Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 255x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon/
14.12.2018 11:49:33

:)
Neberu. Vzhledem k tomu, že se hra točí okolo menhirů bude se vše odehrávat na malé oblasti. Tzn objeví se monstrum a zemře, příp. objeví se monstrum a všichni se na něj ihned sesypou. Působí to na mně tak, že budeš mít 20 monster, vyndáš jednu figurku za hodinu a ta se na stole moc neohřeje.

17.7.2019 23:12:09

Late pledge
Ahoj momentalne zvazujem ze by som do toho este siel a chcem sa opytat ci uz ste vsetci uzavreli PM (stale je mozny Late pledge)
Ak tu nahodou niekto je kto ma volno v hromadnej pledge (24H) by som sa mohol pridat.
PS: ak dobre vidim ten 24H bonus je vlastne len jeden hrdina ktoreho kludne ozeliem :D
PS2: pytam sa ci mate volno hlavne kvoli dvom vlnam dodania (predpokladam, ze late je uz len moznost jednej vlny)

27.7.2019 09:39:19

...
tak zial uz sa to neda kupit - iked na stranke kampane je late pledge stale aktivny no v samotnom obchode uz nie

27.7.2019 10:22:42

KS
PM byl uzavřen 25.7.2019

27.7.2019 14:13:21

tracking lodi
Na KS i FB byl zveřejněn odkaz na sledování lodi vezoucí první 2 kontejnery s TG.
Obsah by měl dle komentáře na KS pokrýt 80% objednávek (EU+USA) - předpokládal bych, že především all-in.

https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:5974014/mmsi:374607000/vessel:MSC%20ARINA?fbclid=IwAR3QGrt22lV2B5ix2f36pQjy1izJvIxGogbUThrB9tQNrMBO7SUqNIN5w-M

--------------------------------------------------
No Game - No Life

1.10.2019 18:55:17

Prodej
Ví někdo už teď, že bude KS verzi prodávat? Možná bych měl zájem, chtěl bych hlavně všechny tři kampaně. Kdyžtak mi napište do SZ.

27.10.2019 21:22:21

TLAMA games
Doporučuji se podívat na e-shop TLAMA games, tam bys měl najít všechen KS obsah k prodeji..;)

28.10.2019 07:26:38

Reopening
Ahoj, na BGG se lide zminuji, ze PM bude znovu otevreny po vyreseni prvni vlny odesilani, konkretne nekdy v lednu / unoru 2020. Nasla by se tady nejaka dobra duse, backer, se kterym by se dalo dohodnout na pribrani baliku pro me? Zajem bych mel o Excalibur Pledge (verze s miniaturami, ale bez rozsireni) spolu se dvema add-ons, a sice Sundrop (komplet provedeni vcetne miniatur) a Niamh. Pokud nekdo muzete, prosim piste SZ. Diky predem!

28.10.2019 22:01:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Tainted Grail
Ahoj, mám z KS objednaný Tainted Grail, core box pledge level (neobsahuje Monsters of Avalon) a obě herní rozšíření The Red Death a Echoes of the Past, hru jsem backnul v prvních 24 hodinách, takže by měla být součástí i postava Niamh. Nakonec ale budu TG prodávat až to dorazí tak pokud by měl někdo zájem tak mi může poslat zprávu a třeba se nějak domluvíme.

Edit: zamluveno

29.10.2019 21:12:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Hra v Polsku
Lod s krabicemi přistála dneska v noci v Gdaňsku, než to projde celnicí, dostane se na distribuční místo atd, chvili to potrvá...ale dodání 1.části v listopadu je myslím docela reálný!

2.11.2019 12:39:07

Tracking
Tak na fb už lidi píšou, že dostávají maily, že u nich hra bude tuto středu nebo čtvrtek. Někdo z česka už taky dostal mail? :-)

4.11.2019 18:25:58

tracking
zatím nic.

5.11.2019 08:29:44

tracking
Taky nic, ale jsou to muka :D Předpokládám, že dorazí až koncem listopadu - začátkem prosince :(
--------------------------------------------------
No Game - No Life

5.11.2019 08:47:37

Ad doručení
Upřímně řečeno, se mi ty jejich posty na FB nezdají, jestli si to nepletou s Nemesis nebo se nechtějí dělat zajímavými.
Nesedí mi to totiž časově. Loď přistála v noci v sobotu, musej to z ní vyložit. Pak to jde na celnici, ta to nepustí za hodinu. Musí se to dovézt do skladu, musej vše vybalit, roztřídit atd.
Aby tohle zvládli všechno za jeden den o víkendu a půl pracovního dne? A někdo psal, doručení ve středu..taky to ještě jde chvíli kurýrem a to taky nebude druhý den, když to je zahraničí.
Nevím, nevím....možná se pletu..ale...

5.11.2019 09:26:33

Fleder
V Q&A zaznělo něco ve stylu, že nějaké krabice s TG přišly v kontejneru s Nemesis už dřívě v minulém týdnu, mohou to být ony.
--------------------------------------------------
No Game - No Life

5.11.2019 09:31:21

update
Dneska má vyjít zajímavej update prej, tak uvidíme co bude v něm. Ale tak TG má už konejnerech mít připrevené krabice rovnou k odeslání, co sem pochopil, takže by to mělo jít docela rychle. Někde sem viděl, ale už potom nedohledal, post od vývojářů, že shipping by měl pravděpohodně začít někdy tenhle týden.

5.11.2019 09:48:11

speett
Ahaaa...tak to pak je možné, tohle mi uniklo, resp. jsem na QA nekoukal.
Pokud si pamatuju, někdo z těch lidí psal, že měl Sundrop pledge, tak by to teoreticky možné bylo.
Jinak mi to prostě s "běžnou" dodávkou, co připlula do Polska o víkendu, absolutně časově nedávalo smysl.

5.11.2019 10:46:04

Reopening - refresh
Pratele, zatim se mi nikdo na me volani o pomoc neozval, tak si dovoluji prosbu aktualizovat. Byl by tady prosim nekdo ochotny (v pripade znovu otevreni PM zacatkem pristiho roku) objednat mi Kings Pledge (gameplay AI) v sundropu? Samozrejme pokud by do toho zacali poustet i nove prichozi, tak si to poresim, ale pomohlo by mi vedomi, ze jsou vsechny cesty k ziskani otevrene ;) Idealne Praha, ale dost jezdim a pro tohle si rad prijedu i (temer kamkoli :)) jinam. Dekuju moc predem za ochotu.

10.11.2019 07:04:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Track

Ups hlasi ze mam balik na ceste. Doručenie 18.11. Čistý core bez sundropu.

15.11.2019 08:55:25

IN

re
Tak to bych se mohl take za chvili dockat. Myslim, ze jsem bral akorat jedno rozsireni.
----------------------
Majitel liščí krabice

15.11.2019 08:57:35

cajgel
Cg, při mém štěstí budu rád, když dostanu trekovací číslo poslední týden doručování :D
--------------------------------------------------
No Game - No Life

15.11.2019 09:18:31

Trackovací číslo

Můžu se zeptat, kde jste dopátrali traktovací číslo? Předem díky :-)

15.11.2019 09:43:40

cajgel
A měl jsi jen holou krabici, nebo pledge s figurkami monster - Monsters of Avalon?

15.11.2019 10:58:58 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Já mám Kings pledge + Niamh pac sem backnul později behem kampaně. Ale nepřijde mi, že by to už mělo nějaký systém, nejdřív šly teda All-in sundropy ale po nich mi přijde že to už chodí absolutně náhodně.

Marwa: Tracking by ti měl přijít do mailu. Ale většina lidí na něj stále čeká a bohužel může se i stát, že žádný nedostaneš a budou ti volat že mají hru u tvých dveří. Takže tak no :D.

15.11.2019 12:07:22 | Upraveno autorem (porovnej)

All in sundrop

Já mám all in sundrop ale zatím nic nepřišlo :(
Někdo již má v ČR kopie u sebe?

15.11.2019 12:16:26

Vybíráme z Bazaru

Transformers Deck-Building Game
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas