Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Úprava herních komponent

Tak mi včera došel Starcraft. Stojánky jsem měl ulomené 4. Nevím jak to lepili ostatní, ale já jsem vyvrtal do lodí malým vrtáčkem nové otvory, do toho jsem kápnul trošku vteřinového lepidla a stojánky tam zasunul.

Dál se mi nelíbí to "puzle" spojení těch spojovacích dílků planet - je moc natěsno a při zasunutí a vyndávání se ten spoj ničí. Takže asi všechny tyhle spoje (samce i samice) natřu na hraně řídkým disperzním lepidlem, aby se to co nejvíc vsáklo (napenetruju) a pak je trošku jemným šmirglem sešmirgluju, aby ty spoje byly volné a lehce rozebíratelné.

Poslední věc, co chci udělat (kromě lokalizace referenčních karet, insertu na figurky, apod.) je nalakování všech žetonů akcí. Asi použiju akrylátový lak, když zase předtím napenetruju všechny hrany. Napřed to samozřejmě vyzkouším na zbytkových platičkách. Pak se mi při žmoulání jednotlivými hráči nebudou ošoupávat.

Tak to já jen tak, abych doporučil nějakou úpravu pro nové majitele Starcraftu.
9.2.2012 08:16:23 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Chystám se konečně SC nachystat do "hrací" podoby...
- lakování žetonů - bude stačit provést nástřik ještě nevyloupaných žetonů nebo doporučuješ i nějak ošetřit hrany? A bezbarvý autolak, říkáš, jo?

27.5.2012 15:35:06

to dubino
Rozhodně lepší je lakovat vyloupané žetony !!! Hrany nasají lak a je to pevnější.

27.5.2012 17:22:47

Vybíráme z Bazaru

Duna Impérium kovové mince a voda od Moedas
Duna Impérium kovové mince a voda od Moedas
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas