Star Wars: Armada

xxxxxxxxxx hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Armada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Neujmula by se nějaká dobrá duše překladu?
2.4.2015 23:25:34

Ahoj, jak to vypada s prekladem? Dari se prekladat, nebo to zamrzlo na mrtvem bodu? :)

8.1.2022 09:27:40

PanSmrti Ahoj určitě nezamrzlo :) Překlady jsou víceméně hotové. Teď dodělávám grafiku karet které by do konce měsíce už měli být. A pak bude následovat grafika pravidel atd… Už by to bylo dříve omlouvám se jen do toho na podzim vlezla korona a pak spousta problémů..

8.1.2022 09:48:00

Právě jsem nahrál na ZH komplet všechny karty z Upgrade Card Collection + Karty poškození (nový standardizovaný formát). Takže jak ho admini schválí bude tu k dispozici. Momentálně se pracuje na grafice pro Rules Reference a Learn to Play. Pokud by někdo narazil v kartách na nějakou chybku prosím kontaktujte mě.

17.2.2022 15:49:14

Dnes jsem nahrál aktualizaci všech karet (opraveno řádkování a mírné korektury slovosledu u textů) a pravidla Průvodce hrou a Přehled pravidel 1.5.0. takže by se tu brzo měly objevit ke stažení. Tím je dokončen kompletní překlad veškerého materiálu pro Rebely a Impérium. V budoucnu bych rád nechal přeložit i obě kampaně jak The Corellian Conflict tak i Rebellion in the Rim ale bude záležet hodně na překladatelích. Materiál pro Clone Wars je zatím u ledu i když překlady jsou ale bohužel nedají se sehnat fonty symbolů které jsou zásadní pro tvorbu karet. Pokud by někdo narazil někde na nějaké chyby tak mě prosím kontaktujte.

4.4.2023 17:36:30

Při tisku jsem zjistil že symboly by chtěli zvětšit font takže karty budu v týdnu ještě jednou aktualizovat..

29.4.2023 18:12:20

Díky za tvou práci

1.5.2023 08:43:54

Tak je nahrána finální verze karet a pravidel. Jsou opraveny jak chyby v pravidlech tak velikost fontu u symbolů.

18.5.2023 17:54:27

Vybíráme z Bazaru

Kočičí klub
Kočičí klub
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas