Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

Odkaz na tabulku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YEhNXECDD5Je7RT-DZdW8yXbCQ6-Luv1aXDEHg7wwwI/edit#gid=0

Update: hurá hurá, blíží se velké rozdávání!

             Pokyny pro pražské i mimopražské 

Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@danissimus @Byzanth Jasně, super že se všichni ozvete, když není něco jasné. Peníze mi přišly od vás obou, už jste aktualizovaní v tabulce :)

14.3.2024 12:21:53

Konec objednávání do konce týdne

Kdo by chtěl přiobjednat ještě cokoli nebo je mezi těmi posledními několika, kdo ještě neposlali peníze, tak máte čas do konce tohoto týdne. Resp. počkám samozřejmě do pondělního dopoledne kvůli víkendovým platbám. Pak uzavírám tabulku a odjíždím do tiskárny závazně podepsat smlouvu.

Proto ještě jednou upozorňuju, že jde o termín přistání peněz na mém účtě (nemám jak vědět o penězích na cestě). Prosím, nepodceňte dobu převodu podle své banky - snažím se předejít konfliktům, ale víc udělat nemůžu než varovat předem.

Díky za pochopení.

14.3.2024 13:37:01

Poslední kontrola příchozích plateb je dnes 14:45, pak uzavírám tabulku.

Update: UZAVŘENO

Jedu do tiskárny domluvit závaznou smlouvu s novými (přesnými) počty jednotlivých kopií. Rámcově by měly ceny sedět, ale některé z vás pak požádám o doplatek podle skutečné ceny, např. k pravidlům rozšíření jste si přiobjednali Hero sheety E+H a za ty jsem zatím dával jen odhad ceny.

18.3.2024 12:43:26 | Upraveno autorem (porovnej)

AKTUALIZACE

Návštěva v tiskárně proběhla velmi dobře, zadání je kompletně předané a odsouhlasené tiskárnou.

Na co teď čekáme? Nejdříve na aktualizaci ceny, to je to, co uvidíte jako první vy - ale ve skutečnosti to znamená, že teď vymýšlejí a upřesňují všechny ty předtiskové přípravy, aby to pro nás celkově vyšlo přijatelně i u položek, které jsou objednané málokrát. Proto to “nacenění” chvilku trvá.

21.3.2024 12:17:28

Abychom si ukrátili čekání, mám tu hru pro všechny, kdo se chystají na osobní předání - ale zahrát si můžou samozřejmě všichni :)

Napište mi do soukromé zprávy, kde se podle vás potkáme na předání. Hlavní výhra je možnost si převzít své vytištěné materiály. Samozřejmě humor - po vyhlášení vítězů zveřejním místo i pro ty, kdo se nechají poddat. Ale to nebude váš případ, ne? :D Ale pro nejrychlejší hádače mám možná překvapení…

 

Kde se potkáme? Přeci na startovním dílku.

Překvapivě těch možností v Praze tolik není. Nejdříve vyloučíme rotundy - ty jsou jen pro ty, co si to chtějí ulehčovat, jak sami autoři pravidel píší :)

Zbývá nám tedy startovní dílek s knězem nebo bez kněze. Bez kněze by to bylo klasičtější a s ohledem na tu smutnou událost před pár lety svým způsobem i jasně určené, protože druhá možnost je zatím ještě spíš dílek s ruinami. Ale ta zbývající mi nepřijde nijak vábná a soukromí bychom tam neměli vůbec.

Proto jsem zvolil startovní dílek s knězem. Ty jsou v Praze dva, ale ten na Praze 1 je krásně v centru a má zahradu veřejně přístupnou a zároveň málo známou, nijak frekventovanou. Ideální pro nás. Teda, abych byl přesný, hrajou si na “sezónu”, takže by měla být otevřená až od 1. dubna. Ale to nám nevadí.

Takže: KDE JE STARTOVNÍ DÍLEK S KNĚZEM a zahrádka, kde si předáme naše propriety?

 

Pozn.: původně jsem avizoval Prahu 4 a tam je druhý startovní dílek s knězem. Ale je tam náročnější domluva, není to otevřené veřejně. Zato romantika zaručena, místo je překrásné. Takže kdyby byl velký zájem, mohl bych zkusit to domluvit. A bonusová otázka je tedy i na toto místo :)

21.3.2024 12:56:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak teď mě mrzí, že nejsem z Prahy, nebudu se moci s vámi setkat, sednout si v kostele a zahrát si několika hodinovou partii Euthia s vámi a knězem :).

V každém případě děkuji @milancaputu, že to takhle dotáhl do konce.

21.3.2024 14:11:45

@nasson  Ale alespoň soutěžit s námi můžeš a zatím je volné i první místo! :D

 

A k tvému příspěvku: Ano, přijde mi celkově strašná škoda,  vzpomeň na ty tabulky objednatelů na začátku kampaně pro FP/CS, ty počty byly ohromující. Za Prahu i za celou ČR. Dalo by se toho dělat víc než tato akce, mám několik nápadů…

 

21.3.2024 15:56:20

No, další “kampaň” bude na upgrade aplikace….sranda…ale zase, kdo ví…

21.3.2024 16:13:35

Jsem z Prahy ale vůbec se nechytam, hádanky nejsou má silná disciplina. 

21.3.2024 19:04:23

Já nejsem z Prahy ale premyslim ze kvůli tomuhle si tam výlet udělám, ale moje úroveň hádanek je maximálně hobit (hádanky ve tmě s glumem), dal se nechytam :-D

Jeff

21.3.2024 19:35:01

Projel jsem snad vsechny zahrady na Praze 1 a:

  • bud neni krasne v centru
  • nebo neotevira 1. dubna
  • nebo se tam plati vstupne

Takze cekam co se z toho vyklube :D

21.3.2024 20:15:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Zatím jsou pokusy neúspěšné, takže tímto dávám na vědomí, že je stále ještě volné i první místo :)

 

Jako povzbuzení můžu dát nápovědy:

  • ano, snažil jsem se, aby se to googlem hledalo extrémně špatně. Což platí i pro Bing, Duckduckgo, seznam, FSB… :)
  • zároveň aby měli přibližně stejnou šanci i mimopražští jako pražští (ani kamarádka průvodkyně neměla ze své profese výhodu)
  • aby vás to bavilo
  • aby měli výhodu ti, kdo se na to podívají “poctivě”, tj.zamyslí se než aby spoléhali na cizí hrubé síly (viz první bod)
  • aby správné řešení bylo tak zřejmé, že vám bude okamžitě a na 100% jasné, že to je ono a nic jiného to být nemůže. Pravděpodobně s dodatkem: “Jak jsem to mohl doprčic nevidět už předevčírem?!” :)

 

Edit: a ano, na wikipedii to taky nepíšou :)

21.3.2024 21:08:33 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bloud Něco mi říká, že ačkoliv není jistý postup vedoucí k řešení, tak naopak pouhé čekání je zaručené, že k řešení nevede :)

21.3.2024 21:09:29

Gratuluji vítězi: Honza Mamut Kazda alias @2vkjmch 

A dále hrajeme - samozřejmě o druhé a další místo, ale hlavně každý sám za sebe za tu výzvu. Co by to bylo za postavu, co by nedokázala dorazit ani na startovní dílek? Jak pak jí má grupa věřit na draka? :)

21.3.2024 22:21:47

To jsem tedy fakt klikař a nebo nějaká geocachingová intuice :-).
Přiznávám totiž, že to bylo takové rychlopátrání. Vlastně jsem výzvu chtěl jako mimopražský nechat být, neb jsem si říkal, že u méně známého místa nemám moc šanci. Ale pak ve mě zvítězila soutěživost se o to alespoň pokusit, a tak jsem tomu nějakých deset minut věnoval. A ono se to povedlo … Super! :-).
Začínám tedy uvažovat i o tom osobním předání ;-).
@milancaputu Díky moc za vytržení z dnešního jinak pro mne dost bídného dne.

Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

21.3.2024 22:37:26 | Upraveno autorem (porovnej)

@2vkjmch No, jako vítěz soutěže máš, řekněme, o malý důvod navíc. Snad potěší :)

22.3.2024 08:56:30

Žádný z nově zaslaných tipů nebyl správný, takže šance na druhé místo trvá. Už víte od Honzy, že stačí 10 minut a máte to :)

22.3.2024 16:09:59

Update

V tiskárně na předtiskových přípravách. To bude ještě nějakou chvíli trvat a v mezičase jsou důležité tyto věci:

  1. ladí se ještě detaily ohledně ceny, hlavně čekám na to navýšení u pravidel rozšíření (kvůli Hoxirovi a Eltree)
  2. mám předběžnou nabídku od tiskárny, že můžeme ještě malé množství lidí přibrat. Pište mi (ne do tabulky), pokud máte zájem, a jen co mi to tiskárna potvrdí závazně, tak potvrdím i tady, odemknu tabulku a všem zájemcům napíšu i soukromou zprávu

Soutěž

Myslím, že je čas na poslední nápovědu: co máme společného je - nepřekvapivě - Euthie. Takže kdo začne od ní a z informací z ní, tak to má pak opravdu za pár minut. Klíčová informace je zmíněná i v nových pravidlech od SFG, ale častěji se zmiňovala v původní kampani a vůbec v těch dobách. Původní web Diea sice zmizel, ale někdo si to můžete i přímo pamatovat nebo pomůžou i Zatrolenky…

25.3.2024 10:16:55

Je mi ctí oznámit, že už druhý mimopražský, konkrétně @DUBino , ví, kam by měli pražáci přijít. Hrajeme tak dále nejen o třetí místo celkově, ale i o prvního pražáka, který bude vědět, kam si přijít pro své věci - a to se vyplatí! :D

26.3.2024 17:48:03

Update: objednávací tabulka otevřena pro late pledge

 

Díky ochotě tiskárny máme cca týden možnost navýšit si objednávku. Přesný termín nemůžu říct, protože to záleží na procesech v tiskárně, proto prosím neváhejte.

Postup:

odemkl jsem v tabulce spodní volné řádky, do kterých si můžete připsat svou objednávku. Postupujte tedy podle původních pravidel.

Pokud by někdo potřeboval něco jiného než co umožňuje tabulka, např. už má objednáno a chtěl by si přiobjednat něco navíc, napište mi soukromou zprávu a domluvíme se.

Důležité upozornění: platí to, co pro ostatní, tj. ceny se mohou ještě mírně upravovat. Většínou by to nemělo být potřeba, ale u Pravidel pro rozšíření je to naopak jistota, protože se musí připočíst tisk Hero Sheetu Eltrea a Hoxir. Počítejte tedy v tom případě s doplatkem.

26.3.2024 22:31:14 | Upraveno autorem (porovnej)

P.S.: Narozdíl od jisté jiné kampaně, u mě máte late pledge nejen za stejnou cenu jako původní objednavatelé, ale ani vám nevezmu Nekromanta (kdyby někde byl), ani nic jiného.

 

To já jen nenápadně propaguju kvalitu svých služeb, to můžete ignorovat jako reklamní sdělení :)

26.3.2024 22:49:26

Dnes ráno jsem zajel po cestě do práce o několik vesnic vedle a vyzvedl jsem balík - krabici plnou (rozložených) poštovních krabic. Takže už mám do čeho vám to bezpečně zabalit.

Na dokreslení, jak je svět bláznivý: vyšlo mě to cca na čtvrtinu oproti tomu, kdybych je koupil na poště. A to do toho počítám i ne zrovna levné poštovné - z Polska!

 

28.3.2024 11:39:29

@milancaputu môžem ťa poprosiť o tip kde si nakupoval krabice? Môžeš ak tak aj do správy nech tu nespamujeme. Vďaka.

28.3.2024 14:12:17

@Johnny808 Jasně, žádný problém: tyto ploché krabice.

28.3.2024 14:22:38

@milancaputu Ďakujem veľmi pekne, super ceny tam majú … isto si tam niečo nakúpim aby som mal do čoho zabaliť aj inserty na Euthiu ;)

28.3.2024 17:31:59

Vybíráme z Bazaru

Brazil: Imperial - nová ve folii
Brazil: Imperial - nová ve folii
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas