Thunderstone - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Pegasus Spiele
REBEL.pl
Autoři: Mike Elliott
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad pravidel

Prave delam na prekladu pravidel pro tuhle hru. Chtel bych se zeptat na vas nazor jak prelozit karty Randomizer cards - zatim se priklanim k vyrazu Losovací karty spis nez Nahodne karty. Co si myslite vy? Pripadne jaky vyraz by se vam libil pro preklad Thunderstone. Kren me privedl na vyraz Hromovy kamen - coz se mi libi...
12.11.2009 14:20:43

překlad
Ahoj, chci se zeptat jak probíhá překlad?
Nepotřebuješ nějak pomoct?
Už se na něj nemůžu dočkat :-)

6.1.2010 17:20:39

Tormentr
To ja se nemuzu dockat hry samotne a vydani furt nic:(

6.1.2010 17:35:06

to aneken
Cože, oni to furt ještě nevydali? No to je děs, já se už skoro začínal těšit na nějaký rozšíření ... Zrovna dneska jsme chtěli hrát, ale pak vyhrálo něco jinýho :-)

6.1.2010 22:20:47

to Merlin
No já mám pocit, že nějaké rozšíření je už avizované...
Thunderstone: Wrath of the Elements
šak si to najdi na BoardGameGeek

to aneken
a já se už domníval, že to dávno vyšlo :-(

6.1.2010 22:58:27

Merlin
No ja vul sem si to v Essenu nekoupil a ted cekam...:)

6.1.2010 23:16:53

Preklad
Uz je hotovy. Jen se ted potykam s nedostatkem casu. Kdyz ho mam sedam do auta a jezdim na vecerni lyzovacku. Zbyva mi to hodit do grafiky a jeste trochu ucesat nektery pasaze... Radsi nebudu rikat za jak dlouho, ale pristi tyden to snad uz uploadnu na ZH.

7.1.2010 08:42:28

A je to tady...
Prave jsem na ZH uploadnul preklad pravidel. Doufam, ze se bude libit a pripadne chyby budete hlasit. Snad jich nebude moc. Ale tim jak se mi preklad rozvlekl mohlo by se to projevit urcitou nejednotnosti pojmu. Snazil sem se to pri korekture odhalit ale znate to jak to je, kdyz po sobe neco ctete - vsechno dava smysl a je jak ma byt... :)

11.1.2010 09:49:16

Update pravidel
To kubis: Zdravim, muzu se zeptat, zdali planujes updatovany preklad pravidel verze 1.4 ? predem dik za odpoved.

29.4.2010 15:59:00

To: kronoss
Ahoj,

protoze nejses sam, kdo se me na to pta odpovim rovnou sem. Momentalne delam karty pro StarCraft, a protoze uz je venku hezky, zacinam chodit po odpolednech cim dal tim casteji na kolo a vubec ven.

Tim padem je na deskovky a praci na nich daleko mene casu.Nicmene az dodelam StarCrafta a jeste karty pro Deskovku The Game of Throne slibuju, ze se pustim do pravidel TH 1.4

29.4.2010 19:05:01

Kubis
jsi hodný, do té doby budu hrát postaru :)

29.4.2010 21:28:44

Překlad
na foru pro čtyřpohár teď organizátoři psali, že snad dají na stránky 4p překlad kartiček, třeba tam budou aji přeložené věci, co byly doplněné v pravidlech verze 1.4.

30.4.2010 08:16:26

To Lumirius
Bylo by to dobry, kdyby se na 4P objevil doplnek pravidel 1.4, ale organizatori me kontaktovali a brali si pravidla ode me. Upozornil sem je , ze se uz v te dobe objevila nova verze pravidel, ale domluvili jsme se tak, ze zkusi sehnat preklad jinde pripadne se mu ozvat, kdybych udelal aktualizaci.

A vzhledem k tomu, ze jsem se k tomu jeste nedostal tak doufam, ze se mu je podari sehnat jinde anebo je do te doby snad doopravim.

30.4.2010 10:10:52

Kartičky a verze 1.4
Ahoj,
na stránkách 4p už jsou k dispozici překlady kartiček, zatím bez vysvětlujících komentářů. Jinak je tam odkaz sem na Kubisův překlad a současně odkaz na originál pravidla verze 1.4 na stránkách výrobce. Snad brzy dáme dohromady změny ve verzi 1.4, ale přímo upravit Kubisův překlad - tak na to asi nebudou síly.

3.5.2010 14:14:38

Vybíráme z Bazaru

Zákon ulice
Zákon ulice
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas