Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling Shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling Shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

 

Ukončení akce

Vaše balíčky jsou už buď na cestě k vám nebo přímo ve vašich rukách, takže ukončuji akci. Chci vám poděkovat za výbornou spolupráci. Byl jsem hodně napnutý, jak dopadneme s tak megalomanskou akcí - vždyť nás bylo skoro sto! Ale vše dopadlo, zdá se, dobře. Spolupráce s vámi byla výborná a moc vám za to děkuju. Jasné domluvy, rychlé reakce a celkově pohoda. Já se snažil přispět maximální transparentností a samozřejmě maximálním tlakem na kvalitu. V této souvislosti vám chci říct poslední informaci z dneška: byl jsem v tiskárně vyřídit poslední detaily a předat naše vybrané peníze. Při této příležitosti jsem vyřídil i vaše poděkování, co jste mi kdo poslali. Udělalo jim to velikou radost.

Ještě jednou díky vám všem a třeba zase příště…

Mám takové tušení, že nás SFG vypeče i v další kampani a nová akce v tiskárně bude zase potřeba, uvidíme kolik toho…

 

P.S.: Posledních pár lidiček se ještě neozvalo, takže pro ně ponechávám původní odkazy:

Odkaz na tabulku: tabulka

Update: Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

  1. Pokyny pro pražské i mimopražské 
  2. Pokyny ke kódům Zásilkovny
     
6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to chápu tak, že mi asi peníze nevrátí? A musím to založit znovu? Protože už to tam nemam🤦🤷🏾

22.5.2024 14:00:41

@milancaputu předpokládám, že tě poznáme dle krabic :)? Ono tam asi moc jiných lidí nebude, ne? Nerad bych tam někoho vyděsil :D

22.5.2024 14:32:54

@maskas : pardon, tohle vůbec netuším - měli by to vrátit, ale nevím, jak se to hledá

Prosím, tušíte někdo a napovíte tady všem?

@ckarlik : pokud to jen trochu půjde, budu sedět v zahradě u toho jediného stolu, co tam je, a který jsem dával na fotce v rámci soutěže. A na stole bude štos krabic, ano :)

 

22.5.2024 14:44:41 | Upraveno autorem (porovnej)

@maskas @milancaputu normalne to vrati, neni s tim problem staci zavolat na linku, ale myslim ze to poslou automaticky po tom co se kod neuplatni

22.5.2024 16:51:57

@tomagge ok.. Snad máš pravdu, tak asi mám udělat zase kód, co? 

22.5.2024 17:26:35

Ajajaj. Toho jsem se bal. Js udelal kód hned abych ns to nezapomel a nějak jsem vypustil info ze rozesílat se bude sz ctvrtek :/. Oka nový kód o jisti 

Jeff

22.5.2024 18:24:41

Jo, kod se po peti dnech zrusi a Zasilkovna by mela zrusit blokaci castky na karte. Pripadne to mozna nechaji vyhnit po nejakou tu dobu, kdy se blokace zrusi sama. Castku by si ale nemeli strhnout.

22.5.2024 23:12:55

Děkuju vám za pohodové rozdávací odpůldne! Rád jsem se tak s některými z vás seznámil osobně a bylo to moc fajn. A co je nejdůležitější, osobně jsem viděl, co na to říkáte, a nikdo jste mě neinzultoval, že za své peníze požadujete ještě vyšší kvalitu :)

malá momentka:

23.5.2024 08:58:05

Update: téměř všichni, kdo se měli dostavit osobně nevo poslali svůj kód na Zasilkovnu, mají svůj balíček doma nebo na cestě. Výjimkou jsou propadlé kódy a jiné drobnosti. Vše si můžete zkontrolovat v tabulce. Vyřízení jsou červení :-)

 

24.5.2024 19:57:38

Důležité - termíny na vaše kódy:

První vlna zájemců má své balíčky už u sebe nebo na cestě. Další hromadné rozesílání bude pozítří, ve středu, a tedy termín na dodání vašeho kódu je úterý 28. 5. do 20:00.

Plánuji toto držet i další týdny, tj. vždy do úterního večera sbírat kódy a ve středu rozeslat.

POZOR: když nestihnete termín do úterý, vygenerujte kód pro další týden tak, aby byl další týden ve středu platný, tj. nejdříve v sobotu. Kódy vygenerované mezi středou a sobotou téměř jistě stihnou propadnout než budu balíčky posílat.

27.5.2024 17:30:38

Dnes jsem balíček rozbalil a musím říct, že je to velká paráda! Desky postav perfektní, nová pravidla dokonce na pevnějším papíře než originál. Mám fakt radost, že tenhle fanouškovský projekt konečně dotáhl hru do stavu, ve kterém měla přijít už v krabici. (Nepovedly se akorát karty, ale s ohledem na to, že je budou nakonec posílat přímo SFG, mě to vůbec netrápí.)

Velké díky hlavnímu organizátorovi, že tenhle megalomanský projekt dal dohromady a spálil na tom spoustu času i energie! Milanovi třikrát sláva!

3.6.2024 20:02:18

@Dansemacabre : moc děkuju. Tobě i vám všem, kdo mi posíláte milá poděkování soukromě. Jsem fakt rád, že se akce vyplatila a jste spokojení s kvalitou. Byl to hukot (a ještě je s rozesíláním :) ), ale výsledek se dostavil a jsem za to rád.

Vyřídil jsem vaše poděkování i do tiskárny, manažerovi i grafikovi, vymysleli pro nás řešení na míru a makali na tom neskutečně. Včetně toho, jak to udělat, aby to bylo zaplatitelné i bez objednání minima, tj. 5000 kusů od každého…

4.6.2024 11:05:18

Rozesílání tento týden

na seznamu pro tento týden jsou tito uživatelé. Pokud jste se nenašli, víte, co máte dělat :)

Kronwell
WigWam                                                                               
LudekDD                                                                              
p_lichnovsky                                                                            
moshmir
Bryalen
DaftPunk
Hmota
Felda
Allma
McLobo
Yaksha
Jilut
OndraR_OL
Johnny808
Freez
totalpan
tomagge

Hawkie                                                                             

4.6.2024 13:35:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Ukončení akce

Vaše balíčky jsou už buď na cestě k vám nebo přímo ve vašich rukách, takže ukončuji akci. Chci vám poděkovat za výbornou spolupráci. Byl jsem hodně napnutý, jak dopadneme s tak megalomanskou akcí - vždyť nás bylo skoro sto! Ale vše dopadlo, zdá se, dobře. Spolupráce s vámi byla výborná a moc vám za to děkuju. Jasné domluvy, rychlé reakce a celkově pohoda. Já se snažil přispět maximální transparentností a samozřejmě maximálním tlakem na kvalitu. V této souvislosti vám chci říct poslední informaci z dneška: byl jsem v tiskárně vyřídit poslední detaily a předat naše vybrané peníze. Při této příležitosti jsem vyřídil i vaše poděkování, co jste mi kdo poslali. Udělalo jim to velikou radost.

Ještě jednou díky vám všem a třeba zase příště…

Mám takové tušení, že nás SFG vypeče i v další kampani a nová akce v tiskárně bude zase potřeba, uvidíme kolik toho…

 

P.S.: Posledních pár lidiček se ještě neozvalo, tak pro ně je v úvodním příspěvku ponechaný odstavec s odkazy na pokyny.

5.6.2024 23:03:25

Také děkuji za zařízení všeho kolem. Kvalita parádní. Už jsem se tu účastnil několika tisků, ale tento se organizačně řadí rozhodně na čelo. Díky moc.

5.6.2024 23:51:31

@milancaputu Milane, klobouk dolů!
Myslím, že jsi akci celkově vyladil skoro k dokonalosti. Tedy děkuji za tvůj čas a energii a máš můj obdiv.
Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

6.6.2024 00:54:55

Milane, diky moc za super praci a cas, ktery jsi tomu obetoval. Ten tisk je opravdu vyborny a zase zlepsi pozitek z tehle skvele hry. 

6.6.2024 08:19:51

@milancaputu díky moc za organizaci a práci co jsi tomu věnoval. Výsledek stojí za to. 

6.6.2024 09:49:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@milancaputu veľká vďaka, dobrá práca! ;)

9.6.2024 10:39:33

@milancaputu Také bych rád pro Milana přihodil velké poděkování. vše řešil hned, nic nebyl problém.

Za Hradečáky (ikdyž ještě ne všichni mají převzato) velké díky. 

10.6.2024 07:55:47

Take pridavam velke diky @milancaputu .

10.6.2024 08:54:44

taky děkovačka, dneska jsme to vyzvednul a vypadá to luxusně :)

10.6.2024 13:39:49

Díky vám všem ještě jednou. Za všechny milé zprávy ať už sem nebo soukromě, fakt to moc potěší. A taky ještě jednou, jak dobře se s vámi spolupracuje - všechny domluvy platí, fungují bleskově a ještě se mi mnozí z vás nabízeli s pomocí. I díky vám to dopadlo jako supr akce, vážím si toho.

A všichni tak načerpáme síly a dobrou vůli až bude potřeba další akce po současné kampani - a že bohužel bude potřeba…

11.6.2024 21:28:59
Offcanvas