Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hratelnost LCG

Zdravim, zajimalo by me jak je to s hratelnosti LCG her. Chapu system, drive jsem hral akorat magici. Prijde mi sympaticke ze me to nenuti kupovat boostery a kdyz se mi neco libi tak si proste koupim dane rozsireni. Nicmene jakym zpusobem hrajete? Koupite si rozsireni ktera vas zajimaji a z tehc si sestavite balicek, nebo mate hru doma jako karetni a kdyz si chcete s nekym dat vybere si jeden z balicku a vy si vezmete jiny? Nebo jsou turnaje v duchu magicu => kazdy hraje s tim co ma? Dalsi vec je ta ze jsem se docetl ze sice LCG je zajimave ale hraci si koupi rozsireni nekolikrat aby meli silne karty, jde mi o to jestli treba hrajete s limitem, ze kazdy si muze sestavit balicek pouze z neduplicitnich rozsireni nebo jak kazdy chce :). Zrovna tahle LCG me zaujala (dalsi je Summoner wars). A posledni otazka. Summoner wars vs. Warhammer Invasion.
26.5.2010 16:17:38

Summoner wars
Mě obrázky Sumomoner wars neodradily a párkrát jsem to hrál (hrajou to hlavně žáci na kroužku). Hra je to na jednu stranu velice jednoduchá, zároveň nabízí mnoho možností pro vyspělejší hráče. A to vůbec nemluvím o deckbuildingu, který to zase staví úplně jinam. Mám vytisknutých všech 6 národu a s dalším tiskem v téhle hře moc nepočítám. Hra připomíná trošku šachy, za šaptný tah jednotkou může hráč zaplatit daň nejvyšší. Netoleruje to moc chyb, ale určitou roli tam hraje náhoda, takže si zahraje každý. Škoda, že originální balení obsahuje nepoužitelnou mapu (obyčejný papír), jinak bych to možná i pořídil.
Kdybych ale vybírat mezi SW a W:I beru Warhammer.

15.8.2010 15:49:27

byl by tu jeden dotaz
zkusenosti jsou v podstate s magicky (turnajove jen nejaky entry level). ucaroval mi 100+1 highlander a nejlepe cerno-bila kombinace (a spis smerem ke kontrolu). najdu neco takoveho i tady??

16.8.2010 13:35:23

Vybíráme z Bazaru

Azul - Vitráže Sintry
Azul - Vitráže Sintry
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas