Unbroken - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Altema Games
Autoři: Artem Safarov
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Schvalování nových her tady na serveru je bohužel tak rychlé, že přestože se hra zadá na začátku KS kampaně, hra je přidána až po skončení kampaně :-)

Nicméně pro zájemce je možný "late pledge"

https://www.kickstarter.com/projects/1227872561/unbroken-a-solo-game-of-survival-and-revenge?ref=nav_search&result=project&term=Unbroken
30.4.2018 12:23:35

ahoj
o KS projektech se dá informovat třeba zde:
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/kickstarter-projekty-4838/

Na jednu stranu je samozřejmě žádoucí, mít profil hry založený co nejdřív, na druhou stranu, KS hry jsou v naprosté většině případů zatím "ve vývoji" a než vyjdou, může se toho ještě dost změnit, takže mi přijde rozumné občas třeba počkat, jestli projekt vůbec klapne.

30.4.2018 15:15:20

KS
Jasné vlákno s odkazy na kampaň tu funguje. Jde spíše o to rozvinout nějakou debatu o dané hře. Mezi komunitou si třeba říci názory, někdo třeba hrál v Essenu, někdo studoval gameplay atd...

Já osobně jsem cca v polovině kampaně zrušil pledge, neboť jsme o hře nebyl přesvědčený a neměl jsme čas studovat gameplay nebo třeba zkusit "print and play" a nakonec to rozhodla herní doba

30.4.2018 16:17:22

Cena
Ja to ani extra nestudoval a backnul... za ty penize si myslim, ze me to muze jen prijeme prekvapit, rychly solo sem hledal, tak proc ne.

1.5.2018 16:00:30

Pledge
Nenajde se tady někdo kdo hru Backnul, ale v současnosti by se jí rád zbavil? Klidně bych pledge odkoupil.
Případně pokud se tu najde někdo kdo si objednal kopii navíc, tak bych měl zájem.

6.11.2018 13:45:41

pledge
Jeste porad jde predobjednat pres https://www.indiegogo.com/projects/unbroken-a-solo-game-of-survival-and-revenge

10.11.2018 20:10:46

Indiego

Bohužel nákup přes Indiego už není EU friendly. To radši počkám až bude na KS expanze a vemu to najednouva a do té doby si vystačím s PnP verzí.

Každopádně kdyby byla ta možnost tak bych si jí rád pořídil už teď.

11.11.2018 13:31:24

BackerKit
Dnes otvoril az do konca roku BackerKit na pred-objednavky, je mozne objednat KS verziu, backeri v EU by mali hru dostat v priebehu Februara.
https://unbroken.backerkit.com/hosted_preorders

28.11.2018 19:19:07

Podceněná doprava a EU až nakonec...
https://www.kickstarter.com/projects/1227872561/unbroken-a-solo-game-of-survival-and-revenge/posts/2488091

24.4.2019 08:33:59

chmm... :(
Tak někde doručeno, jiné regiony v přípravě. Pro Evropu se stále hledá řešení :(
Nakonec budeme ještě rádi za PnP verzi. Jdu pohnou s překladem, zbývají mi asi 4 stránky, nemnoho textu na nich...

28.6.2019 08:21:10

Vánoce
Já si myslím, že do Vánoc by to zvládnout mohli.
Ale momentálně jsem ve stavu, kdy je mi ta hra už úplně ukradená. Protože to co předvádějí s dopravou mi hlava vážně nebere.

28.6.2019 08:26:04

KS Unbroken
Ja sa naopak na hru teším.
Okolo tejto kampane je asi najviac nenávisti, akú som na KS videl. Môže si za to predovšetkým vydavateľ Golden Bell Games svojou neprofesionalitou a tým bordelom, ktorý narobil. Toto ale nemá nič spoločné so samotnou hrou, ktorá je veľmi dobrá. Artem (dizajnér hry) mal smolu, že si vybral tohto vydavateľa.

28.6.2019 08:51:31

...
Co jsem četl tak Golden Bell měl problém snad se všemi projekty, kde byli přizváni na spolupráci na KS. Fakt strašný... co je za problém vybrat o pět dolarů na poštovném víc a nechat to udělat někoho zkušeného po ať to rozešle po Evropě. Při dnešních cenách by snad nikdo kvůli poštovnému 10 dolarů neremcal.

28.6.2019 10:49:09 | Upraveno autorem (porovnej)

...

GBS by mohli dělat prezentace na téma image firmy a komunikace se zákazníky :D

Pro příště poučení, že projekty, kde bude rozesílání přes GBS prostě nebrat. Neprofesionalita, lajdáckost, výmluvy... úplně vidím, jak si řeknou o dalších 10-20 USD, aby mohli rozeslat hru po Evropě s tím, že to prostě jinak nevyšlo....Artemovi jsem psal, zda v takovém případě mohu požádat o refund (vzhledem k shitstormu u Peasant Bufet, kde si u hry za 30 USD řekli ex-post o 25 babek na poštu)... zatím bez odpovědi

23.7.2019 15:54:48

Update #28
Situace více méně beze změn. Odkaz na aknketu, kdo odkud je a kolk by byl ochotný doplatit, aby se to pohlo... :/

update #28 na KS: https://www.kickstarter.com/projects/1227872561/unbroken-a-solo-game-of-survival-and-revenge/posts/2579389

výsledky ankety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKlAaniRFlyRzrSGzIgZwH8tMC6XAhOHHIQItApuRw_AQCNw/viewanalytics

30.7.2019 12:30:28

Update
Nečekal jsem, že by se to někam pohnulo, ale doufal jsem aspoň v to, že přijdou s tím kolik peněz jim chybí a navrhnou nějaké řešení.
A určitě není řešení to, že přijdou s anketou, kde se tě ptají odkud jsi a kolik jim přispěješ na tu sekeru co udělali.

30.7.2019 12:53:38

...
Nejsem si jistý, jestli už to někde někdo nepsal, ale podle "zprávy" pro Amíky v updatu to vypadá, že v severní Americe rozeslali více kusů než měli, jakože třeba 2 namísto 1. To je taky slušný průs..švih - jsem zvědavý, kolik z těch kusů poslaných omylem navíc se jim vrátí - prý aby jim to lidi dovalili na Gen-Con, popřípadě vyčkali instrukcí na odeslání zpět (takže další náklady)...

Jak jsem těch pát KS doposud měl v poho, tak tohle mě vytrestalo. Ale apoň v tom neleží nějký dlouhý peníze... :/

Nic večer a zítra dorazí překlad pravidel. Ještě budeme rádi za PnP verzi.

30.7.2019 13:29:01

G4nd4lf
Tobě se nějak podařilo získat kopii ? Koukám, že jsi hře udělil nejvyšší hodnocení...

31.8.2019 22:58:23

KS
Teda musím říci, že mě asi osvítilo štěstí. Mám backnuto cca 30 KS her. Backnul jsme i Solar City a Unbroken, ale z nějakého důvodu jsme si to v poslední den rozmyslel a pledge zrušil a zrovna jediné tyto 2 hry se topí v průšvihu...tady možná menším, ale u Solar City ředitel vykradl podnik a odjel na dovolenou, firma je v dluhu, exekuci a žádné hry nikdy nebudou.

1.9.2019 10:50:21

MikeDundee
Bekři mají přístup k p'n'p. Takže si to mohou alespoň vyrobit sami :/

1.9.2019 12:30:00

pnp
jj, udělal jsem si PnP verzi ještě v době, kdy to vypadalo, že hru normálně dostanu. Musím říct, že hra mě fakt zaujala a baví, ale ofiko verze se dočkám nejdřív tak v důchodu :D

1.9.2019 12:34:26

Info
Veci se koukam hnuly. Tvurce hry potvrdil, ze UK vyresi pres Spiral Galaxy a zaroven sehnali i distributora z Polska. Tzn EU by se mela taky dockat relativne brzy. Polaci a UK hru dostanou a mohou prispet dobrovolne, zbytek EU by musel prispet cca.10 USD na postu, aby byl v prvni vlne, jinak hru dostane o poznani pozdeji... Tak se priznejte, kdo ma znamost v Polsku a hru by propasoval do Cech :)

3.9.2019 20:48:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Update
Já si počkám na oficiální update. Ale už teď jsou tady náznaky, že komedie bude pokračovat dále.

3.9.2019 21:34:47

zmysel
Nie nadarmo má hra v názve "a solo game of survival and revenge"

3.9.2019 22:05:25

novy update
Ak chceme mať hru z Poľska do konca roku v prvej vlne, treba zaplatiť $15 (ČR a SK). Ak platiť nebudeme, pošlú to až keď naakumulú zisky z predaja v danom regióne, čo môže byť celkom v nedohľadne.
Rozmýšľam, že im tie peniaze pošlem, nech to mám doma a môžem na tento KS zabudnúť. Takže celkové náklady na hru aj s poštovným $45. Napr. KS na Set a Watch, čo je rozsahovo podobná hra, ma vyšla s poštovným na $41, takže skoro narovnako..

5.9.2019 16:11:51

Update
Určitě nemám v plánu jim poslat jakékoliv další peníze. Kdybych věděl že doprava bude celkově 20$ tak do toho nejdu vůbec.
Prostě tenhle KS hodím zas hlavu a až to jednoho dne přijde tak to přijde.

5.9.2019 17:41:37

Vybíráme z Bazaru

Gloom od Kilforth vo fólii
Gloom od Kilforth vo fólii
Akt. cena: 890 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas