Spyrium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ystari Games
Autoři: William Attia
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obchod

Není mi úplně jasná jedna věc ohledně téhle karty patentu. Já to chápu tak, že využiju kartu s žetonem ten si vezmu, a můžu to dělat tak dlouho, dokud hodnota bodů na těch žetonech nebude maximálně sedm bodů. Vzhledem k tomu, že bych na konci hry měl za každý žeton jeden bod, bylo by ideální získat sedm jednobodových žetonů. A teď to přijde. Je to tak, že když třeba z Architekta vezmu tříbodový žeton a rozhodnu se ho změnit na jednobodový, prostě ho s nějakým takovým prohodím, použiju a vezmu nebo ho můžu použít jako tříbodový, pak si ho vzít a vyměnit ho za jednobodový?
16.1.2017 17:41:07

Vítězné body x Hodnota žetonů
Aha, tahle interpretace mě nenapadla. Spíš bych řekl, že ta poznámka "do maxima 7 bodů" (v českém překladu pravidel u karty obchod) se týká obecného pravidla, a sice že z karty technologie lze získat max. sedm vítězných bodů. Tj. že je možné vzít tímto způsobem max. sedm žetonů (bez ohledu na jejich hodnotu) a další už nebrat, protože už žádné vítězné body na konci stejně nepřinesou a mohly by během hry teoreticky chybět.

16.1.2017 19:28:49

Jj
Maximálně 7 bodů z karty.

17.1.2017 15:33:28

Vybíráme z Bazaru

Pyramid of the Sun
Pyramid of the Sun
Akt. cena: 135 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas