Unbroken - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Altema Games
Autoři: Artem Safarov
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Schvalování nových her tady na serveru je bohužel tak rychlé, že přestože se hra zadá na začátku KS kampaně, hra je přidána až po skončení kampaně :-)

Nicméně pro zájemce je možný "late pledge"

https://www.kickstarter.com/projects/1227872561/unbroken-a-solo-game-of-survival-and-revenge?ref=nav_search&result=project&term=Unbroken
30.4.2018 12:23:35

Prachy prachy žádné strachy

Dle mého je to vyhození dalších 15 dolarů. Tedy nikoliv vyhození ale podpora podvodníků. Je tam nějaká identifikace platby jaký backer to zaplatil?

5.9.2019 19:12:47

Excel
Prej to budou evidovat v excelu... :D takze jim to zas sezere pes, lochneska nebo yetti a budou vedet prd. Taky.podvodniky podporovat nebudu. Je to skoda, celkem jsem se na tu hru tesil

5.9.2019 19:59:58

prachy
To když se poskládáme, tak tipuju, že za o něco málo víc než požadovaných 15 USD / jednoho, nám to nějaká tiskárkna vyjede z PnP pdf...
Nemáte někdo známost v tomto oboru?

5.9.2019 21:56:36 | Upraveno autorem (porovnej)

PL
Skôr by som hromadne hľadal niekoho známeho v Poľsku a všetky zásielky presmeroval tam...

5.9.2019 22:03:37

PnP
Ak by sa tie karty vytlačili preložené, išiel by som do toho.

5.9.2019 22:04:20

ks
Dneska jsem koukal do backerkitu, abych mrknul, jak je to s aktuálními pravidly a PnP verzí a zjistil jsem, že jsem si přiobjednával 2. kopii (+25 CAD) + pojištění dopravy (+4.95 CAD), celkem tedy za 58 CAD. Blé, doufám, že to někdy nakonec přijde :/

26.9.2019 10:59:43

update #30
https://www.kickstarter.com/projects/1227872561/unbroken-a-solo-game-of-survival-and-revenge/posts/2648172?context=comment_from_email&ref=ksr_email_backer_project_update_registered_users#comments

Pro rychlou dopravu chtějí doplatit $15 za první + $10 za každou další hru v balíku do ČR, SK a další "outer Europe countries"... "Srandisti"! Přitom prodej retail verzí běží:
https://www.amazon.com/Golden-Bell-Studios-Unbroken-Survival/dp/B07S45ZS2W ($39.95)

10.10.2019 14:00:47

...

ty to nechápeš...je lepší koupit 7000 krabic navíc, dát je do retailu a čekat, až se prodají, abys je mohl poslat lidem, který na tu hru už prakticky rok čekají a zaplatili si ji vč. dopravy :D

10.10.2019 14:09:57

EU 1 vlna
Co říkáte na poslední update a že 1. vlna je v Polsku? Já jsem tedy 15USD zatím nepřiplatil, protože jsem ztratil víru, že hra vůbec dorazí, ale vypadá to že ano. Nyní stojím, jak jsem pochopil před stejným rozhodnutím zda jim dát dalších 15 USD a hru mít asi dříve a nebo někdy později, pokud jsem to pochopil správně. Jak jste na tom vy?

1.3.2020 08:27:08

1 vlna
Já mám jasno. Moje peníze za navýšené poštovné pánové z GBS neuvidí.
Osobně vůbec nechápu, že jim lidi byli ochotni ty peníze navíc dát.
Kdyby na začátku přišli s tím, že chtějí 10$ od každého na to, aby se to mohlo poslat, protože to podcenili tak bych proti tomu nic neměl. Ale s tím jak to celé po kampaní probíhalo bych jim akorát nasr.... do krku.
Třeba mi to jednou nakonec dorazí a třeba taky ne. Vzhledem k tomu kolik to stálo je mi to vlastně buřt. Klidně to můžou nechat shnít v čínském skladu.

1.3.2020 12:59:01

Ani cent
Ja im uz neprispejem ani cent ...za ten pristup si to rozhodne nezasluzia. Ta hra ma uz vlastne ani nezaujima.

1.3.2020 13:22:31

1. vlna
Ja som zaplatil peniaze navyše. Je to môj prvý a zároveň jediný KS projekt podporený a chcem tu hru a dúfam, že sa jej aj dočkám. Každopádne to čo sa okolo toho deje je grc. GBS malo dostať ban z KS už dávno, lebo zjavne to nie je ich prvý prúser.

1.3.2020 18:22:01

Haha
Bych jim tu hru raci nechal nez priplatil jedinei cent temhle expertum.... :)

1.3.2020 23:19:09

Hra doručená
Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a Unbroken mi bol dnes doručený. Priplatil som si za wave one.

15.4.2020 21:25:40

...
tak to gratuluji....já se vydal cestou utrpení bez hry (mám P&P), ale s pocitem, že jsem těm vydřiduchům nedal ani cent navrch

15.4.2020 22:11:30

...
Já se taky nakonec rozhodl nepřiplácet. A to ze dvou důvodů:
1/ Platil jsem k poštovnému příplatek. Nejsem si jistý, jestli to bylo spíše pojištění, nebo vyšší poštovné se sledováním zásilky. Každopádně to poštovné bylo tím pádem zhruba dvojnásobné.
2/ Platil jsem 2 hry a pro "wave one" bych musel připlatit za každou zvlášť dost nehorázné poštovné z Polska do Česka.

Takže tiše doufám, že mi to nakonec dorazí a pokud to celé krachne, že se podaří zpunktovat hromadný tisk počeštěné verze. P'n'P, včetně prázdných podkladů karet mají všichni bekři, takže by se to spáchat dalo. Pravidla jsem přeložil bohužel nějaká ne-finální (sice jsem je sem posílal, ale vystavená nejsou, někde tu bude v diskusích link), tak bych se holt hecnul a udělal to znovu / upravil změny, kde se to liší...

16.4.2020 13:55:35 | Upraveno autorem (porovnej)

peca007
Pravidlá si prekladal tie najnovšie?
http://altemagames.com/unbroken/unbroken-rules/

Pozeral som ten preklad, ale zdá sa, že si prekladal staršiu verziu. Ak si nájdeš čas a chuť na preloženie najnovších, dám to do grafiky.

A ešte tu máme Strategy Guide, ak budeš mať chuť :D
http://altemagames.com/wp-content/uploads/2019/03/Unbroken-Strategy-Guide_Laid-Out.pdf

16.4.2020 16:04:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Cmerry
Právě že jsem omylem vzal nějaká starší svislá. Zkusím si na to najít čas. Ať to je cajk. Hlavně doufám, že se svých her nakonec dočkám.

16.4.2020 23:14:53

...

Další záblesk světla na konci tunelu - p. Marc Goldner s nenechal vyfotit s hrama a tvrdí, jak je na cestě další vlna.... "Naštěstí" mu zbylo pár krabic navíc, kdyby náhodou ještě někdo chtěl být součástí této vlny (a tedy vysolit 15$).

Drzost některých zlodějů fakt nezná mezí

24.7.2020 13:45:41

počkám
Raz keď mi hru domov prinesie medzidimenziaonálny dron, hru spálim v plameňoch pekelných :D

24.7.2020 14:41:18

...

koukám, že pan G je naštěstí takovej kus ... ehm... vy víte :D - dnes mi kurýr donesl Unbroken bez zaplaceného výkupného... Lucky me. Zahraju si a nejspíš ho po prožitém KS traumatu pošlu na bazar...

3.8.2020 14:22:05

Někdy zhruba 16. 8. vyšel update. Cena za rychlejší doručení do cz klesla na pro mě přijatelných 10 + 5 USD (za 2 dvě hry v mém případě - oproti dřívějšímu příplatku 15 + 10 USD). Tak jsem to cálnul a dneska dostal pplkou. Nic dalšího jsem neplatil, to jsem se zeptat předem, že to má být EU friendly. A bylo.

Koukám, že ten můj překlad bůhví jaké verze pravidel tu nevisí. Tak se do toho dám a udělám aktuální verzi z webu Altemy. 

2.9.2021 19:33:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Mimochodem, Arte v posledním update postnul odkaz na dodatečný elektronický obsah za $5. Jmenuje se to Advanced Access to Expansion Content: https://unbroken.backerkit.com/hosted_preorders/130563

Aktuálně neřeším, počítám, že bych si to stejně neuměl vytisknout tak, aby mi to zapadlo mezi ostatní karty. I když zrovna třeba u “povolání” je to jedno.

Trochu (malinko) mě zklamala produkce. Karty jsou nezvykle měkké. Obalil jsem na co jsem měl obaly a teď se to mrcha nevejde do krabice. A to ještě nemám obalené to maxi karty 100×180 mm. A že se to nevejde do krabice, to vadí hodně :(

3.9.2021 19:15:53

Vybíráme z Bazaru

Stezky slávy
Stezky slávy
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas