Yomi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Sirlin Games
Autoři: David Sirlin
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

online hrani

na adrese http://www.fantasystrike.com/dev/ se da YOMI a Puzzle Strike zahrat online bud proti CPU, nebo proti zivemu spoluhraci. Tak by se tu mohlo domlouvat hrani, jedna partie zabere jen chvili, takze to jde zahrat v pauze na svacinu :-))
24.1.2011 14:06:55

Havelock
Horší by ale bylo šábnutí o ty hezké playmats :). Já bych raději počkal až to bude u nás ;)

25.1.2011 08:57:05

Beholder
No jasně, že až to bude u nás. A playmats bych se dobrovolně vzdal na oplátku za právo veta nebo možnosti prvního výběru :)

25.1.2011 09:17:27

Havelock
V tom případě se můžeme nezávazně, předběžně domluvit ;), protože bych to sice chtěl komplet, ale ta cena je pro mě moc vysoká

25.1.2011 11:22:19

rbx

Odulin
tak jsem hral toho Rooka spatne, vubec jsem nevyuzil jeho specialni vlastnost, ktera rika, ze pokud prohraju v souboji dvou attacku proti sobe kvuli pomalemu casu, tak staci odhodit dve karty stejne barvy (symbolu), jako je vylozeny utok a pak muzu sve kombo normalne dohrat a tim padem bychom se zrasili navzajem. Problem je, ze mi pak v ruce zustane prdlajs :-) Jedine se Defend kartama zasobit dopredu, naboostovat poradne ruku a pak s tim zacit :-)

25.1.2011 11:42:57

Signup
Jak se tam sakra přihlásím???

25.1.2011 12:03:54

rbx

Leech
nahore v pravem rohu je Signup a Login. Tak dej Signup, zadas jmeno a heslo a jedes. Bud se pak prifaris k nekomu, nebo si vytvoris svoji hru, muze byt i zaheslovana. Nekdy se ale muze stat, ze se nejde do te zaheslovane prihlasit.

25.1.2011 12:11:51

rbx
Joo, tak to zní moc pěkně! Grave má zase, že když udělá úspěšnej defend, tak může soupeři ukázat jednu ze svých karet v ruce a když pak tuhle kartu příští tah fakt vynese (nezáleží, kterou polovinu), tak si okamžitě tahá z balíčku do ruky Qčko. KDyž budeš mít večer chuť, tak můžem zas jako včera 2 partie zkusit ;)

25.1.2011 12:41:07

rbx

Odulin
ted jsem dal partii za toho vodniho jestera a hral jsem prave proti Gravovi. Ten vodnik ma vlastnost, ze kdyz neskonci knocked down, tak automaticky ubira na konci dva zivoty. Ma podle vlastnosti velmi slaby attack a spoustu defendu, treba na esu ma taky defend. A ubil jsem ho ploutvema, Gravea nezbednyho :-)

25.1.2011 12:43:40

rbx
Jj proti Argagargovi jsem už dneska hrál. Šel jsem na něj přehozama a on měl hodně bloků, takže to padlo na úrodnou půdu. Za chvíli bylo po něm, ale ubral mi ;)

Jinak hraješ hodně proti lidem nebo si dáš i proti AI? Já sem práci a potřebuju to občas pauznout, tak teď jedu proti AI a buď má štígro a nebo je ta AI opravdu dost tréninková, protože sem teď dohrál 5. zápas a zatím si moc AI neškrtla.

25.1.2011 12:55:59

rbx

Odulin
hraju vyhradne proti AI. A je fakt, ze na me sel pouze utokama, takze to bylo snadne vse vyblokovat. Ale on mi naopak vyblokoval muj nejsilnejsi utok dvouma esama.

25.1.2011 12:58:01

AI
Je vážně hodně treéninková. Prohrál jsem jen jeden souboj a to ten úplně první, kdy jsem ještě nechápal pravidla. Nejděsivější výsledek jsem uhrál Midori (já) 88:-12 Valerie (AI). Jo a ten vodník není vůbec k zahození. Uplácal jsem s ním hned napoprvé Rooka...

EDIT: Ale neříkám, že je Valerie špatná, s tou jsem porazil Gravea bez zranění. Je to o štěstí, co si člověk lízne na začátku.

25.1.2011 13:02:08 | Upraveno autorem (porovnej)

zalozeno
Mám založeno, tak kdyby měl někdo chuť ;)

25.1.2011 13:06:35

nedoporučení
Nedoporučuji si zahrát s profíkem hned po ránu, když máte v jedné ruce kafe a druhou si rozlepujete oči. Navíc plno fandů, kteří zasahují do hry svými pobitevními generalismy absolutně rozhodí i ten ždibec koncentrace, který se schovává pod víčky. Takový deklas jsem zatím jenom uštědřil počítači a mám hned náladu pod psa, snad nebude den blbec :D

26.1.2011 12:54:21

yomi
Já včera kolem půlnoci ukázal Yomi ženě. Dali jsme jeden rychlej match Rook(já) vs Grave(žena). Schválně jsem ji moc neohrožoval, aby ji to nepřestalo hned bavit.:) No když jsem chtěl převzít otěže zápasu, tak už bylo pozdě a nakonec jsem to projel. Dneska bude doufám repete.

26.1.2011 13:05:49

překvapení
Tak jsem si myslel, jak je tahle hra pro každého bez nutnosti skillu a že je to taková lehounká hra, žádné těžké zápolení na turnajové úrovni a po tom, co jsem zjistil, že každá postava vyžaduje hodně velký trénink, aby člověk opravdu obstál, tak se nestačím divit. Tahle hra nejsou jenom kámen nůžky papír. Ho ho hó, to zdaleka, opakuji ZDALEKA ne. Docela stojí za to, přečíst si návod jak s každou postvou hrát. Je toho sice hrozně moc, ale jinak si člověk vážně neškrtne a vyhrávat pořád proti AI už mě moc nebaví.

26.1.2011 18:25:37

Havelock
No jsem rád, že právě tohle slyším.:) Doufal jsem právě v to, že postavy budou mít svoji hloubku, a že to bude chtít trénink je pořádně dostat do ruky.

offtopic: Ta podoba s "reálnými" bojovkami mě opravdu fascinuje. Na koleji jsem taky kdysi strávil pěknejch pár dnů nebo spíš týdnů chvil trénováním všech chvatů Hwoaranga v Tekkenovi (cca 150 pohybů);)

Už se tý originálky nemůžu dočkat.

26.1.2011 18:44:12 | Upraveno autorem (porovnej)

online
tak už jsem si dal taky první dvě bitky a asi mě od toho dneska jen tak neodtrhnou.

29.1.2011 12:38:13

palandin91
Vítej v klubu;)

29.1.2011 12:51:01

uaaaaa
neskutečně mě štvete , nejenže jsou to další hodiny v tahu místo práce, ale jistě zmizí určitě i těch sto doláču nebo kolik to je, protože tohle fakt chci. Škoda že už nemají i ty další postavy.

29.1.2011 15:08:16 | Upraveno autorem (porovnej)

paladin91
hmm, jaké další? Je jich zatím 10 a všechny by měly jít sehnat.

29.1.2011 15:14:27

psotavy
Dalších 10 postav, na kterých se pracuje. V online verzi jdou zapnout (při výběru postavy shift+b), ale nemají zatím grafiku. Vyjdou v rozšíření Yomi : Shadows.

29.1.2011 15:22:10

Yomi: Shadows
Postavy sice jsou a nemají ještě grafiku, ale prý nejsou ještě ani doladěné, takže nejen grafika ale i princip. Před pár dny jsem zkoušel jednu postavu a bylo znát, že to skřípe.

29.1.2011 19:36:33

bug?
Tak buď mi něco uniklo, nebo jsem narazil na první bug. Hrál jsem Midori (já) vs. Rook (AI) a obyčejným útokem jsem, nechápu jak, prorazil Rookův blok. Ani jeden z nich nemá vlastnost, která by něco takového umožňovala a blok vždycky přebije útok...

30.1.2011 19:54:44

Havelock
nebyl Rook knockdownutý a ty jsi měl lichý útok a on sudý blok nebo naopak?

30.1.2011 20:44:20

Beholder
Přesně! Na to jsem ještě nenarazil a proto mi to nedošlo. Díky.

31.1.2011 00:26:27

Vybíráme z Bazaru

1944: Race to the Rhine
1944: Race to the Rhine
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas