nesmyslné na manipulaci.
Nerozumím tomu prostě.
 

edit: ani by mi nevadilo, kdyby všechny byly papírové, to je mi fuk, jen bych byl rád, kdyby to bylo sjednocené

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

9.1.2024 11:19:18 | Upraveno autorem (porovnej)

@ondaR_OL Ok. Moje chyba, nedošlo mi, že jsou tenčí než v základu. Nějak jsem se fixoval na ten dvouvrstvý karton. :-)

9.1.2024 11:35:31

No tak papír místo kartonu je vážně fail, to je fakt blbý. Taky jsem neměl potřebu objednávat double layer desky a u klasických předpokládal materiálové sjednocení se základem. 

9.1.2024 12:29:46

Ja bych pockal, az co prijde, ale jestli je to pravda, tak me fakt nastvou. Asi jako Alza, od Te jsem si uz nic nekoupil poslednich 7 let.

9.1.2024 19:19:40

Nevíte někdo, zda bude upravená i aplikace na boj? Myslel jsem, že bude nějaká úprava a zatím pořád jede ta stará verze Euthie:-(. díky

16.1.2024 06:12:22

Aplikace bude upravena časem .

 

Desky jsou papirove, kdo si nekoupil Deluxe dvouvrstve desky, tak ma smulu.

 

 Vyšli nova pravidla 2.0 , doporučuji nechat profesionalne vytisknout.

 

Zaklad na jejich webu uz v CZ nebude, jen anglictina.

26.1.2024 00:43:01

@Kometo.Nakaši tak má smůlu? To je trochu drsný, ne? Nevšiml jsem si, že by někde uváděli změnu oproti původním deskám. A počítám že hodně lidí by si při tom zjištění ty dvouvrstvé dokoupilo.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

26.1.2024 08:38:46

Ty dvouvrstvé desky už není možno samostatně dokoupit ? A co se týče pravidel 2.0 - ta nejsou vytištěna v rámci doručovaného rozšíření ?

26.1.2024 09:04:10

Kto si objednal iba zakladny Returning Backer Pledge, 2-vrstve dosky hrdinov nema. 

Kto si vzal drahsi Returning Backer Dragonslayer Pledge, tak v ramci Dragonslayer Towers Expansion ma aj 8ks 2-vrstvovych dosiek hrdinov.

Je to zobrazene aj vo videu (odkaz v zahlavi) cca od 27:40 - zaciatok unboxing Dragonslayer expanzie. 2-vrstvove dosky su v case cca 28:40.

26.1.2024 09:12:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Tohle je od nich fakt podraz. Kdyby rovnou napsali, že v základní returning pledge budou postavy z papíru, tak objednám Dragonslayer. Ušetřili na tom celkem kolik… 10 korun? A naštvou tím nevím kolik stovek hráčů :(

A jestli k tomu nepřiložili ani nová pravidla a hráči si je mají sami vytisknout, tak už je to teda opravdu fail všech failů. 
Visí někde odkaz? Zatím docela marně googlím. 

26.1.2024 10:56:30 | Upraveno autorem (porovnej)

V tomhle případě šlo v kampani o klamavou reklamu. 
https://gamefound.com/en/projects/steamforged-games/euthia-resurrected/products/details/29769 
- tady je vidět, že deska necromancera je z kartonu. 

26.1.2024 11:16:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@Dansemacabre zde je odkaz https://steamforged.com/en-eu/blogs/resources

A musíš najít záložku pro Euthii.

Mě by spíše zajímalo jak zásadní rozdíl je v pravidlech mezi verzí 1.0 a 2.0? Mohl by někdo z Diea Games odpovědět? @SwamRazer 

Aby člověk netiskl draze celá pravidla znova a nebylo tam jen pár drobných změn.

Díky

26.1.2024 11:20:23

@Dansemacabre Podrazom by som to urcite nenazval, tiez som pri objednavani este v roku 2022 riesil 2-vrstvove dosky. V tabulke (Guide) je prehlad co vsetko obsahuju jednotlive Plegdes pomocou zelenych fajok. V popise zakladneho return plege 2-vrstvove dosky nie su uvedene, len u drahsej Dragonslayer edicii. Jedine co som dokupoval zvlast, boli akrylovi elementalovia (ti nie su sucastou ani v Dragonslayer edicii), takto budem mat komplet 1:1 v CZ ako All-in v EN.

26.1.2024 11:57:58

Rozdíl me zipravidlama 1.0 a 2.0 je takový, že tam jsou lépe zobrazeny příklady a situace, lépe je vše vysvětleno a opravené chyby.

 

Já si to koupil komplet,protože je vždy v něčem podraz.Samostatne dokoupit nejdou, takze jak rikam ..lidi maji smulu.Tohle udelalo SFGa nic se s tim nenadela.

 

Ja si s mensi partou už pravidla 2.0 vytisknul z profi tisku …Jsou tam více obrázky a víc vysvětlivky , za me o dost lepší varianta.

26.1.2024 12:30:33

@edward14 ale tady nejde o to, že nejsou dvouvrstvé (to nikdo neříká, že měly být), ale že nejsou kartónové, jako jsou v základu.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

26.1.2024 13:07:36

@ondaR_OL Aha, ano tak to je mrzute :( Este je mala moznost, ze papierovu verziu maju ti s 2-vrstvovou ediciou, a zakladna edicia bude mat klasicky karton. Ale obavam sa, ze sanca sa blizi nule.

26.1.2024 13:45:41

Ne, papírovou mají všichni.Proste šetřily na materialu.

26.1.2024 13:55:13

Jak to tady čtu, tak jsem rád, že jsem pořídil -returning backer dragonslayer edition, ale teď jsem viděl tady na bazaru, že někdo za 80,-Kč,  prodává 1ks 3d tisknuté  desky na hrací karty hráče. 

No a co jsem viděl, tak loď doplula 25.1…tak snad to bude brzo doma.

26.1.2024 14:06:08

Uz to FedEx rozesila.Do konce pristiho tydne to ma celá EU …31.1. ma byt doručení .

26.1.2024 14:14:32

Fakt neexistuje jediný obhajitelný důvod, proč by měla být nejvytíženější komponenta na stole z papíru a proč součástí balení nejsou updatovaná pravidla. :(

 

26.1.2024 15:48:07

Mam dotaz, jak najdu, kde je balík  a podle jakého čísla? Došel mi jen jeden email o tom, že je na lodi a pak už nic:-( na netu už píšou, že jim psal Fedex na toho 31.1.2024, kurňa jsem nervózní :-) sry 

26.1.2024 16:47:05

Tak další podraz: spoustě backerů nedorazil Necromancer kit. Ten sice inzerovali, jako že je součástí returning pledge, ale už nenapsali, že je potřeba hodit si ho zvlášť do košíku, že tam není automaticky. Vůbec nebyl součástí late pledge. 

Tak schválně: koho napadlo si to tam hodit? Mně ne. Jsem už fakt nasranej. Šel jsem do toho hlavně kvůli postavám, utratil jsem přes 4 litry a teď se dozvím, že vlastně smůla, že tam jedna postava možná není a druhá je na kusu papíru. 

Úplně jsem se na to přestal těšit. Ani to nebudu rozbalovat, krabice půjde rovnou na bazar :(

29.1.2024 11:20:24 | Upraveno autorem (porovnej)

@Dansemacabre To si děláš doufám legraci, že ano?!

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

29.1.2024 11:26:08

Vybíráme z Bazaru

Dominion: Alchymie CZ (nové - ve folii)
Dominion: Alchymie CZ (nové - ve folii)
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas