Spící bohové

xxxxxxxxxo hodnoceno 79x (Seznam vlastníků)

Spící bohové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 2500 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucky Duck Games
Red Raven Games
Autoři: Ryan Laukat
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vratte se na lod a zetony unavy

Chci se zeptat na zetony unavy, taky s nimi mate takovy problem? Prakticky nedelame nic jineho, nez shanime prostredky a jidlo, jak se jich zbavit co nejefektivneji(ano, vime o skillu Marco Reyese a pristavistich). Nastesti mame knizku na recepty, takze platime mene potravin, ale i tak mame celou posadku pokrytou dvema zetonama unavy. 

 

Predpokladam, ze “Vratte se na lod” a zbaveni se zetonu unavy platilo jen v prvnim, zacatecnim dobrodruzstvi. To znamena, ze zetony unavy jsou nejvetsi challenge hry?? 

ODPOVIDAT PROSIM BEZ SPOILERU, DEKUJI! 

28.4.2023 19:42:47

mh

Nevím, jestli jsou žetony únavy největší challenge hry, ale potvrzuji tvoji zkušenost, i my jsme byli věčně plni žetonů únavy.

A ano, návrat na loď nikoho ničeho nezbavuje.

28.4.2023 20:18:17

@mh tak zatim jsme vsechno dali a jsme v pulce hry (prvni). Pravdepodobne vic stesti nez rozumu. Dekuju za potvrzeni. 

28.4.2023 21:49:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Přijde mi lepší někdy schválně u zkoušky propadnout, kdy se postih vyplatí víc než žeton únavy. A když máte dost karet tržiště, co přidávají do zkoušek symboly za rozkazy a ne za únavu, to se mi také dost vyplatilo.

29.4.2023 00:42:37

Ono to je myslím dokonce zmíněno v pravidlech, že nemá cenu hnát všechny zkoušky na jistotu. Proto zde jsou vidět následky nesplnění předem, aby člověk zvážil, jestli má cenu posádku unavovat. Snaha furt vše čistit podle mě není ideální. Ale ano, únava je všudypřítomná.

29.4.2023 01:22:32

Ano, žetonů únavy je hodně, ale jak padlo: máš recepty a některé zkoušky cíleně ignoruju, často ty poškozující loď, nebo když mám posádku zdravou, nebo prostě když se chystám stejně do přístavu, kde můžu loď opravit a posádku dát do pucu. A tam se i dobře zbavuje únavy. Navíc při některých (lehčích) se můžu usmát štěstí a ty lízneš potřebný osud 5 nebo 6.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

29.4.2023 09:58:09 | Upraveno autorem (porovnej)

mh

Třeba při cestování jsem prakticky vůbec nepoužíval posádku a nechal to jen na výzvě osudu, holt jsme se posunuli třeba jen do sousední oblasti.

Ke konci kampaně jsem už začal také ignorovat některé zkoušky, jako první to bylo nebezpečí na moři,později i některé ostatní.

29.4.2023 10:03:42

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Lockdown - CZ verze - nová, ve fólii
Nemesis Lockdown - CZ verze - nová, ve fólii
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas