Zima mrtvých: Cesty osudu

xxxxxxxxoo hodnoceno 405x (Seznam vlastníků)

Zima mrtvých: Cesty osudu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Horror, Zombie, Post-apokalypsa
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Isaac Vega
Jonathan Gilmour
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česká verze

Českou verzi budeme vydávat v roce 2015. Pravděpodobný název bude "Zima mrtvých". Uvítáme případné návrhy na název a především pro podtitul hry. Děkujeme
21.1.2015 13:07:32

Mike Cho
My jsme se napr. podivali na popis herni oblasti v pravidlech, kde je lokace znazornena, jako 1 z 6 lokaci a kolonie je proste kolonie. Z toho duvodu nam prislo i jasne, ze efekt se hraje pouze v lokacich (nikoli v kolonii). Nejsem si ale jisty, ze je moje interpretace spravna a zda si nahodou nekdo nevzpomina na nejaky efekt, ci pravidlo, kde by se psalo o lokaci a byla tim myslena i kolonie. Diky.

27.1.2016 12:09:20

Deskovec
Třeba zapalovač. A někde je i text "v lokaci mimo Kolonii." Na kartě Mika je prostě chyba.

27.1.2016 13:14:06

Souhlasím s Deskovcem
Z pravidel se mi zda dost jasne že místa se dělí na lokace A kolonii tudíž tedy lokace neni kolonie a naopak. Doufám že jsem něco neprehledl

28.1.2016 11:40:08

Verbathorix
Není to anketa. Jako autor českého textu říkám, jak to je. Kolonie je taky lokace. Tady není o čem diskutovat. Na kartě Mika je chyba, nemohu to nijak zastřít.

28.1.2016 15:59:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Mindok
Mindok bolo fajn uverejnit opravene PDF z navodom na stiahnutie ktore by obsahovalo errata. Na stranke mate stale navod aj z chybou.
Ak spravne citam zatial sa nasli 2 chyby. Uvazuje sa o tlaci opravenych kariet ako to bolo napri pri Studene Valce ?

vazne by bolo fajn spravit ku kazdej hre na tab/sekciu ako tu uz bolo spominane errata kde bude len sumar potvrdenych chyb a verzia ktorej sa tyka pre CZ verzie hier kedze anglicke errata sa daju naist na BGG. Inak to clovek musi citat cele forum.

31.7.2016 12:37:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Kozzy
Založil jsem k tomu samostatné vlákno. Myslím, že žádný opravný tisk se neplánuje, asi leda kdyby se dělal dotisk.

31.7.2016 18:41:26

sekce errat
Podle mě není třeba vytvářet vysloveně sekci errat. Stačí to nahrát do sekce ke stažení.

Nebo to teda udělat tak, jak to udělal karel.

1.8.2016 09:49:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Wolf
Karel to udelal v pohode aj nove vlakno staci. Vdaka
Takto by to mohlo byt pri kazdom preklade hlavne ak nemaju oficialnu opravu. Dominion seaside napr. ...

1.8.2016 12:57:08

kozzy
Jistěže mohlo - od toho jsou tu uživatelé :)

14.8.2016 09:42:41

Vybíráme z Bazaru

Star Wars: The Card Game - sbírka + bindery
Star Wars: The Card Game - sbírka + bindery
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas