Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

Odkaz na tabulku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YEhNXECDD5Je7RT-DZdW8yXbCQ6-Luv1aXDEHg7wwwI/edit#gid=0

Update: hurá hurá, blíží se velké rozdávání!

             Pokyny pro pražské i mimopražské 

Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj. Díky za iniciativu. Měl bych zájem o pravidla. Desky ještě zvážím, až mi hra přijde.

7.2.2024 12:49:11

to by bolo super, tiež by som sa pridal

7.2.2024 15:15:58

Tiez by som sa pridal na pravidla.

7.2.2024 15:17:42

ešte ma napadlo, ak tých zmien nie je až tak veľa , či by nebolo na zváženie vytlačiť na nalepovací papier len zmenené odseky pravidiel ktoré by prelepili tie pôvodné pravidlá Euthie. 

7.2.2024 15:20:47

Ahoj, měl bych také zájem o obojí.

7.2.2024 15:22:19

prosím obojí, když to vyjde :)) 

7.2.2024 15:40:22

Já bych prosim měl zájem určitě o pravidla a další věci dle toho co vse se bude dělat a budou li fota

7.2.2024 20:20:55

Ahoj, také bych měl zájem o tisk všech dokumentů.

7.2.2024 21:25:05

Ahoj, také bych měl zájem o pravidla a další i desky

7.2.2024 21:51:59

Měl bych zájem o pravidla

8.2.2024 09:33:15

Update: včera večer jsem dostal první e-mail od FedEx-u, takže snad v horizontu týdne až dvou bychom mohli spustit akci. Záleží, jak se sejde čekání na balík s čekacími lhůtami v tiskárně.

8.2.2024 12:17:13

@milancaputu možná jsi to zmiňoval ale zeptám se na stránkách sfg jsou moc hezky udělaný errata ty by se eventuálně také dělali nebo ne aby se nemuseli listova cela  pravidla?

 

8.2.2024 19:06:10

@tomagge Jo, taky možnost, myslel jsem na to a volal jsem dnes znovu do tiskárny. Příští týden nemůžou a ten další se u nich stavím domluvit, co by šlo v malém nákladu a kolik by to stálo. A podle toho a podle toho, kolik lidí bude mít závazný zájem o každý titul, uděláme rozhodnutí.

A ještě se vám to snažím vylepšit jedním překvapením…

8.2.2024 19:54:27

@milancaputu bombardak. Díky moc

9.2.2024 04:31:10

Mel bych take zajem o pravidla.

9.2.2024 06:12:43

Také bych měl zájem o pravidla

9.2.2024 09:03:43

Ahoj, měl bych zájem o pravidla ve verzi 2.0 a desky těch 2 nových hrdinů, díky.

9.2.2024 09:30:00

Zájemců asi bude hodně, tak pak prosím nějakou online tabulku, kam se bude moct každý zapsat.

9.2.2024 09:44:01

@milancaputu nechceš vytvořit sdílený excel, ať se do něj každý zapíše a “nespamují” se zde pouze stejné příspěvky o zájmu? :)

A samozřejmě, ať moje připomínka není považována pouze za další spam, také bych měl zájem o pravidla :)

9.2.2024 09:44:23

Určitě udělám online tabulku, jen jde o to kdy to bude nejlepší. Na začátku jsem si myslel, že zájemců bude jen pár, tady napíšou do vlákna, abych viděl, jestli je vůbec zájem dostatečný na to, aby se zaplatil aspoň malý náklad, a tabulku udělám až pro závazné objednávky. No, vypadá to, že jsem zájem podcenil a budu muset přehodnotit strategii :) Asi udělám tu tabulku co nejdřív…

9.2.2024 09:51:25

Přidal bych se k tisku pravidel. Původní se nám už podařilo pokřtít a rozsalátovat. 

@milancaputu Do kartonovejch desek sice nepůjdu, ale když už je budete tisknout, možná nic nedáte za prosbu u tvůrců z Diea Games (@SwamRazer ?), zda by pro vás u SFG mohli vyjednat uvolnění kvalitnějších tiskovejch dat (pdf nebo eps všech desek hrdinů a scoreboardu z obou stran). Ať tu pak nemáte další debatu nad sporadickou kvalitou tisku z oskenovanejch podkladů. Pokud na tom v SFG ušetřili se špatným svědomím, bránit by se takovýmu kompromisu nemuseli.

9.2.2024 09:55:09

(Před)objednávka v tabulce

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YEhNXECDD5Je7RT-DZdW8yXbCQ6-Luv1aXDEHg7wwwI/edit?usp=sharing

Založil jsem tabulku pro (před)objednávky, aby byl snazší přehled už teď. Zapisujte se tam pod zdejší přezdívkou.

Tímto také ohlašuji Milanovo překvapení: navrhl jsem tzv. kompletní Hero sheets, které obsahují i schopnosti z rozšíření, aby člověk nemusel pořád myslet na to, že tam není všechno, ale pro tři úrovně si to má dohledávat v pravidlech zvlášť. Ukázka prototypu je zde: http://www.ucw.cz/~milan/tmp/euthia/Milan_Taesiri_hero_sheet_2.0.pdf Objednávejte jako “kompletní Hero Sheets”.

Co je k objednání:

  1. “Pravidla” obsahují kompletní sadu 2.0 pro základní hru v českém jazyce, tedy: pravidla, přílohu, scénáře.
  2. desky postav obsahují desku pro Eltreu a její pomocníky a desku pro Hoxira, tj. dvě velké a jednu malou desku celkem
  3. nová referenční karta je jasná - ta nová A4 z verze 2.0
  4. kompletní Hero Sheets: sada pro původních šest postav, Hero Sheet 2.0 s doplněnými schopnostmi z rozšíření

Jak dál aneb toto je pouze předobjednávka

Přespříští týden, cca 20. 2., pošlu fotky a informace z tiskárny, tj. cenovou nabídku a upřesnění materiálu. Podle toho doplním ceny do tabulky a bude možnost si v tabulce od té chvíle objednat závazně. Platit se bude předem, je vás moc na to, abych to investoval předem ze svého.

Zásilkovna: objednáte si odeslání v aplikaci vy, mně pošlete jen to šestiznakové heslo. Malá platba za tuto položku je balné, protože každý způsob, jak k vám dostat nepoškozené výtisky a také splnit podmínky Zásilkovny, prostě v tom vašem množství něco stojí (tzv. poštovní krabice nebo uvažuju i o krabici na pizzu :), co vyjde nejlíp).

Kdybyste měli nějaké nápady, pište sem: ať už tipy na balení přes Zásilkovnu nebo co byste ještě chtěli vytisknout a mohli by to chtít i ostatní.

Např. to vypadá, že není zájem o tisk všech postav, jak někdo chtěl, tak jsem ho zatím zrušil. Pokud by se větší zájem objevil nebo pokud by v tiskárně dokázali nabídnout snesitelnou cenu už od jednoho výtisku, dám zase vědět.

 

9.2.2024 15:51:51

@milancaputu Doporučuji informace k předobjednávce vytáhnout do úvodního příspěvku tohoto vlákna.

9.2.2024 19:04:53

Skvělý nápad a díky za iniciativu @milancaputu 

Určitě se do tabulky v dohledné době napíšu. Chápu to dobře, že se do nabídky dostaly jen pravidla pro CORE game?

Já jsem ALL-IN backer. Varianta CORE (ENG) & Expanze (CZE) nabízená SFG byla pro mne “SHOW STOPPER”. Vždyť by ta hra vypadala jak cirkus :-D Takže jsem objednal CORE (ENG) & Expanze (ENG).

Takže já např  mám zájem o dotisk pravidel v češtině, ale komplet (CORE & Expanze). Chápu, že kvůli jednomu člověku se nevyplatí tuto variantu uvažovat. Ale třeba nás tu bude více takových?

9.2.2024 20:03:14 | Upraveno autorem (porovnej)

@wwwondry Jasně, chápu to - platí to samé, co pro desky původních šesti postav: zaprvé zjistíme zájem mezi lidmi a zadruhé na vás budu myslet v tiskárně, zeptám se, jestli by za rozumnou cenu nešel i jeden výtisk. 

Aby si lidi snáz všimli, že se k tomu mohou přihlásit, dodal jsem sloupce do tabulky. Akci zdar! :)

9.2.2024 20:37:06

Vybíráme z Bazaru

ANNO 1800 - insert pro hru
ANNO 1800 - insert pro hru
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas