Valor & Villainy: Minions of Mordak

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Valor & Villainy: Minions of Mordak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Skybound Games
Autoři: James Van Niekerk
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Tak kdo se neudržel a backnul na KS? Mě osobně hodně oslovil ten vizuál a backnul jsem hned první den. Trošku jsem doufal v SG v podobě možnosti full co-op varianty, ale nakonec mi to asi až tak moc nevadí.
13.2.2019 10:30:35

Deluxe
ok, kdo chce Deluxe za 950,- (+ pak posta po CR nebo osobne Brno/Olomouc), at posle penize na ucet 1019384248 / 6100 a napise mi soukromou zpravu, kde bude jmeno a telefonni a emailovy kontakt

14.2.2019 10:25:10

Havelock
on neni platce DPH, takze bude platit jen naky % ze zisku (aspon doufam, ze to tak je :)

14.2.2019 10:26:57

:)
To kumas: brát to nebudu jen upozorňuji, už párkrát se to řešilo na deskožroutu neúspěšně, sehnal se někdo přes koho to protočit, včetně vlastníka eshopu s hrami, a vždy to krachlo na finálním vyčíslení, které činilo kombinaci poštovného, DPH, cla, DPH ze cla, přiměřená marže,s tím že je to pro dotyčného organizátora zátěž s tím že to musí složitě prohánět účetnictvím+dokladovat autorům hry, a ve finále to bylo vždy na normální ceně ks hry. Nejsem v tom expert, ale pokud není plátcem DPH tak je plátcem daně z příjmu, což je samozřejmě jeho věc. Pokud se někdy něco zadařilo tak napsat autorům jaká bude cena při 12 krabicích, a dali třeba 10% dolů a poštovné vycházelo pěkně. Já jen pevně věřím, že víte co děláte, a ten kamarád nebude ve finále pěnit, když zjistí co vše to bude obnášet. I jeden nejmenovaný vlastník eshopu, který se zde pohybuje mi to kdysi do emailu obsáhle vysvětloval. Na druhou stranu pokud budete úspěšní velmi rád se s vámi na nějaké pledgi u dražší hry za úplatu svezu.

14.2.2019 12:00:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Retailer pledge
Ted jsem si s tim kamaradem psal a melo by to byt ok. Platcem DPH neni, clo by se v ramci EU platit nemelo, jenom nevim, jestli ti Amici nebudou chtit pro EU pripocitat DPH, coz by bylo pripadne 6$ navic. Kazdopadne by to nejhur stale melo vyjit o nekolik stovek levneji, nez byste to backnuli samostatne.

14.2.2019 12:58:51 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Můžu se mýlit, ale řešili se i situace, kdy řadový backer to měl vše zaplaceno u toho reailer pledge by to šlo v odlišném módu přímo z usa se všemi těmi hrůzami co jsem popisoval. Nic podle mně nezkazíš když se autorů zeptáš jak to vidí ze clem a s DPH, řešilo si i něco v tom smyslu, že v každém státu usa je jiná DPH. Prostě bych se pořádně doptal předem, abyste se nedivili.

14.2.2019 13:07:20

CLO
na strankach kampane je napsano EU Friendly + Customs and Duty free, takze to snad budou posilat z nakeho skladu v EU

14.2.2019 13:16:05

...

Valná většina KS her jede z Číny do logistických HuBů, poté je lokálními přepravními společnostmi distribuováno dále. Nevidím jediný důvod, proč by retailer pledge měl přijít jiným způsobem.

14.2.2019 13:28:17

:)
Asi jsem to nesrozumitelně napsal, to už se řešilo. U hry EU Friendly + Customs and Duty free = všechny poplatky a přepravu lodí z Číny neřešíte vy extra, ale autoři to zaplatí a napočítají vám to do ceny hry. Výše uvedené neznamená, že ta loď z Číny to veze do EU zadarmo a nikdo z toho neplatí clo. V momentě kdy vezmete retailer pledge, tak to reálně může znamenat, že to clo za vás autoři platit nebudou a pořeší si to český živnostník. U těch retailer pledgí je zpravidla napsáno něco jako kontaktujte nás.
Resp. na deskozroutu se možnost jak vzít retailer pledge u větších her objevovala už dávno v době, kdy tady na zatrolenkách sekce ks kampaně ještě neexistovala. Řešilo se to několikrát, sám jsem se o to aktivně velmi zajímal, protože cena jako 134 dolarů namísto 209 dolarů v retailer pledgi je opravdu zajímavá, ovšem při napočítání všeho okolo a deseti emailech později jsme byli na těch 209 dolarech taky. Tady u téhle hry ten cenový rozdíl je fajn ale nikterak zázračný. Co jsem viděl nikdy se to nepovedlo, asi bych ještě v poště dohledal korespondenci. Co se zadařilo tak po emailu s autory vyjednat slevu při odběru vyššího množství krabic. Nějak mi naskakuje, že aby to smysluplně šlo, museli by autoři být z EU, myšleno vyhnout se clu.

15.2.2019 07:03:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Retailer pledge
aby tady Imenhotep nesiril paniku, pokud by se cena zvysila a nebudete s tim souhlasit, tam vam poslu penize zpet

15.2.2019 09:39:01

...

Tak přinejhorším se navýší částka a bude z toho jako bychom se dělili o normální pledge. To asi přežiju :-)

15.2.2019 09:53:41

....
Tak uz se to blizi :-)

17.11.2020 09:28:26

Dorazilo
Dnes dorazilo. Proveden rychlý unboxing a vyloupání žetonků. Když už nic jiného, tak moc pěkně a kvalitně udělaná hra. Těším se na zahrání, doufám, že ani v tomto ohledu nezklame.

17.11.2020 22:47:42

Je to doma
Taky mi to včera dorazilo. Ještě jsem si to nechal zabalené;-)
Oceňuji, že i na krabici v které té zabalené je motiv hry;-)

18.11.2020 07:36:02

Vybíráme z Bazaru

Akropolis
Akropolis
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas