Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon/
14.12.2018 11:49:33

Stále nič
Je tu ešte nejaký nešťastník ako ja, ktorý zatiaľ nemá nič, ani tracking, ani info na Gamefound, skrátka nič? :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

29.11.2019 21:37:05

IN

Re
Ja :-). Resp info na Gamefound je Ready for Shipping. Ale to je tak vse.
----------------------
Majitel liščí krabice

30.11.2019 11:34:16

nic
U mě taky nic :-( "ready for shipping" mam od října,a ale na Gamefound to neni aktuální. U Nemesis mam tady "ready for shipping" a hru mám už týden doma :-/

30.11.2019 11:56:11

Dorazilo
Dneska jako blesk z čistého nebe přivezlo UPS. Bez trackingu, bez sms, bez telefonátu...ale je to doma :-) a ta krabice má neskutečných 5,6kg.....a to je jen Core Box :D

2.12.2019 11:38:30

IN

re
Sakra, to jsem vážně poslední? (asi karma, asi jsem zlobil...)
----------------------
Majitel liščí krabice

2.12.2019 11:39:27

šestipack
Dnes doručen 6tipack, tracking ok, i kurýr volal

2.12.2019 11:40:20

IN
Davide, sme v tom spolu, ja tiež stále nič. :(

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

2.12.2019 11:51:12

TG
Zatím stále čekám na 6 pack :-(

2.12.2019 12:06:11

TG
Berte to pozitívne, aspoň vám nedoručili vašich šesť balíkov na úplne inú adresu, kde to aj niekto prevzal... volali sme UPSke a idú to odtiaľ vyzdvihnúť, tak hádam im to vrátia a balíky dojdú šťastlivo k nám :(

2.12.2019 12:17:48

Simcsa
Jak je tohle možné? Jste měli starou adresu, nebo to dodali úplně někam jinam sami?

Držím palce...sám bych byl dost nervozní, co s tím dotyčný příjemce udělal.

2.12.2019 13:16:04

PS
PS: Máte se na co těšit!!!!

2.12.2019 13:16:21

Korenar
Mali sme zadanú správnu adresu. V štvrtok prišiel tracking od UPS, kde tá adresa ešte bola správna. Dnes došiel email o doručení, kde bola zrazu úplne iná adresa (ale meno zostalo správne). Nechápem, z kade ju vyčarovali.

Ale koniec dobrý, všetko dobré, kuriér to vyzdvihol a doručil už na správnu adresu. Aj keď teda, stále to nedal správnej osobe. Až potom, čo sme sa desať minút divili, že prečo sa v trackingu zmenilo meno osoby, ktorej bol balík doručený sme zistili, čo sa stalo. Kuriér ani nezazvonil a doručil to firemnému technikovi, ktorý bol zrovna pred budovou...

Moja dôvera v UPS momentálne klesla pod bod mrazu a vám ostatným poviem len toľko, nech si dáte pozor na svoje trackingy.

2.12.2019 13:48:58

UPS
Já měnil adresu doručení.
Přisel mi tracking, volal jsem na infolinku UPS, nějaký mladík mi vše vysvětlil s tím, že první pokus o doručení musí být proveden na adresu původní, zde musí být domluveno se řidičem, že bude doručováno jinám a dále že si mám znovu zavolat na infolinku a nahlásit adresu novou.

Následující den jsem tedy volal na infolinku, že bude dnes doručován balík na moji adresu, ale že ji potřebuju změnit. Nějaká slečna adresu změnila a řidič na původní adresu VŮBEC NEjel.

Další den mi volal řidič, kde že je v Poděbradech ta ulice. Tak mu povídám: V Poděbradech nikde, je v Nymburce.

Naštěstí ale ještě ten den později opravdu balíček doručili na mnou nově nahlášenou adresu.

Ukázalo se, že mu někdo na vytisknutém štítku propiskou začmáral Nymburk a napsal místo toho Poděbrady...zajímavé.
--------------------------------------------------
No Game - No Life

2.12.2019 14:05:34 | Upraveno autorem (porovnej)

UPS
Týhle firmě se povedlo rozmlátit i zásilku za třicet tisíc v trojitým pevným obalu, dokonale vystlanou a s obřím A4 nápisem "neklopit" a "pozor, křehké". Hodili to při třídění z pásu rovnou na zem a při doručení znova - dvacetikilová bedna z rampy dodávky hozená rovnou na beton. Krabice na sračku, vnitřek taky, ale tvrdili, že to není jejich vina - přitom balík v přepravě nikdo jinej celou cestu neměl...
Je mi až trapný to psát, ale: zlatá Česká pošta :)

2.12.2019 15:05:27

Ups neUps
AR jsou nejlepsi...delaji veci,ktere nemusi, trebas ten surprise box. Vedi jak navnadit, i kdyz uz se clovek rozhodl,ze s kickstarterama konci

2.12.2019 15:32:06

Doručeno
Dneska dorazilo 6x Knight Pledge s UPS, měli to doručovat v pátek a dvakrát posunuli, ale jinak v pohodě, krabice vypadají ok.

Co mě trochu zmátlo, tak to vypadá, že ve všech jsou mince a ten notepad. Vím, že to měli jako add-on a někdo z mojí skupiny si to objednal a někdo ne a teď to vypadá, že dali každému jeden kus. Koukal jsem do PM i na KS a nenašel jsem, že by kovové mince a notapad byly součástí Kings Pledge, přehlídnul jsem něco nebo je to nějaký bonus?
Zároveň nepřišly žádné notepady ani mince navíc objednané jako add-ons. Tak jsem trochu zmaten. Jak to přišlo vám a mám to brát jako bonus nebo jsem něco přehlídnul?

3.12.2019 21:57:51

KS
Nic navíc nepřišlo :-) sakra :D

4.12.2019 01:02:04

Korenar
Tos mi moc nepomohl, mě zajímá jestli mince a notepad dávali všem by default v rámci Kings Pledge nebo nám jen poslaly add-ons 1:1 místo objednaného počtu.

4.12.2019 09:00:57

Miner
To tě poslali omylem resp. někdo to v Číně dal rovnou ke každému z toho six packu a nevšiml si, že to bylo jen pro některé kusy....oni vše mají v jedné krabici a to, co je uvnitř rozlišuje jen ta žlutá nálepka, kde je třeba napsáno, zda obsahuje Niamh atd...takže se to v závěrečném balení snadno splete.

4.12.2019 09:54:50

Korenar
Díky za ujasnění. Bude to jak píšeš, prostě to tam naházeli jedna k jedný, tak máme mince a jeden sešítek navíc, takže fajn, takže skoro všichni jsou spokojení. :)

4.12.2019 18:32:25

Single shipment
Tak už som pochopil, prečo mi nič nechodí... SINGLE SHIPMENT.

Až teraz som sa k tomu dozvedel viac, a zisťujem, že k Tainted Grailu sa nedostanem pekne dlho, aj keď mám iba Core box a stretch goals, lenže aj tie sa budú zasielať až v 2. vlne.

Toto Awaken Realms moc dobre neodkomunikovali na stránke KS.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

8.12.2019 07:39:35

Cardinalle

No nevím asi koukáme každý jinou kampaň, ale přímo u shipping je:
"One-wave shipping You will get your core game with all Stretch Goals and Add-Ons in one shipment arround May 2020."

Jak jasněji už to mají napsat?

8.12.2019 09:36:13

Shipping
Naokap u této kampaně už raději zvolili i jasnější definici v PM, bylo místo "2 wave" rovnou "SPLIT SHIPPING" což už je úplně jasné.

Je to u těchto větších her tradiční mít dělený shipping.

8.12.2019 11:00:27

Shipping
Backol som toho už pomerne doooosť veľa, takže v KS projektoch nie som žiaden nováčik, a aj tak som to prehliadol aj na stránke KS, aj v pledge manageri. A podľa komentárov na BGG nie som ani zďaleka sám. Takže si myslím, že to rozhodne šlo urobiť ešte lepšie.

Možno je to tým, že KS stránka je 2km dlhá, a už na konci je pozornosť trochu otupená? Možno v pledge manageri to nie je povedzme väčším písmom, možno červene, možno v rámčeku - pozor, ak chcete hru čo najskôr, zvoľte split shipping... a pod. Proste sa to v záplave informácii dokáže stratiť, a zjavne sa to stratilo nejednému backerovi.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

9.12.2019 06:19:24

shipping
Otázka je, jestli na bgg nejsou komentáře hlavně od lidí, kteří žádný KS ještě nepodpořili, TG jich nalákal 4500+.

9.12.2019 09:19:45

Vybíráme z Bazaru

Waldschattenspiel -
Waldschattenspiel - "Stíny v lese"
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas