Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 211x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

@Skelos v komentech potvrdili, že i backers s 1€ pledge dostanou EB bonus. Podmínkou je, že později zvýšíš pledge na Standard/Deluxe.

Zároveň potvrdili, že dostaneš tolik EB bonusů, kolik kupuješ kopií hry.

25.5.2021 17:50:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Nové stretche - hlavně “rozšíření” se speciálními bojovými kartami monster odbourává ty největší výhrady ohledně nudného boje.. skoro stovka quest karet ruší další výtku - možná se z toho stává hodně zajímavá hra :-D

25.5.2021 17:54:07

No pokud by cena retailu byla jenom o 200-300,- Kč dražší, tak je to naopak důvod si na to počkat. Dodani bude ve stejne době a nemusíte to zaplatit rok dopředu. Ale pokud se nepletu, tak minimálně Wlid Hunt je pro backery zadarmo, zatimco retail se bude platit navíc. 

25.5.2021 18:10:05

@BigBobek Plus se samozřejmě dá očekávat, že v retail verzi nebudou žádné ze stretch goals, což by znamenalo, že krom Wild Hunt si člověk s retail verzí bude muset připlatit i za Monster Trail atd. atd. (zatím krom Eredina na koni nemá nic punc “KS exclusive” tak alespoň předpokládám, že se to bude dát sehnat i po KS kampani)

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 18:36:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Mohli by jste mi prosim poradit? Kdyz bych chtel vic kopii, tak zadam nasobek  zakladni ceny? Apak v PM zadam, ze chci vic kopii hry? Nikdy jsem na KS nebyl

25.5.2021 19:19:32

@Dezolat …je možnot to udělat jak píšeš. Druhá varianta je, že další kopie včetně přidané částky přidáš až v rámci pledge manageru.
Když dáš větší částku teď, pomůže to k odemykání Stetch goals, ale autoři z toho budou mít menší zisk (poplatky KS). 

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

25.5.2021 19:21:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@speett a kdyz to udelam az v PM, tak budu mit day one bonus i na ty dalsi kopie? 

25.5.2021 19:32:15

@Dezolat Už níže to psal tabackej, když později v pledge manageru změníš pledge na víc kopií hry, pořád bys měl ke každé kopii hry dostat figurku v ceně, jakožto “day one backer".

Jinak z polské kampaně na zagramw.to už je získáno +112 karet do hry, tímhle tempem to bude mít pomalu knihovnu jako Fallout… :D Doufám, že další stretch goal bude nějaký praktický insert.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 19:41:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak už byl přidán i nový zaklínač - Škola Mantichory.

25.5.2021 19:47:13

You can multiply your Pledge to get significant savings on shipping costs: If you purchase 2 copies of the game, you don't pay twice the cost but instead, the shipping will increase by around €3. For 3 copies, you add around €6, and so on. Call your friends and save on shipping!
 

To vyzera zaujimavo. Neviem, preco to takto neslo pri Tainted grail.

25.5.2021 20:26:08

Výběr češtiny provedu jak? Poradí někdo? Nemám s KS zkušenost.

25.5.2021 20:39:22

@černý vlk Už jsme to tu probírali o stránku zpět - po ukončení kampaně v pledge manageru půjde zvolit preferovaný jazyk hry.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 20:43:23 | Upraveno autorem (porovnej)

nebude to nejúspěšnější KS 1. den pro deskovku? :D 1.75 mega to je neuvěřitelný

25.5.2021 21:37:21

Je možnost podpořit to přímo na zagramw.to? Myslím možnost pro ne polské podporovatele.

25.5.2021 21:50:39

@Skelos to určitě ne, Frosthaven i Kingdom Death měli přes 4 mega a určitě by se našlo víc věcí co měli takováhle čísla.

25.5.2021 21:56:52

Jaký bude rozdíl mezi tím, když podpořím hru na kickstarteru (a v pledge manageru budu chtít českou lokalizaci) a Blackfirem přeloženou verzí hry dostupnou normálně v prodeji? Nějak tomu nerozumím…

 

 

25.5.2021 22:09:52

@Olney  verze z KS bude obsahovat stretch goaly, které se odemykají nad rámec základního obsahu hry zdarma. Tyto dodatky bude mít i BF, ale budou to placená rozšíření.

---
Time Slug Studio

25.5.2021 22:27:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdárec. Lidi mám problém. Nikdy jsem nic přes KS nebral, ale tady mám už dlouho jasno. Chtěl jsem backnout projekt, ale jediné co mi neustále KS hlásí po zpracování transakce je: something went wrong. Už se s tím patlám 45 min a nechápu v čem je problém. Dokáže mi někdo poradit? Případně kdybych byl fakt takovej tragéd a nedokázal to backnout, nebere někdo Delux navíc, že bych se s ním lak domluvil? Díky

25.5.2021 22:32:18

Bedikk: Díky.

25.5.2021 22:59:24

Jsem sám komu se ty miniatury zaklínačů oproti monstrům zdají divné? Možná jsou to pozy atd ale celkově působí “suše”

25.5.2021 23:06:56

@lookyn Banka ti na KS blokuje platby debetni kartou pres Stripe. Bud pouzij kreditku, nebo kartu jiny banky, anebo si domluv u soucasny banky, at ti takovy platby na ty karte povolej (v takovym pripade bejva o nervy si to vyhadat, ale jde to - musis bejt jen vytrvalej, a probojovat se stitovou hradbou na nekoho, kdo jen dokolecka neodpovida podle manualu).

25.5.2021 23:29:12

@lookyn Zkus updatovat prohlížeč na novější verzi a pokud to nezabere, pak v prohlížeči promazat historii, cookies a mezipaměť. Mě fungovala kreditka pro KS v pohodě a tenhle měsíc mi to najednou vůbec nechtělo kreditku akceptovat. Update prohlížeče a promazání zabralo. Pokud nic z toho nezabere, tak zkus jedině zavolat do banky s dotazem na blokaci rezervace platby s nulovou hodnotou (KS si jenom nulovou srážkou ověří platnost karty a reálně je ti částka stržena až na konci kampaně).

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

26.5.2021 00:01:25

STANDARD vs. DELUXE BOX

Kdyžtak mě opravte. Ale jestli jsem tedy správně pochopil, jediný rozdíl mezi obsahem krabic budou figurky monster (popř. plastové tokeny zaklínačů ze SGs). Cenový rozdíl, koukám na aktuální kurz přes Google, je cca 1400Kč (3176,- vs. 1778,-).

Takže za téměř dvojnásobnou (o 84% vyšší) cenu člověk navíc dostane 15 + 6 SGs figurek monster, které jen chvilku stojí na pláně jako marker, než je někdo zabije. A ještě 6 plastových tokenů.

No nevím, čekám že hra bude dobrá a brát ji na 90% budu. Chtěl jsem si dokonce i připlatit za figurky, protože jsou opravdu povedené, i když herně moc význam nemají. Ale téměř dvojnásobná cena je už opravdu velký rozdíl. :-(

Doufám, že obě verze budou mít alespoň různě velké krabice. Píší “Standard Box will have one insert layer and the Deluxe Box two layers.” - nevypátral někdo, jestli bude mít verze bez figurek menší krabici?

26.5.2021 02:23:05 | Upraveno autorem (porovnej)

@Ellenar ty figurky jsou důležitý podle mě tokeny na mapě přehlídneš hned

26.5.2021 02:56:47

@Ellenar Tiež ma cenový rozdiel najskôr trochu zarazil. Ale keď si to zoberieš, vychádza to momentálne cca 70Kč za figúrku. Čo nie je vôbec zlé, keď sa pozrieš, koľko bežne vychádzajú figúrky. Nehovoriac o kvalite a veľkosti tých najlacnejších. Len tak pre zaujímavosť napr:

https://www.fantasyobchod.cz/figurky#price_range=59,2059&sort=p.price-ASC&manufact_id=0&family_id=0&princip_id=0&page=1

26.5.2021 06:12:53

Vybíráme z Bazaru

Dreamwars + rozšíření
Dreamwars + rozšíření
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas