Ystari Box - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Yspahan
Amyitis
Caylus Magna Carta
Mykerinos
Metropolys
Sylla
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 0 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Cyril Demaegd
Dominique Ehrhard
Sébastien Pauchon
Thomas Cauet
William Attia
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Marec 2011

Práve som objednal túto krabičku, z ktorej si hodlám nechať iba rozšírenie k Caylus Magna Carta. Dodanie by malo prebehnúť v marci 2011 (návrat kamaráta z USA). Pravdepodobne ponúknem zvyšné rozšírenia do dražby tu na stránke, ale rád by som vedel dopredu, či by bol o ne vôbec nejaký záujem. Ďakujem
26.11.2010 16:22:45

US verzia
bude to US verzia v angličtine

26.11.2010 16:26:48

PJ

Já bych měl zájem...
...ale asi jen o rozšíření k Yspahanu a Mykerinosu.

26.11.2010 16:30:53 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ
V pohode, s tým aj rátam, že nebude záujem o všetky naraz, predsa len, každá s tých hier je o niečom inom. Objednával som to spolu s rozšíreniami k Alea hrám, sú to beťári títo vydavatelia (Ystari a Alea) - ani jeden nebol ochotný predať konkrétne rozšírenie samostatne :-)

Budem mať asi etický problém stanoviť vstupnú cenu do dražby, ale zatiaľ plánujem postupovať na základe nákladov, ktoré s tým mám teraz:

Ystari box: 22,50 USD = 17 EUR a je tam 6 hier,
Alea treasure chest 18,50 USD = 14 EUR a je tam 7 hier,
náklady na zásielkovú službu v USA: 8,31 USD = 6,30 EUR na 13 hier

(píšem to tu, aby som na to o 4 mesiace nezabudol)

Tak mi to po zaokrúhlení vychádza, že Ystari hra bude v dražbe začínať na 3,50 EUR a Alea hra 2,50 EUR, bez poštovného, žiaľ...

Je to fér ponuka, dúfam, vzhľadom k tomu, že mi asi niektoré rozšírenia ostanú a nepredám ich, nie? Chápem, že je to paušálne rovnako pre každú hru bez toho, aby to zohľadňovalo, čo dané rozšírenie obsahuje, takže možno to v marci zrevidujem, aj keď nemám rád pohyb v cenách :-)

26.11.2010 16:52:59

PJ

peco
No, alea treasure mi leží doma, vzal jsem si z toho jen Notre Dame a Im Jahr des Drachen, takže mi to taky doma leží a zamýšlel jsem na ten zbytek dát vyvolávací cenu 10Kč...
A popravdě, těch 3,5€ je možná fér, ale nedal bych to (notabene bez poštovného).

26.11.2010 19:19:49

PJ
Dík za názor, uvidíme, čo sa s tým bude dať na jar robiť, nemyslím si však, že zmením radikálne názor na cenu. 37 EUR za pár kariet je na môj vkus desivo veľa, a teda sa pokúsim o nejakú kompenzáciu. Na druhej strane, za predaj a dodanie iba YSTARI BOX z Francúzska si YSTARI GAMES zažiadali 37 EUR...Ak to v ĆR - SR nepôjde, vždy to môžem skúsiť predať v Poľsku, Maďarsku, príp. inde v Európe, tipujem, že by mohli byť v týchto krajinách podobní uletenci ako ja. :-)

26.11.2010 22:17:16

Krabičky dorazili
Dnes som umiestnil na diskusnom fóre k hernej akcii Osadníci 2011, ktorá sa uskutoční od 13.8.-27.8. na Slovensku (a na ktorú sa už ohromne teším! :-)) dole citovaný oznam.

Ak poznáte ľudí, ktorí z Česka prídu, a teda s nimi budem v kontakte a môžu vám doniesť komponenty k minirozšíreniam, rád tak urobím, ak mi dáte vedieť do piatka 5.8.

V prípade viacnásobného záujmu o jedno rozšírenie bude mať prednosť ten, kto mi pošle skôr mail uvedený v PS2 nižšie.

Oznam:
"Včera mi kamarát doniesol z USA dve krabičky s mini rozšíreniami k niekoľkým hrám. Ak by mal niekto z vás o ne záujem, dajte mi vedieť a prinesiem ich do Poráča:
Rozšírenia k hrám Yspahan, Amyitis, Mykerinos, Metropolys a Sylla ponúkam každé po 3,50 €
Rozšírenia k hrám Louis XIV, Im Jahr des Drachen, The Princes of Florence a Wie verhext! ponúkam každé po 2,50 €.
Ostatné rozšírenia si ponechávam pre svoje hry (Puerto Rico, San Juan, Notre Dame a Caylus Magna Carta)
Pôvodne som ich chcel dať priamo do dražby na Zatrolenky, ale ak sa niektorému z vás hodia, ušetrili by ste poštovné. Túto správu dám aj na Zatrolenky, pretože je možné, že tam niektorí ľudia na túto dražbu čakajú. Možno by sa potom našla cesta, ako by sa ich bez veľkých nákladov dalo premiestniť do Čiech niektorým z Osadníkov 2011. Ďakujem

PS: O tom, ktoré rozšírenia priniesť, mi treba dať vedieť do piatku 5.8.2011 - po tomto termíne už cestujem na východné Slovensko.
PS2: Keďže som umiestnil tento oznam aj na zatrolenkách, v prípade viacnásobného záujmu o rovnaké rozšírenie bude mať prednosť ten, ktorý mi pošle mail na pecovarhy@gmail.com skôr. Ďakujem za pochopenie."

2.8.2011 10:41:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Yspahan a Im Yahr Des Drachen už nie sú v ponuke
Yspahan a Im Yahr Des Drachen už nie sú v ponuke

3.8.2011 10:48:47

Vybíráme z Bazaru

Krycí Jména
Krycí Jména
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas