Small World: Necromancer Island

xxxxxxxooo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Small World: Necromancer Island - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Small World
Small World: Underground
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde se dá koupit?

Kde se to dá koupit a co znamená samostatně neprodejné?
11.10.2010 14:46:11

to ELnie
pri 5 kusech 44USD
jina cisla se mi odechtelo zkouset, pac maji takovym hratkam nejake neprivetive rozhrani

7.1.2011 12:19:36

vice kusu
Pozor lze objednat pouze jeden kus najednou. A je to pouze pres US store. Me vyskocilo pri objednavani 15,5 dolaru za shipping.

Mel jsem sem hned hodit odkaz na clanek, abych predesel spekulacim. Tak ted napravuji - http://blog.daysofwonder.com/2011/01/06/necromancer-island-now-available-direct-from-dow/

7.1.2011 12:54:30 | Upraveno autorem (porovnej)

.
a lze obednat vubec solo jen necromancera? vim ze to jde ale aby te pak po tom co jim posles prachy neposlali do haje ze ti nebudou posilat jen rozsireni co stoji 0 :D

edit: odpovim si sam :D The Necromancer Island expansion is still free, but you will need to pay shipping & handling charges. You can order Necromancer Island by itself or add it to an order for another game or product.

navic muzes objednat pouze JEDNU kopii addonu pro 1 zakaznika takze tim asi pada hromadny postovny :(

7.1.2011 13:26:22 | Upraveno autorem (porovnej)

days of wonder
nicmene maji tam peknej bordel.. pred asi 2 tejdnama jsem se jich ptal kde se da jeste sehnat necromant rozsireni... odpoved nikde. tak jsem teda udelal obednavku z jejich webu z US a obednal jsem si necromanta za 0 a postovnym asi 16 babek... nacez mne konecne dosla odpoved na mou otazku s tim ze uz rozsireni nedavaji ze to byla jen akce v prosinci a ze je jim lito. Mno a asi 2 hodiny po tom mne prisel mail ze moje obednavka byla odeslana a ze je tesi ze sem si u nich neco koupil...

11.1.2011 15:09:04

re
Nebudete nekdo neco odjednavat od DoW, ze byste pro me prihodili Necromanta a ja vam zaplatil cast postovneho?

18.1.2011 07:59:47

objednavka
tak dneska mne prisel z US balicek. takze cca 14 dni...

26.1.2011 09:01:23

Objednávka od DoW
Mně rozšíření přišlo rovněž do 14 dnů, cena za poštovné činila necelých 300 Kč.

2.2.2011 22:56:01

HROMADNÝ NÁKUP
Měl bych zájem o nákup veškerých rozšíření k SmallWorldu - včetně získání Necromancera. Neměl by zájem se někdo podělit o poštovné? Poštovné se částečně zaplatí už tím, že na https://www.daysofwonder.com/ je SM a jeho datadisky (myšleno jako rozšíření) levnější než u nás. Prosím kdyby se někdo našel, ozvěte se mi na kolmiland@seznam.cz. Sám bych do toho nešel, nemám příliš zkušeností s nákupem z ciziny.

20.2.2011 06:59:40 | Upraveno autorem (porovnej)

to KOLMI
datadisky?

20.2.2011 09:22:24

Mám vše
Nakonec jsem veškerá rozšíření koupil na své cestě do Prahy. V Praze se hoši mají blaze - rozšíření ke small worldu i s necromancerem jsem koupil na Krymské 22 ve světě deskových her - juchůů. Malý, ale krásný obchůdek, kéž by takový byl v Olomouci...

7.3.2011 22:29:04

to KOLMI
njn. jeste v patek jsem sidlil nekolik ulic od nich. sakrys. snad se tam v dubnu dostanu

7.3.2011 22:36:37

Necromancer a Royal rozsireni
na DoW obchode.

11.1.2014 12:35:39

Vybíráme z Bazaru

Limes
Limes
Akt. cena: 110 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas