Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Psali ve faq, ze ta figurka tam neni uvedena ale bude tam pridana automaticky, az to budou balit…

11.7.2021 18:49:00

doplním, že v závislosti na variantě Shaded/Normal bude přibalená stejná podoba Eredina

11.7.2021 20:01:14

No, snad ho dostanu taky, když jsem first day backer. Podle čeho to poznají? Budou mít dle jména a emailu seznam, podle kterého budou figurku přibalovat? :)

12.7.2021 16:03:11

A on někdo někde zmiňoval, že ty ceny poštovného v PM budou opravovat?

Když vezmu jen Deluxe, tak to vychází na 22 / 26 / 30 při 1 / 2 / 3 kopiích.

Když vezmu jen Gameplay All-In, tak je to 29 / 35 / 41 při 1 / 2 / 3 kopiích.

Ale 1x Deluxe + 1x Gameplay All-In je 22+29 = 51 éček :-(

12.7.2021 16:25:13

Buď jsem tam zadával něco úplně špatně, nebo jsem měl nějaké okno, ale teď už mi to ukazuje rozumnější čísla.

12.7.2021 17:49:17

Dneska GOB psalo obsáhlý post na zagramw.to ohledně odůvodnění použití externího pledge manageru (očividně spousta poláků mělo těžké trauma z toho, že se musí zaobírat nějakou stránkou v angličtině) a mají s tím očividně nějaký problém z hlediska převodů kreditu ze zagramw.to na gamefound.

Tak uvidíme, jestli napíšou nějaké vyjádření k té kalkulaci poštovného během zítřka.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

12.7.2021 18:22:34

Na Kickstarteru také v komentářích potvrdili, že ty ceny poštovného u vícenásobného pledge jsou špatně. 

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

13.7.2021 06:27:37

Tak jsem se koukal a už to opravili nebo opravují.
Nicméně u mé objednávky se jedná jen o spíš úsměvnou změnu než o nějakou rozumnou úpravu …
Z 91€ jsem se dostal na 88€ …
Představoval bych si tak 60 - 70€ … uvidíme, jak to ještě vyřeší

13.7.2021 09:01:00

Včera v noci přislíbili na dnešek další Update, tak uvidíme jestli se dočkáme a co vše bude objasněno :)

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

29.7.2021 07:34:39

No to jsem zvědavý, pořád refreshuju svůj košík s kombinací All-In a Deluxe a čekám kdy se místo těch 55 EUR za poštu ukáže smysluplnější částka :D

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

29.7.2021 10:11:27

Tak update je venku :) a odpoveď na poštovné pro smíšený pledge je, že Pledge manager opraven nebude, ale po jeho uzavření bude lidem vrácen přeplatek z cen poštovného uvedených v tabulce (viz. update). 
…podivné řešení, ale hlavně jestli bude fungovat, což se dozvíme až v září

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

29.7.2021 17:52:18

No chtěl jsem jít allin ale nějak se mi to rozlezelo a asi nepůjdu nic ????

29.7.2021 18:58:26

No to jsem na to zvědavým. Mám 2x all-in a 4x deluxe a 1x standard tak uvidím co z toho vytvoří. Zatím jsem to nezadával. Kdyby se chtěl někdo přidat tak mi napiště. Jsem z Prahy.

 

Edit: tak jsem to zkusil a je to 97E celkem, to není tak špatné.

29.7.2021 20:41:34 | Upraveno autorem (porovnej)

@tomasV Já to mám za 88€ a popravdě vůbec nevím jak se dopočítám k finální částce za poštovné :-D
Mám 1x Standard, 3x Deluxe, 1x All in, 2x mince a 1x all in obaly

Teď jedeme stylem poměrná částka  

29.7.2021 23:36:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Já dělám hromadné pladge často a dělám to poměrnou částkou podle hodnoty pladge. Na nic lepšího jsem nepřišel.

 

30.7.2021 00:49:40

Zdravim. 

Jsem z toho trosku jelen. Mam all-in verzi. Ted mi prisel mail,ze si to mam z kickstarteru prehodit na gamefound, takze se tu chci zeptat jesli je to nezbytne nutne a mam to preves nebo to nechat na kickstarteru a pripadne bych se pridal do nejake te skupiny a usetril nejaky eura za dopravu.

4.8.2021 21:45:21

@Belgarat Witcher ma pledge manager reseny pres gamefound, takze uvedeno na pravou miru: prisla ti pozvanka do pledge manageru, kde doplatis clo a postovne. Samozrejme pokud uz jsi v kampani zaplatil za all-in, tak to mas zaplacene a je pro tebe bezpredmetne se k nekomu pridavat. Spis se nekdo prida k tobe

4.8.2021 23:30:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Chceme s kámošem brát 2x standard pledge (ten bez figurek), hledáme třetího na standard pledge, poštovné pak vychází rovných 10 Euro na jednoho. Bydlím v Poličce, pracuji v Brně, k vyzvednutí by to bylo až to přijde v Brně na Polní ve všední den v rozumnou denní dobu, nikam s tím běhat nebudu. Vzít nějaký addon není problém. Jiné pledge bohužel ne, při tom refundu poštovného co tam nabídli z toho bude akorát hokej. Máme early birda s Eredinem.

Alternativně pokud má nějaký brňák skupinu a je schopen se dostat smysluplně dolů na poštovném a je ochotný se s tím zalamovat (pochybuji) a bylo by to k vyzvednutí všední den v centru Brna, ať mně klidně kontaktuje přes PM. 

Zkušenosti s KS mám, včetně reklamací apod.

Jinak jsem váhal nad rozšířeními a nakonec si spočítal kolik za své peníze dostanu karet, není to figurková hra. V jednom z videí během kampaně padlo, že ty nápady backerů jsou bezva, ale do téhle kampaně se to nevejde. Moc bych se nedivil, kdyby byl KS 2 a část těch expanzí šla do obchodů v omezeném množství. Hra s 6 drahými rozšířeními mi nepřijde vyloženě jako kandidát na krám i přes to téma.

 

5.8.2021 09:29:29 | Upraveno autorem (porovnej)

@Pepsson ok, díky za odpověď. Jsem rád, že nemusím nic řešit. 

5.8.2021 19:08:30

Ohledně kalkulace pošty to taky řeším poměrnou částkou dle hodnoty pledge (zkoušel jsem i další kalkulace ale bylo to extra komplikované :D ).

Pro výpočet reálné pošty jsem použil tu tabulku od GOB z posledního update, takže např. 3x Big Box All-In a 2x Deluxe vyjde na 57 EUR pošty.

Jediné, co pak dohazuju extra do pošty jsou ještě add-ony jako mince a obaly, ty v PM přidávají +1 EUR k ceně pošty, tak to pak připočítám individuálně k rozpočtu poštovného pro každého zvlášť podle toho, co bere navíc.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

6.8.2021 08:54:43

@Belgarat - no… řešit musíš to, že se přihlásíš na Gamefound, potvrdíš tam objednávku a zaplatíš poštovné. To není úplně “nic” :D. 

---
Time Slug Studio

6.8.2021 11:29:12

Jako jasne, mas zaplacenou hru, ale ne postovne a clo :) 

7.8.2021 01:03:02

Ok, diky a jeste jedna otazka. 

Nevite jak se resi  Eredin figurka ? Musim nekam psat to cislo backera,ktery ma byt pod 20K myslim nebo to maji evidováno u nich ?

9.8.2021 22:10:28

@Belgarat Mají to evidováno a budou přidávat sami automaticky. V objednávce se to bohužel neukazuje. 

---
Time Slug Studio

9.8.2021 23:30:00

chci se jen zeptat nevite zdali bude mozne koupit delux edici mimo KS ? nebo do obchodu pujdou jen standart edice 

27.8.2021 18:15:53

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Pád Avalonu
Tainted Grail: Pád Avalonu
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 4 hodiny

Offcanvas