Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon/
14.12.2018 11:49:33

shipping
TG byl můj první KS a třeba s tímhle jsem problém vůběc neměl. Připadlo mi to jasné od začátku.
--------------------------------------------------
No Game - No Life

9.12.2019 10:03:16

IN

re
Tak já jsem nevydržel a napsal na help linku, že všichni už mají své hry doma, radují se a já se pořád neraduji :). Tak zjistili, že z nějakého důvodu (karma?..:) ) jsem vypadl ze shipping listu... takže mě snad přidali a budu si co mít dát pod stromeček... píšu to pro případ, že by někdo měl podobný problém.
----------------------
Majitel liščí krabice

11.12.2019 09:33:48

IN
Tak to je bordel....ty máš tu karmu asi fakt rozhozenou. Tuším, že často jsi mezi posledníma.

Přitom deskoherního boha bys měl mít za svou práci naopak velmi nakloněného :-)

11.12.2019 09:38:57

Dodání
Náš sixpack je teprve na cestě, takže kdo nemá, tak rozhodně není sám. Trpělivosti vy naučit se musíte =))))

11.12.2019 12:25:34

Dodání
Z našeho sixpacku nějaký vykuk udělal Fivepack. Taky potěšilo:D

11.12.2019 12:31:09

troška rýpnutí
No já už obaluju a přemýšlím, z jakého konce to uchopit, ale asi to vidím na sólo se dvěma postavami :-)

Jinak nevím teda, ale split shipping bylo celkem jasně popsané a když investuju do hry 300eur, tak si tohle všechno přečtu. Njn, stane se.

12.12.2019 16:50:40

IN

re
Zdá se to neuvěřitelné, ale po několika urgencích na help lince mi dneska přišel tracking na můj kousek..:) (ale pozor, od Fedexu, takže pro mě expres.....:) )
----------------------
Majitel liščí krabice

13.1.2020 10:51:20

PM

Pledge manager
V posledním update na KS se objevilo info, že PM bude znovu otevřen zhruba v polovině února. To jen pro info, kdyby někdo z vás uvažoval o nějakých addonech apod.

25.1.2020 23:20:28

Backer z Brna
Ahoj je tu nějaký backer z Brna s otevřeným Pledge Managerem? :)

6.3.2020 20:40:37

@Falcon

Jsem Brňák s PM, co se do Brna často vracívá :P

6.3.2020 20:46:28

Backer s Pledge Managerem
Hledám někoho, kdo by mi byl ochoten přihodit Red Death expanzi ke svému 2nd wave.

9.3.2020 17:36:25

Kings pledge Tainted Grail

Ahojte, měl bych velký zájem o Kings pledge Tainted Grail, který jsem bohužel nestihnul objednat včas. Bylo by možné se s někým z vás domluvit na doobjednání přes Late Pledge? Díky moc za odpověď

Petr

20.5.2020 07:55:22

@Wolfpeter

Yop, určitě ;)

20.5.2020 09:03:16

Uzavření PM
26. června v 20.00 hodin by se měl zavírat PM, otevřou ho opět až po dodání druhé vlny EN kopií.
Takže pokud někdo ještě něco chcete doplnit, moc času nezbývá.
Minimálně stojí za to si přihodit za libru nové karty Encounterů z Past and Future /když nechcete vzít i figurkový addon/.
Já jsem figurky pro rozšíření vynechal, sice jsou pěkný, ale ne za tu cenu 50 liber.. /navíc ještě + další navýšení poštovnýho/.

22.6.2020 20:47:36

Fleder
O tom druhým boxu figurek ještě přemýšlím, ale s navýšením poštovnýho to vyjde bratru na 2 litry a to je trošku moc na 20 figurek, navic se během hry skoro nevyužijou..

23.6.2020 07:26:42

Azalin
Uvažuju naprosto stejně.
Pokud se nepletu, tak první pack vyšel na 40 liber v Excalibur pledge /což už samo o sobě byla docela raketa za pár kusů plastu/, ale tohle je jak píšeš, za 2 litry - protože toho využili i pro navýšení poštovného (zjevně pokrytí poštovného pro navíc otevřené SG dobrodružství) ..a pak kolikrát a na jak dlouho se ty monstra na plán opravdu dostanou?

Jako je to hezký na barvení (mám o prázdninách a na dovolené co matlat), ale dneska bych asi už vzal jen základ a k tomu to poslední dobrodružství a na tyhle přidané figurky bych se zvesela vyprdnul. Reálně potřeba opravdu nejsou..

23.6.2020 09:51:22 | Upraveno autorem (porovnej)

2nd wave
Možno trochu skorá otázka ale nenájde sa tu niekto kto sa už stihol zbaviť 1st wave-u a chcel by sa tym pádom zbaviť aj 2nd wave-u? ( Myslím že by mal doraziť ešte týmto rokom, opravte ma ak sa mýlim. Hlavne by som mal záujem o tie kampane The Last Knight a Age of Legends. )
Vďaka za odpovede.

6.10.2020 20:25:29

2th wave
No a kdyby šlo jen o jeden další box s příšerema. V official unboxingu vytáhl krabici, kterou jsem zatím nikde nezaznamenal, kde jsou figurky hrdinů-jezdců. A ještě je tam nějaká drobotina v malé krabičce. TG začíná být notně oplastovaný.

2.11.2020 09:54:50

louza
Záleží, jestli to tak chceš. Tyto kosmetické addony přibyly v Gamefoundu pro sběratele.

2.11.2020 12:23:20 | Upraveno autorem (porovnej)

UmmA
No to je právě otázka. KS jsem přeskočil a říkal jsem si, že samotná hra stačí, zvlášť když bude lokalizovaná. Pak albi dalo možnost přikoupení addonů, tak jsem neodolal, jednu krabici navíc unesu. Jenže kdybych věděl, že toho bude tolik, asi bych přece jen zůstal u základu. Jsem povahou sběratel, ale do sbírání tolika a tak drahých krabic jen s figurkama, které stejně nebarvím se mi teda nechce.

2.11.2020 12:44:52

King Arthur Plastic

Nevíte jestli je součástí 2nd wave i ta sběratelská figurka King Arthur? V červnu 2020 jsem si jí přiobjednal, ale nepřišla mi. Tak jestli nemá přijít až později. Díky

4.1.2021 23:20:29

King Arthur
Ahoj, pochopil jsem, že jak Playmat, tak Arthur záleží na krabici. Pokud ti zboží přišlo ve velké podlouhlé krabici, mělo to tam vejít vše. Pokud máš krychlovitou krabici, tak to dorazí v samostatném balíčku.

11.1.2021 19:24:04

Vybíráme z Bazaru

Mozkozrout za hranice evoluce
Mozkozrout za hranice evoluce
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas