Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

Odkaz na tabulku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YEhNXECDD5Je7RT-DZdW8yXbCQ6-Luv1aXDEHg7wwwI/edit#gid=0

Update: hurá hurá, blíží se velké rozdávání!

             Pokyny pro pražské i mimopražské 

Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@milancaputu jen se zeptám možná jsem to pochopil blbe samotná errata jsou tedy v plánu jak jsme si psali nebo není dostatečný zájem jde mi o to abych nemusel úplně novými pravidly listovat a šel jen po tom co se změnilo. Plus možná nevím jestli se ti do toho vůbec chce ale aby jsi neměl práci s balením možná (záleží odkud jsi) by ti hodně času ušetřilo osobní předání nějaké hromadné myslím ne každý jindy 

10.2.2024 04:49:25

@tomagge Samotná errata zatím nikdo další nechtěl, navíc je nestíhám přeložit. Popravdě, nám třeba stačí vytištěná podomácku, abychom si zaběhli změny, a pak budeme stejně koukat do Pravidel 2.0, přeci nebudeme pořád koukat do dvou dokumentů (pravidla a errata).

Edit: ale samozřejmě i pro tebe platí, co pro ostatní: pokusím se ti zeptat v tiskárně, kolik by stál tisk jen pro jednoho. Ale neslibuju, může to vyjít draho…

12.2.2024 00:21:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@milancaputu ok uvidíš každopádně errata jsou přeložena a normálně graficky zpracována na stránkách SFG mám je v mobilu klidně ti je můžu poslat nějak jsem se k nim dostal že na ně někdo dával v komentářích na FB odkaz ale už nevím kde

12.2.2024 08:53:10

@tomagge Na stránkách SFG jsem našel errata pouze v angličtině. Ostatní podklady jsou tam i v jiných jazycích včetně češtiny.

12.2.2024 09:02:32 | Upraveno autorem (porovnej)

@tomagge taky netuším, že by errata už někdo přeložil. Pokud to máš, budu rád -a nebo ještě líp, když to dáš sem do sekce “Ke stažení”. Díky!

12.2.2024 10:14:00

@KubaLib @milancaputu 

Máte samozřejmě pravdu já jsem viděl erata uložil do mobilu a vůbec jsem nečetl ani jediné slovo nevím proč jsem si celou dobu myslel že jsou v češtině asi možná Protože ten příspěvek na Facebooku byl v češtině tak mě to vlastně ani nenapadlo fakt netuším Takže se omlouvám za mystifikaci

12.2.2024 18:11:46

@tomagge Jsou chvíle, kdy bych mnohem raději pravdu neměl :)

12.2.2024 22:26:36

Ahoj, jenom prosím ještě doplnění pro blbečka. :D Ty pravidla 2.0 a vlastně i ty ostatní materiály budou v češtině, že ano?

13.2.2024 08:21:37

Ano, a dodávám pro jistotu: to, co je myšleno příslušným sloupečkem v tabulce, znamená POUZE v češtině. Pokud by někdo chtěl zjistit mezi ostatními zájem i o jinou konkrétní jazykovou mutaci, museli bychom založit nový sloupeček.

13.2.2024 08:41:25

Napadlo mě: když už se budou tisknout nové postavy na tvrdé desky, šlo by to i s deskou obchodu? Ta bude dostávat na frak nejvíc a je to taky jen lesklá čtvrtka, která by zasloužila karton.

13.2.2024 14:03:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Zbytečny ,staci to zalaminovat 👍

13.2.2024 14:56:41

@Dansemacabre Ta by se mi také líbila v tužším provedení. Je to jediná tenká co u hry mám při použití dvouvrstvých. A laminování není dobré, leskne se to.

13.2.2024 15:26:30

Tak mas i fólie co se nelesknou, jen nesmíš kupovat ty klasické.

13.2.2024 15:31:41

Taky bych bral :)

13.2.2024 16:02:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@Dansemacabre Zatím to nevypadá, že by nějak hromadně objednávali lidi věci k základní hře - viz desky prvních šesti postav, tak to moc nevidím. Můžu si to dát na seznam, na co se v tiskárně zeptat na cenu při tisku minimálního počtu (1-5 kusů). Ale opakuju to, co už pro jiné: je možné, že ta cena bude vysoká. A taky čím víc toho budu muset dělat ručně já, tím víc vám hrozí, že vyhlásím “akci brigáda u Milana” :)

Dám vědět, až se vrátím z tiskárny.

13.2.2024 16:13:41

Nová deska obchodu je právě z rozšíření. 

Nekoukal jsem na ni zatím nijak důkladně, takže je možné, že se od původní nijak neliší, jen zkombinovala naráz obchod i počitadlo bodů. 

13.2.2024 22:29:36

My konečně dostali a vybalili zásilku od FedExu, takže už jsem si prohlídl tu desku kupců a reputace taky. Nového nepřináší nic, jen se to pokusili nacpat na jeden (větší a měkký) papír. Takže uvidím podle ceny z tiskárny…

14.2.2024 09:25:55

Díky, v tom případě to asi vážně nedává moc smysl. Jestli na stole zabere Euthia 100x140, nebo 100x145 centimetrů už nehraje takový vliv :D 

14.2.2024 09:51:46

Můžete mně někdo nakopnout. Vybalil jsem zatím expanzi a mám pocit, že se v tom ztrácím. Mám z první kampaně základní standee pledge v češtině. V druhé kampani jsem vzal all-in, anglický základ bere spolubackerka, mně zůstane zbytek v češtině. Co z toho chci vlastně tisknout pro svoji kombinovanou českou all-in verzi ze dvou kampaní? Potřebuje něco akutně ona pro svůj anglický základ z druhé kampaně?

Hádám pro tu čj verzi: 

  • pravidla 2.0 a scénáře 2.0 v češtině nemám; úplně must have to není, tolik se toho tam něměnilo
  • potřebuji eltreu a hoxira desky když mám deluxe expanzi, kde je dual layer? 
  • nová referenční karta 2.0 - mám to někde?
  • kompletní Hero Sheets - hádám že tohle prostě nikde není a chci to

Anglická verze

eltreu a hoxira; herosheets se schopnostmi z expanzí nepotřebuje

čj pravidla a scénáře - k anglické verzi?

referenční karta 2.0 - bude to k něčemu k anglickému základu bez expanzí?

 

 

18.2.2024 22:22:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Ono už sis vlastně odpověděl sám :)

Zaprvé je to vždycky o tom, co chceš ty. Já ti můžu říct maximálně svůj záměr: pravidla 2.0 budu určitě tisknout česká a zeptám se v tiskárně, kolik by stál individuální výtisk anglických. Jsou jen a pouze k tomu, aby člověk nemusel koukat do pravidel a na errata, ale měl všechno po kupě. Referenční karta je v základní hře, takže v té tvé anglické by měla být. V původní verzi byla na čtyřech malých kartičkách, tak chci tu jednu společnou A4, protože je to mnohem přehlednější. Desky postav jsou pro ty, kteří nemají dual layer a teď by měli kombinovat původní s těmi měkotinami.

19.2.2024 08:55:53

Update: návštěva tiskárny na domluvení objednávky je přesunutá na pondělí 26. 2. 2024

V tiskárně jsou tento týden mimo office, museli jsme přesunout schůzku. Dám tedy vědět příští týden.

20.2.2024 10:44:22

Ahoj, taky mam zajem a zapisuji se do tabulky

25.2.2024 18:33:43

Update: návštěva v tiskárně dopadla velmi slibně. Technicky není nic z požadovaného problém ani neobvyklost vyžadující speciální cenu. Konkrétnější budu ale až dostanu přesnou nabídku. Tu pošlu jak sem, tak doplním ceny do tabulky a rozjedeme závazné objednávky.

26.2.2024 19:27:38

Ja dokážu vše komplet, v hromadném tisku.To.znamena : Pravidla, Scénáře , Appendix, 4x prehledova zalaminovana karta a 8x po 1 KS zalaminovane Hero sheet karty vytisknout od 20+ks za 400kc pro člověka +Zasilkovna

4.3.2024 07:29:27

Tady ale neslo o to mit to jen tak vytistene a zalaminovane, ale dostat to v odpovidajici kvalite blizke puvodnimu KS. Tedy kartonove desky hrdinu a pravidla ci referencni karty na vysokogramaznim lesklem kridovem papire, idealne rovnou s vazbou.

4.3.2024 09:04:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kvíz o Evropě
Kvíz o Evropě
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas