Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

Odkaz na tabulku: tabulka

Update: Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

  1. Pokyny pro pražské i mimopražské 
  2. Pokyny ke kódům Zásilkovny
     
6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Však samozřejmě , bavím se o profitisku přímo od profiku.Mam od nich sám vše vytisknute a je to hezčí než originál.Nikdo se nebaví o tisku na domácí tiskárně 😀

4.3.2024 17:36:13

Jo jo, finalizuji dohodu s tiskárnou, už jde o poslední detaily.

Pravidla (s příloho a scénáři), hero sheets, přehledová karta - to není problém. Ale jde mi o to, že nám jsou schopní ve vysoké kvalitě udělat i ty desky hrdinů na stejně tlusté desky jako ze základní hry (samozřejmě jsem nezapomněl ani na malou desku pro Fámuly od Eltrei).

A ještě budeme v dohledné době dělat zkušební tisky stříbrných a zlatých karet, protože hrací karty dělají také - tak jestli umějí ty nové udělat s rubovou stranou nerozpoznatelnou od těch ze základní hry. Pokud by to vyšlo, dám vědět možnost přidat do vašich objednávek.

4.3.2024 17:41:37 | Upraveno autorem (porovnej)

To s těma kartama je úplně zbytečný , když to bude v opravnem balíčku v další expanzi.

4.3.2024 22:58:13

Nejkrásnější na názorech je ta svoboda mít názor jiný :)

My tu hru opravdu hrajeme a přídavné Ag/Au karty nejdou použít, aby hru neničily. Nehodlám s hraním čekat a spoléhat se další roky na další kampaň, když není ani žádná oficiální omluva a slib od SFG k nápravě.

Spíš je otázka, jestli se ten tisk povede dostatečně nerozpoznatelně. Já i tiskař doufáme, že ano, ale bez tiskových dat, jen kopií papírové karty, nikdo nemůže dát předem záruku. Proto bude ten zkušební tisk.

4.3.2024 23:50:52

No já nevím, ale já tu být dva dni i s vybalením kufrů, tak se tu rozhodně s každým hned nedohaduji. 

5.3.2024 00:17:36

@Kometo.Nakaši Odkud je ta informace o opravným balíčku v další expanzi? Nebude se to ale týkat jen angličtiny? Tedy pokud platí i tvoje informace, že další expanze v CZ nebude, kterou si postnul do sousedního vlákna (https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/euthia-torment-of-resurrection-fierce-powers-and-crawling-shadows-13684/diskuse/ine-farby-kariet-ako-prva-verzia-38108/).

5.3.2024 06:20:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Expanze v CZ nakonec možná bude ale je to 50/50.

Ke zbytku se víc vyjadřovat nebudu.Logicky je zbytečný něco tiskat (karty) když za chvilku má být další KS a ty karty jsou mega problém i když tady nesmyslně pulka lidi tvrdí, jak to ničemu nevadí.

 

Víc k tomu psát nebudu .Můžete si to od SFG zjistit sami.

 

5.3.2024 06:58:54

Díky za info!

Sice si ty karty teď brát nebudu, ale rozumím tomu, že někdo na to nechce čekat, když reálný dodání dalšího obsahu z nadcházející kampaně, včetně případnýho opravnýho přetisku karet, bude zase nejdřív za 2 roky.

5.3.2024 07:14:37

Karty zni zajimave, ale v principu me teda dost stve, ze jsem dal pet litru za expanzi, abych si vzapeti ctvrtinu jejiho obsahu musel nechat vytisknout znova a poradne. Po tom, co predvedli ted, neuvazuju o dalsim KS ani nahodou. (a nejde jen o obsah, jako i o to, ze uz ted trva priprava hry s expanzi skoro stejne dlouho, jako je pak herni doba).

5.3.2024 08:24:44

Na jednom francouzském diskusním fóru je na toto téma pěkný kreslený vtip s dvěma žebráky, jak natahují čepice k turistům. Jeden prosí: “Smilujte se. Dal jsem své poslední za Euthii.” a druhý: "Smilujte se, dal jsem své poslední peníze za inserty pro Euthii"…

Taky mě to štve. Ale na druhou stranu: už jsi nové scénáře hrál? My ano, už několik. A s každou hrou mě vztek o kousek přechází a začínám si to víc a víc užívat. Je to tak promyšlené a grafika je opět úžasná, že to je prostě zážitek za zážitkem. A všechno ostatní kromě těch Au/Ag karet nevadí, když je takhle jinak barevné zamíchané k základní hře. Aspoň v našich insertech. Proto chci z mého pohledu dotáhnout tu poslední zbývající věc, ty karty.

5.3.2024 09:48:33

@milancaputu Ty máš nějaký 3D vytisknutý insert? Ještřě jsem nerozbaloval dragonslayer pledge, ale pokud existuje 3D insert raději koupím ten a dragon pošlu dál, aby se mi to hezky vlezlo do krabice…

Jeff

5.3.2024 10:43:53

Od Hermana mám sadu na karty a nějaké speciály na žetony. K tomu nějaké misky a bude to funkční. Nafotím a postnu. Ten dragonslayer insert nebrat, je to k ničemu. 

5.3.2024 10:52:46

@Jeff Nemám, ale už jsou někde na internetu první ke koupi. Já je nechci, protože mi přijde drahé si 3D tisknout de facto rovné desky. Takže se omlouvám, tím pádem s těmi 3D tisknutými nemám zkušenosti, o které bych se mohl podělit.

Mimochodem, kdybych šel do strojově dělané, tak bych volil tu laserem řezanou překližku, jak už tady nabízí někdo i pro základní Euthii a nabízel, že vymyslí i pro rozšíření. Jméno jsem zapomněl, ale dá se to dohledat podle obrázkové galerie základní Euthie.

5.3.2024 11:02:56

Ahojte, pracujem na inserte s drevenej preglejky. Už ho mám hotový asi tak na 80%. Až na pár žetónov už má všetko svoje miesto a nakoniec budem robiť už len insert na samotné figúrky. Ako dlho mi to bude ešte trvať nedokážem odhadnúť ale čo už teraz s určitosťou môžem povedať že sa všetok obsah zmestí do jednej krabice, do tej pôvodnej z prvého KS (základ a aj fierce powers s figúrkami a aj fugúrkami elementálov) … toto je video s insertom čisto pre základnú hru https://www.youtube.com/watch?v=GzVAllQ37NQ … nový insert bude jeho nadstavbou

5.3.2024 20:19:13 | Upraveno autorem (porovnej)

@Johnny808 mohl bys dat video nebo screenshot, jak je vyreseno ulozeni komponent 1 hrdiny?

5.3.2024 20:27:47

Johny vypadá to skvěle doufám že to budeš prodávat hned bych si inzert objednal. 

5.3.2024 21:02:13

@p_lichnovsky to má Johnny v tom videu od času 3:58

5.3.2024 21:04:44

@p_lichnovsky ako píše @MikeDundee je to v tom videu od 3:58 vidno. Keďže to bolo celkom na tesno práve tieto krabičky hrdinov budú nahradené väčšími, aby tam bolo viac miesta aj na nové komponenty a vyberalo a vkladalo sa to tam lepšie. Pre tých čo si ale kúpili odomňa pôvodný insert budú tieto krabičky grátis ;) …

@kosibratr akonáhle ho dokončím, natočím video a bude na predaj ;)

5.3.2024 21:16:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Kam mám poslat peníze, za ty věci, co se budou tisknout?!Už se to někam platí, nikde jsem to nenašel, díky

PS: Pokud někdo chce, budu prodávat ty původní(tvrdé) desky hráčů a i ty věže na karty, základ i rozšíření. 

6.3.2024 05:35:34

@maskas Prosím vydrž ještě, pravděpodobně zítra všechno oznámím. Zatím jsou to předběžné ceny a chybí ještě ty Ag/Au karty. Ještě probíhají (snad) poslední upřesnění s tiskárnou.

6.3.2024 13:09:14

Jasné, jen jsem se ptal👍

6.3.2024 14:45:04

vcera vysla nova errata pro scenare kolize a revokace elementalu. slo by to zakomponovat do tisku pravidel?

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

6.3.2024 14:56:42

@Oskar999 Na tom přesně pracuju. Psal jsem odpoledne na Discord, ale vypadá to tam úplně mrtvě. Tak na to spoléhat nebudu a teď večer zapracovávám errata do pravidel scénářů ručně. Je to ošklivá piplačka, ale hodí se mi zkušenosti z výroby těch Hero sheets :) 

6.3.2024 20:51:24

Stejne je to k placi, koupis hru skoro za 6 litru, a za litr si musis objednat opravu veci, ktere SFG nedomyslel. Jsem zvedavy kolik lidi z Excelu si bude chtit objednat rozsireni. A to nemluvim o nakladech na vyrobu nejakeho rozumneho insertu, tak aby se hra dala hrat a priprava netrvala stejne dlouho jako hra scenare.

6.3.2024 21:06:14 | Upraveno autorem (porovnej)

@p_lichnovsky Promiň, že tě tak opravuju, ale nekomol jim prosím název: je to SFG, ne STG. Pamatuje se to snadno, protože “F” jako “fail” - tím je, myslím, jasné, jak souhlasím s tvým komentářem ;)

6.3.2024 21:11:42

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Krev Gondoru - nové
Pán prstenů: Karetní hra - Krev Gondoru - nové
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas