Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 221x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím CZ verzi


Zdravím,

koupím CZ verzi této hry.

Osobní předání v rámci lokality nebo po domluvě poštou.
Nabídky pište do zpráv. Díky


*Psal sem již do Bazaru, ale myslím, že tady to bude více na očích.
26.9.2018 09:57:42

Kombinace cz+eng
Kdyz uz se tu zabiha do offtopicu: to vam nevadi mit cz zaklad a eng rozsireni? Me by asi stvalo mit dvoujazycne karty :)

4.7.2019 21:37:43

Dansemacabre
Já tam mám svůj překlad, který používá termíny oficiálního překladu základu, a termíny z oficiálních překladů filmů, ostatně dal jsem ho sem ke stažení, takže tam problém nemám.

4.7.2019 21:47:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Miner
Musis je brat v uvahu, protoze ti tu statistiku ovlivnuji a je to duvod, proc je rozsireni lepe hodnocene. Tech hateru, kteri ohodnoti rozsireni je podstatne mene a tudiz ti tu statistiku mene zkresli. Ackoli tato hra je velmi dobre hodnocena obecne, takze to, ze rozsireni ma vysoke hodnoceni neni divne. Krom toho rozdil 0.4 desetiny v hodnoceni mezi zakladem a rozsirenim nevidim jako velkou odchylku. Kdyby mely obecne vsechny zaklady hodnoceni 6 a jejich rozsireni hodnoceni 8, tak uz by to zavadejici podle me bylo.

4.7.2019 22:10:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Dansemacabre
Jak jsi prisel na to, ze rozsireni micha 2 casove linky x let od sebe? Dej Rogue one konci par minut pred zacatkem epizody IV.

Jinak rozsireni je skvele, uz bych bez nej nehral a za svou cenu je na pomery rozsireni jeste ok (hromada novych figurek, leadri, kostky)

Jsem k Rebellionu hodne nekriticky, ale je to podle me nejlepsi hra vubec.

4.7.2019 22:36:32

Bazar

To jsou vždycky žvásty.. 3500 mu za rozbalenou hru nedám.. pokud něco není dostupný, logicky cena roste nahoru. (Stěžuje si u blackfiru, kteří proste mají nastavenou svou politiku tak jak maj) Ne všichni chodí na bazar aby něco koupily levne ale hledají něco co proste není. Nedáš ty? A? Myslis ze ses jedinej? Dá někdo jinej...

11.7.2019 07:35:28

Bazar
Myslím že je to spíš o mindsetu a potřebě nebo nepotřebě vydělávat na druhých. Já za sebe třeba fakt nemám touhu prodávat někomu o 1500 dráž hru, kterou jsem koupil před pár měsíci - a to jenom proto, že už není skladem. A nemám tedy ani touhu takovou hru kupovat.
Pokud někdo jiný ano, jeho věc, ale o spekulacích a přeprodejích za dvojnásobnou cenu z Kickstarteru si myslím svoje.
Že roste cena, není dané "logikou", ale tržním myšlením a potřebou vydělat na všem.
Rozbalil jsem svou anglickou a vesele ji hraju ;)

11.7.2019 11:11:31 | Upraveno autorem (porovnej)

mugvaj
Prispevok uplne o ničom a zvasty pises skôr ty. Lebo podla teba nemôže mat niekto limit, nad ktory nepôjde.

11.7.2019 11:14:51 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Muze.. pak ale nemají otravovat v poště ze maj budget max 1500 a podobně.. koho to zajímá?

add jahman: pisu nic nerikajici post do topicu o nicem kterej se tykal me, narozdil od tebe kterej jen videl neco a mel mervomoci nutkani sem neco napsat. takze si svuj nazor nech pro sebe bo je zcela irelevantni.

asi jako bys prisel do AAA a rekl ze chces malo jetou oktavu, idealne tak 10k km max, bez skrabancu, ze tady se ti libi tahle za 300K ale ty mas budget jen 150, a ze se ti nelibi ze na tobe chcou vydelat..

sorry ale uplne zcestnej whine o nicem, bylo to levnejsi - bylo, mel jsi to koupit driv - mel, bylo to v aukci za hodne penez.. no bylo, tak hold cekej dal az to nekdo jinej kdo bude lidumil da za min. ja to nejsem

11.7.2019 11:37:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Mugvaj
Hele ale teď už jsi fakt mimo... Do pošty jsem ti nenabízel 1500, ale nerozbalenou ENG funglovku ještě s doplatkem, protože očividně ti nejde o to zbavit se hry, kterou nechceš hrát, ale vydělat na prodeji.

Máš potřebu obhajoby kapitalismu - tvoje věc - ovšem argument autama v AAA je dost mimo. Pokud v AAA prodávaj ojetý rozbitý auto v ceně 50k za 300k, tak to vážně není problém kupce, že by si za svý prachy představoval něco adekvátního a slušnýho, když zrovna nic takovýho nemaj skladem.

Ale dost offtopicu, očividně na to už svýh zájemce máš. Já jenom budu doufat, že se z tohodle přeprodávání na zisk nestane v komunitě deskohráčů norma.

11.7.2019 12:16:16

-
ja taky nerekl ze jsi me nabizel ty 1500...

muzes si to koupit treba v tehle aukci... https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/94733/

11.7.2019 12:16:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Cena
Tuto hru jsem koupil těsně po tom co BF uvedl, že jsou skladem poslední kusy a dotisk nebude. Koupil jsem ji asi za 1800 Kč. Několikrát jsem jí hrál ale přítelkyni ani mě moc nebavila dlouhá herní doba a hra prostě nesedla. Po nějaké době jsem si řekl, že bych ji prodal abych měl peníze na další hru. Na aukci se prodala za cca. 2500, tak jsem ji taky nabídl za tuto cenu. Nakonec se cena vyšplhala na 3300 a já byl spokojený.

Když jsem chtěl rozšíření bosse na zombicie nechal jsem si ho poslat až z USA (dva kusy) a taky stálo hromadu peněz. To jedno jsem pak prodával, abych snížil náklady za poštovné. Taky se našli lidi co to chtěli koupit za směšnou částku, já bych na tom prodělal ale podle některých by to asi bylo v pořádku.

Nechápu jak někdo může remcat nad tím, že se ta hra v aukci prodává za takovou cenu. Je to aukce proboha, tu cenu určují sami kupující a pokud je někdo kdo je ochotný tu cenu zaplatit tak je to jeho věc. To že na to někdo nemá a nebo není ochotný tu částku zaplatit je taky jen jeho věc. Přirovnání k AAA je naprosto přesné a je v něm vidět ta hloupost toho argumentu. Ostatně se to dá aplikovat i na novou hru. Taky se najdou lidi co za TI4, Gloomhaven atd. nedají takové peníze. I já se musím rozhodovat co koupím, protože nemám peníze na všechno. Je to ale důvod k tomu, aby lidi psali vydavatelům, že to je moc drahé a chtějí to levnější a brečeli v diskusích?

11.7.2019 12:38:32 | Upraveno autorem (porovnej)

cena
Jestli by neměla být ustanovena nějaká komise určující stropní ceny, aby se nám tu nerozmáhaly tyhle kapitalistické nešvary :)

11.7.2019 12:51:32

:)
"Já jenom budu doufat, že se z tohodle přeprodávání na zisk nestane v komunitě deskohráčů norma."

Dovolím si parafrázovat:
"Já jenom budu doufat, že se z vláken tohoto charakteru nestane v komunitě deskohráčů norma."

Todle přeprodávání her na zisk už standartem dávno je. Jinak by se bazar nehemžil KS hrami. To že někdo koupí ve výprodeji a dá to tady za víc je také běžné. Oproti cizině jsou tu ceny her z druhé ruky příznivě nízko.

Ad. medic: Na ZH jsou dva názorové proudy. Jeden má názor, že výsledkem dražby je soukromý obchod a nikomu do toho vůbec vůbec nic není. Druhý názorový proud argumentuje komunitou, bezplatným prostorem, morálkou apod. Obě skupiny mají uživatele, kteří tvrdě obhajují své názory a tohle téma se tu pravidelně recykluje.

Doufám jen že to tady nedopadne jak na hofylandu, kde má wargamingová burza přidružené kádrovací vlákno, kde se rozebírají a linčují inzeráty.

Ono každého za pár let může dostihnout to, že krabice na kterou se práší na polici má z nějakého důvodu vysokou cenu a mít u příslušné hry obdobné vlákno na věčné časy se mu nemusí hodit. Pokud to někdo stihne sehnat za 2.200 Kč tak mu doporučuji si tu cenu poznamenat a až se to tady bude za 3 roky obchodovat za 5.000+ Kč, nic mu nebrání výherci případné aukce sdělit, že je to moc, že to koupil za 2.200 Kč, a že na ostatní co to prodali za 5000 kašle, že za to chce jen 2.200 Kč. Pro dobro komunity, pak ať ostatní přesvědčuje, že mají postupovat stejně.

Případně dávám ke zvážení ustanovit komisi, která by lidem, kteří na uvedenou otázku mají vlastní názor, určovala, za jakou časovou prodlevu mohou hru prodat se ziskem a s jak velkým. Dále by každá skončená dražba obsahovala vlastní vlákno, kde by uživatelé mohli mínusovat, plusovat a komentovat, jestli se jednalo o fér obchod. Co je fér a nefér by určovala komise a pokud by dospěla k závěru, že to není cajk, tak uživatelé, by museli obchod zrušit, případně vrátit přeplatek nebo doplatit. Pokud by nebyli ochotni zrušit z jejich pohledu oboustranně výhodný obchod samozřejmě by se to vynucovalo, je to tady bezplatný veřejný prostor, tak jakápak soukromá dohoda.

A pak samozřejmě samostatnou sekci na to, když sháním běžně nesehnatelnou věc, oslovím prodávajícího, on mi navrhne z mého ryze subjektivního pohledu, vysokou cenu, kterou je ochotný někdo jiný s odlišným vlastním názorem zaplatit bez mrknutí oka, tak to tam hezky rozeberu. Fakt je opravdu škoda, že taková fora tu nejsou, bylo by to přínosem pro komunitu, morálku a zvedlo by to úroveň burzy, mělo pozitivní vliv na ceny a tak. Až tu jednou nějakou hru v dražbě přetluču, protože ji opravdu budu chtít, tak doufám, ve vznik podobného vlákna, ve kterém budu moci všechny obšťastnit hodnotným příspěvkem jako je tento. V prvním kroku bych zakázal lidem tržně myslet, ve druhém úplně.

11.7.2019 13:41:44 | Upraveno autorem (porovnej)

cena je relativní
Mám českou verzi a nabarvenou citadel barvičkami. Trvalo mi to hodně času. K tomu pěnový pořadač (komerčně zakoupený). Neumím si představit, že bych tento skvost (česky již nesehnatelný) prodal za "normální cenu". Když by se objevil (asi v budoucnu) člověk, který by mi nabídl (pro mě) vysokou cenu, prodal bych, i když teď se tomu bráním. Co je na tom neetického? Když se hra prodává za vysokou částku a koupí se - pak je to prvek sběratelství a to se mi právě líbí.

11.7.2019 14:36:33

černý vlk
Tak pořadač a nabarvení jsou jasné, tam se není o čem bavit. Celou dobu jsem narážel na to, že se hry začnou přeprodávat v moment, kdy jsou nedostupné, za přemrštěné ceny (s ohledem k tomu, že anglická verze je k dostání a bude mít i dotisk).
Je to asi fakt věc nátoru a hodně relativní. Mně se to nelíbí a dělat to nebudu, jestli s tím jiný nemaj problém - jejich věc a jejich karma :)

P.S.: čistě filosofická otázka: pokud se objeví nějaká super pecková hra, u které nebude dotisk, a já vykoupím všech 30 kopií, které u nás budou skladem - bude pak oukej, pokud je obratem začnu přeprodávat za dvojnásobek?

11.7.2019 14:47:15

medic
"Nechápu jak někdo může remcat nad tím, že se ta hra v aukci prodává za takovou cenu."
" že to je moc drahé a chtějí to levnější a brečeli v diskusích?"

Ukaz mi kto tu brečí? Co to splietas? Dansemacabre sa len vyjadril ze 3500 za tu hru neda. Ake remcanie, sa snazis takto sam seba obhajit? Bodaj by si nebol spokojny, ked sa predala za 3300 to by bol asi kazdy, vratane mna :D . Niekto nakupuje hry, aby ich potom so ziskom predal, niekto kupuje hry, aby ich hraval.

mugvaj: "To jsou vždycky žvásty.. 3500 mu za rozbalenou hru nedám.." - co su na tom zvasty? Ako sa ta to tyka? Ked ti niekto pise do sz tak mu pis do sz.

11.7.2019 14:55:00 | Upraveno autorem (porovnej)

dansemacarbe
ano, podle mě bude. Protože ty jsi majitel a můžeš dělat co chceš. Je to neetické? To určitě ano.

Přečtěte si něco o morálce, jsou různé stupně vyspělosti morálky a každý člověk to má jinak. Proto tu jedna skupina říká, že je to přes čáru a necháme druhou, které to přijde ok a naopak.

Domluvte se, že se nedomluvíte...

a běžte si něco dobrého zahrát :-)

11.7.2019 14:55:18

:)
To danse macrabre:

Ne z toho nikdo radost mít nebude. Podobně jako kupující teď nejsou nadšení z cen na bazaru. Nejde o to jestli je to správné nebo není. Jde o to jestli bude 30 kupujících ochotných za to vysolit ten násobek. Napadá mně obchodní model CMON, aneb umělé vytváření poptávky.

Můžeme tu rovněž filozofovat jestli je vpořádku překládat do čj hry jedné společnosti s vědomím, že její obchodní model je založený na rozšířeních, které buď vycházejí pravidelně, nebo obsahují uměle vytržený obsah se základní krabice. A to s vědomím, že kdykoliv se může ukázat, že žádné expanze v čj nebudou z ekonomických důvodů, nebo přejít k další obdobné hře téže vydavatele a opustit podporu stávající hry. To není o tom kdo za to může. Dokud to lidé kupují tak co s tím.

Nathanael má pravdu, každý to má nastaveno jinak.

11.7.2019 17:51:19

michaelnae
Ahoj,

Hodil jsem na bazar svoji kopii, startovala na 1350, ted uz je na 2000. Pokud chces, muzes prihodit. Je v dobre stavu.

Radek

15.7.2019 21:11:40

Koupím CZ verzi ve výborném stavu
kdyžtak prosím PM

12.9.2019 07:36:54

Saiwer
V Bazaru máš jednu.
https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/98690/

12.9.2019 07:42:23

kubeckam
Už jsem si jí všiml, díky. Měl jsem jí v merku již o začátku, ale pak se mi nějak na mobilu ztratila a já myslel, že už je stažená.

12.9.2019 12:14:53

Star Wars: Rebelie
1 kus sa objavil na Progamingshop.sk, ak by mal niekto záujem ;)
https://www.progamingshop.sk/star-wars-rebelie-p-385138.html

30.11.2019 14:09:20

Na prodej

Zrovna jsem hru vystavil.

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/108753/

29.12.2019 21:02:04

taky bych si jednu prosil
Koukám tohle vlákno už existuje :) já bych to na stůl dostal často hravě, ok, zkusím to... koupím! :)

19.1.2020 22:09:36

Vybíráme z Bazaru

Savana
Savana
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas