Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 222x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím CZ verzi


Zdravím,

koupím CZ verzi této hry.

Osobní předání v rámci lokality nebo po domluvě poštou.
Nabídky pište do zpráv. Díky


*Psal sem již do Bazaru, ale myslím, že tady to bude více na očích.
26.9.2018 09:57:42

cena letí vzhůru :+)
Tak ji máme aktualně na bazaru za 3500kč.
Nevadí ,že přihazují nováčci na ZH ,19,19,3 dny,ale je vidět ,že o hru je zájem.
Ale podle pana Ekrta z BF to byl propadák :+).

26.1.2020 14:07:19

Bastacka
Tak prepadak bola aj civka aj s expanziou :).

26.1.2020 14:24:40

Bastacka
Tak třeba se nakonec přeci jen povede přeložit i to rozšíření, když už má takové množství hráčů český základ. Jednu překladatelskou firmu bychom tu měli.;-)

26.1.2020 14:38:47

stastlivec
Rozšíření přeložené už je od Froggeryho.
Pokud jde o ofiko vydání, tam si myslím, že žába na prameni je Asmodee.

26.1.2020 14:57:17

cena Rebelie
Nevím o trhu deskových her dost, abych věděl, jak se vyhodnotí propadák. Ale s tím, že o pár let později někdo hru draze prodá, protože už není k sehnání, se to nevylučuje, ne?

EDIT: Aha, ono šlo o prodavače, co šrouboval skrz mulťáky cenu nahoru. Jako bych nic neřekl.

26.1.2020 17:01:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Nemá v plánu někdo prodávat českou verzi v dobrém stavu? Přemýšlím o koupi nějaké epické dvojkovky a sci-fi je mi rozhodně bližší než Pán prstenů, ale zase dostupnost v češtině je u Války o prsten velká výhoda. Nemusím ji mít hned, ale mám pocit, že už se tu Rebelie na bazaru moc neobjevuje. Asi už si všechny kusy v Čechách našly herní skupinu:)

20.8.2023 10:17:29

Zdravím,

rád bych svou sbírku her rozšířil o Star Wars Rebelie CZ. Nabízím za ni 4500 Kč. Pokud byste měl někdo zájem, kontaktujte mě prosím buď tady nebo na telefonu 774 744 922.

Děkuji

18.9.2023 09:04:54

Za tuhle cenu hodne stesti

18.9.2023 09:50:35

@MajerusXD 

Umím ti ji nabídnout za 9.000,- Kč :-) 

 

____

IG @deskove.hry

18.9.2023 11:11:45

Taky bych ji chtěl mít v češtině, ale 9000Kč je fakt moc, vzhledem k tomu, že se tu na jaře vydražila nová ve fólii asi za 6000Kč. Naštěstí se dá sehnat v angličtině (polštině) a počeštit. Není to ono, ale pokud to vyjde na třetinu, začíná to být čím dál lákavější řešení. 

18.9.2023 18:00:40

@-bacil-  Pokud to chceš mít hezký tak si to vytiskni na 90g/m matnej fotopapír a vystřihni si jen textové pole a přelep. Dá se to dokonce udělat i tak že to nezničí karty viz …

 

Nalepení:

https://www.youtube.com/watch?v=LGfvPYIFSXs

Sundání:

https://www.youtube.com/shorts/karIBIgXIBQ  

 

18.9.2023 18:22:16

@GeneralX Uvažoval jsem, že bych jednoduše vytisknul karty a celé je nacpal do obalů, ale když vidím, jak to vypadá, když se to udělá pořádně, docela mě to nahlodalo. Jen nevím, jestli bych měl trpělivost na 150(?) karet:) Ale je to bomba, dík za odkaz.

18.9.2023 18:47:22

@-bacil- 150 karet je pohoda :-)  Já dělal Star Wars Armadu komplet ve dvou kopiích a to bylo nějakých 600 karet :-D 

18.9.2023 19:37:35

@kubeckam Díky za reakci a nabídku :). Šel bych na 6000Kč, ale víc za ni nedám. Včera jsem to poprvé hrál a i když je to pecka, tak mi to za tolik nestojí - To bych spíš šel cestou nákupu anglické verze a přelepením českými texty nebo zakázkovou výrobou kartiček. 

19.9.2023 09:18:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě je možnost poslat karty k vytištění třeba na https://www.pptisk.cz/

mám od nich neofiko rozšíření k Arkham Horror LCG. Pokud si to pak obalíš v obalech, tak podle mě ideální řešení. Lepší než za to dávat ty peníze. Ale taky bych měl radši oficiální hru, je to zapeklité. :D 

19.9.2023 09:49:10

Kdyby se někomu ty karty nechtěly tisknout, nejspíš bych za dobrou cenu svojí kopii klidně prodal. Nepředpokládám, že se na ní dostane.

30.10.2023 08:17:34

Taky jsem měl morální dilema zaplatit za hru 2-3 násobek její původní ceny. Nakonec jsem si koupil polskou verzi a rozhodl jsem se všechny karty graficky zpracovat a nechat si je vyrobit na zakázku. 

Níže posílám odkaz, kde se můžete podívat na vzorek karet - aktuálně mi chybí ještě dodělat akce pro rebely a impérium, ale při troše štěstí bych to mohl mít v půlce příštího týdne hotové. Následně to zadám do tisku - zkusím nechat vyrobit několik sad a pak je tady za rozumnou cenu nabídnu. Pokud už teď víte, že budete mít o sadu zájem, napište mi soukromou zprávu, abych s Vámi v rámci tisku počítal. Ve hře je cca 180 kartiček dvou různých velikostí - odhadovaná cena 1 karty je cca 5,5 Kč (s možností oboustranné laminace za příplatek asi 2,5 kč).

Pokud mi tiskařství tyto ceny potvrdí, prodával bych set bez laminace za 1150 Kč a s laminací o 450 Kč dráže. (pokud bude velký počet zájemců, věřím, že se mi podaří vyjednat množstevní cenu, která by se samozřejmě promítla do prodávané částky) 

SW REBELIE (zonerama.com)

31.10.2023 09:19:56

Český překlad celé Rebelie (základ a rozšíření) před nějakým časem na zatrolenkých organizoval a tiskl. Zájemců byla spousta. Prováděl jej Tangram, ten už to z časových důvodů sice dělat nebude, ale možná by poradil, ve které tiskárně to tisknul. Jinak tisková data jsem mu pomáhal připravovat, jednalo se o sken základu české rebelie, kde jsem opravoval 5 “špatných” karet a pro rozšíření byl použit překlad od Froggeryho. Vše poladěno na jednotný formát. Někde bych to ještě mohl najít. Případně mi napište.

31.10.2023 10:54:50

@MajerusXD Neuvažoval jsi i o tisku pravidel, když už to budeš počešťovat?

31.10.2023 14:09:56

@-bacil- Tisk pravidel jsem v rámci předběžných jednání s tiskárnou neprobíral, ale určitě je minimálně pro sebe budu chtít, takže není problém dotisk zařídit i pro další zájemce :) (Tím, že jsem podklad pro jejich tisk dostal je nabízím za nákupku. :) )

PS: Pokud mi budete psát o dotisk kartiček, (aktuálně řeším pouze základní verzi hry. Rozšíření si plánuji někdy časem také pořídit a kartičky k němu udělat, ale v horizontu následujících několika měsíců to bohužel z časových důvodů nemohu slíbit) tak prosím i uveďte, jestli chcete kartičky s laminací nebo bez ní :) 

31.10.2023 15:40:52

8.1.2024 21:57:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdo chce mám cz verzi 😇 

11.4.2024 18:59:27

Vybíráme z Bazaru

Tournay (rarita)
Tournay (rarita)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas