Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Frakce

Jinak kdyby nekoho zajimaly frakce ci dalsi veci ve hre, vse se da prohlidnout online na http://www.plaidhatgames.com/sum_home.html , jsou tam vsechny karty, ktere jsou ve dvou doposud vyslych starterech a taky info o kartach novych dvou ras...
11.3.2010 14:12:13

zluda
a mne zrovna Cloaks přijdou úplně parádní, asi to bude mou slabostí pro zloděje v jakékoliv hře:)

25.3.2011 21:17:14

zluda
Me prijdou zas uplne jine, takze si je rad zkusim;)

26.3.2011 09:49:19

aneken
to já bych si je klidně taky zkusil, jen z nich nemám ten pocit, že je prostě musím mít:) hlavně Cloaks se mi graficky hodně nelíbí, i když herně můžou být hodně zajímaví.

jinak včera jsem poprvé vyzkoušel trpaslíky a bylo to zatím snad nejrychlejší vítězství - kamarád hrál Phoenix Elves, já mu velice rychle zlikvidoval zeď, v dalším kole si sice vyvolal novou, ale i tak ztratil jedno kolo. Navíc podcenil sílu mého summonera, já si na něj zakouzlil event co dává +2 kostky do útoku - ze 4 kostek 3 úspěchy a 4. život princi Elienovy sebral spearman a bylo vymalováno:) kamarád docela koukal - bylo to hlavně na poslední chvíli, protože už nashromáždil 11 karet v magic hromádce a v dalším kole by na mě poslal 2 čerstvé hrdiny, což bych ani náhodou nerozdýchal... Každopádně byla hra za trpaslíky zase úplně jiná než za ostatní rasy. Jsem ze summonerů nadšen čím dál víc!

26.3.2011 10:17:53 | Upraveno autorem (porovnej)

No tak je na cestě dalších šest frakcí:-)
Myslím, že to bude mazec a myslím, že nebudu kupovat rozšíření, protože ty rasy se hned tak neohrajou:-D

26.3.2011 19:25:50

Marvin
JJ, taky po tom Master Boxu už delší dobu pokukuju. A 50$ je i velmi slušná cena, když uvážím, že jednotlivě tě rasa vyjde na 10 a tady jich je 6 + deluxe board a pěkná krabice, kam dáš všechny dosavadní frakce. ;)

A dá se snad počítat, že to sem Aneken nebo i dráček přitáhne za stejně slušnou cenu, jak bylo obvyklé u předchozích summonerů, že? ;)

27.3.2011 10:26:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Born
Jasny, ja na tom mam osobni zajem, ta hra se mi fakt libi;)

27.3.2011 10:45:20

Born
Jen se trochu bojím o unikátnost herních mechanismů jednotlivých frakcí. Možná bych i uvítal spíše 8 ras a dodělat k nim další hrdiny a jednotky, tak, aby podpořili původní rodovou mechaniku. Nicméně uvidíme, protože zatím se tvůrcům nové rasy daří:-)

27.3.2011 13:31:16

Marvin
Na to určit něco je no. Uvidíme jestli se Colby ještě nevydal z nápadů, ale zatím mu ty rasy opravdu šli a neopakoval se... Při takovém počtu už to bude těžší no.
Každopádně by si všechny rasy zasloužili dalšího summonera! Třeba s malinko odlišnou strategií, jiným rozestavením, eventy...

27.3.2011 16:02:44

Benders - hnusní vládci loutek:-D
Na BGG je preview na Benders http://www.boardgamegeek.com/image/955228/summoner-wars.
Jsou poměrně slabí v boji, ale mají různé ability na ovládání mysli soupeře.
Myslím, že budou otravní, nicméně mne nezaujali tolik, jako předchozí rasy.

29.3.2011 07:41:31

Born
No borec, kterej hodne dlouho vedl komunitu HeroScape a daval dohromady jako autor i nektere veci, snad z napadu nejak brzo nevyjde;)

29.3.2011 09:15:40

nová hra
A už chystá i novou hru ze světa Summoner Wars - jak to někdo definoval, budou to Cutthroat caverns na mapě. Takže těšte se na prolézání podzemí :)

http://www.boardgamegeek.com/thread/635673/dungeon-run-a-new-game-set-in-the-summoner-wars/new

29.3.2011 09:21:52

cloaks + jungle elves
tak co, vyzkoušeli jste je v Hradišti? jaký jsou?:)

4.4.2011 14:34:03

Pjenkava
Nezkoušeli jsme, v pátek Anekenovi nepřišly, tak přijel bez nich, ale zahráli jsme tam s pár lidma.

4.4.2011 14:37:18

Mountain Vargath
na BGG je představena nová frakce z Master setu:

http://boardgamegeek.com/image/960716/summoner-wars?size=large

řekl bych že se v brutální síle vyrovná Orcům a po grafické stránce se mi hodně líbí, i když je možná trochu jednotvárnější...

5.4.2011 12:03:43

zluda
Sakryš, ti vypadají dobře. Orky mám rád a tohle se mi asi bude taky líbit...

5.4.2011 12:35:37

Thales
jojo, já mám orky asi nejradši, a tihle vypadaj podobně jen s menším podílem náhody. Už aby Master set vyšel:)

5.4.2011 13:38:34

zluda
Pekna brutalni rasa, na tyhle se tesim, treba to odkopnuti soupere a trample se mi oboji libi dost...;)

5.4.2011 14:01:45

Master set
Co všechno má být vlastně v master setu? 6 nových ras a toť vše, nebo ještě něco? Kolik těch ras vlastně už bude? Pomalu se dostáváme na 20 a nezdá se, že by se to číslo chtělo zastavit.

5.4.2011 14:15:33

Thales
6 ras, premium board, další wound markery, kostky, pravidla a ta krabice sama o sobě jako pořadač na jednotlivé rasy (nejen ty z master setu).
Až vyjde master set, tak bude 14 ras pokud se nemýlím :)

5.4.2011 14:40:16

Thales
Je to tak, bude jich 14, to si myslím že by i mohlo stačit a mohli by se začít soustředit na větší rozvoj jednotlivých frakcí

5.4.2011 14:43:30

Aneken
to odkopnutí se mi taky libí, s tím půjdou dělat psí kusy:)

5.4.2011 14:44:12

zluda
Jj, vetsi rozvoj tech frakci by to chtelo. Zkouseli jsme s Thalesem to budovani armady dle sveho (ja jsem mel trpasliky) a fakt se mi libilo, kdyz jsem si to mohl podle sebe poskladat:)

5.4.2011 15:39:29

Aneken
Já ještě pořádně neprozkoušel ani všechny frakce, takže reinforcment packy jsem zatím odložil:) Co bych ještě ocenil je větší propracovanost světa - nějaká ta historie, kdo, s kým, proti komu a proč, atd. Uvidíme s čím přijde Dungeon Run...

5.4.2011 15:46:06

...
jen by mě zajímalo, jak to pak bude s Reinforcmenty pro Master set, jestli to rozdělí do tří malých, nebo bude jeden velikej...

a co takhle jit si zase zahrát příští úterý?

5.4.2011 16:33:58

Pjenkava
Tak v zasade proc ne? Aspon bych si konecne vyzkousel ty Jungly a Cloaky. Jen jsem teda tradicne limitovan mezi sedmou a devatou...

5.4.2011 16:42:41

Vybíráme z Bazaru

Insert: Duna Imperium + rozšíření, od korunky
Insert: Duna Imperium + rozšíření, od korunky
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas