Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

SC 1v1

Zakladam nove vlakno na diskusi ciste jen o SC pro hru jeden na jednoho, jelikoz ve vlakne "herni doba" se to trochu zvrhlo a misto herni doby se zacalo resit, jestli to je hratelne ve dvou.

to Ringo:
Mas pravdu, ze muzes postavit protivzdusnou obranu, ale ta stoji 3 mineraly, coz je pomerne hodne na uvod a ted prichazi ta otazka, mam to udelat a ztratit tim vyhodu expandovani popr. nakupu budov a tim techovani na lepsi jednotky, nebo mam se zakopat? To je prave to strategicke, ale podle me se na to da lehce prohrat.
10.10.2010 20:35:56

to Kubis
Já rush dělám moc rád (ale ve hře více hráčů, kde se může cokoli zvrtnout) a obzvláště Zergové jsou na to hezky stavění. Bohužel Zergy jsem už dlouho nehrál a v poslední době mě nějak podezřele často potkává Protosovský pomalý control. Nuž, třeba příště :-)

12.10.2010 10:29:00

Ringo, Zeus
to Zeus:
Souhlasim, ze se diskuse trochu zvrtla v urazeni se, ale nemyslim si, ze by byla uplne bezcena a resi se tu, jaka je hra ve variante 1v1. Nepadaly tu ani zadne vulgarismy, kvuli kterym by se prispevky musely mazat, takze trosku nechapu tvoje postaveni. Chapu ale, ze je lepsi zakrocit drive, nez se to opravdu zvrhne.

to Ringo:
Postavis jich pet. Postavis 2 marinaky v prvnim staveni + depo. To jsou 3 mineraly. A v dalsi runde postavis 3 marinaky a jsi na 6 mineralech. Takze se to da.
Mas pravdu, ze ziskas zdroje z dalsi planety, ale musis taky za neco tezit. A pokud o par SCV prijdes v prvnim kole, tak ti jsou zdroje k nicemu, kdyz je nemas za co ziskat. A kdyz postavis SCV v tom samem kole, tak ho nemuzes pouzit a jde do worker poolu, takze musis kolo pockat.

12.10.2010 12:16:12

Vybíráme z Bazaru

Nightfall Martial Law + DLC Upíři RARITA
Nightfall Martial Law + DLC Upíři RARITA
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas