Scythe: Titáni nebes

xxxxxxxxoo hodnoceno 127x (Seznam vlastníků)

Scythe: Titáni nebes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Scythe
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 140 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nutnost rozšíření?

Ahoj, rád bych se zeptal na názor na toto rozšíření. Nevím zdali se vyplatí jej pořídit. Děkuji.
21.9.2018 17:45:10 | Upraveno autorem (porovnej)

heh
nehral bych to uz bez vzducholi, ta hra je potom este lepsia, ako dobra :-)

26.2.2019 14:55:26

Mephisto
No já to mám s tou cenou podobně, ale nakonec jsme to proste koupil a to to určitě zahrají méně než ty . Druhá věc je ze souhlasím s tím co si psal ty a tom zakončení standardní hry. Na to ale nepotřebujes utratit ani korunu , stačí ti ty podmínky jen skopirovat hrat s nimi, nebo si je vypsat jen někde na papír a hodit si kostkou která platí.

26.2.2019 15:04:21

Alternatívne konce / vzducholode
Ja by som sa na to nepozeral tak, že sú to čisto iba modely vzducholodí a iba alternatívne konce hry. Na začiatku hry sa vyberú pre vzducholode 2 zo 16 rôznych schopností / vlastností, ktoré vzducholode budú v danej hre mať. To je opäť ďalšia vec, ktorá hru zakaždým o niečo pozmení. Niektoré kombinácie sú síce slabšie, ale je tam aj veľa pekných.

A ako už bolo spomenuté - rozhodne to nie sú vyhodené peniaze. Pri rýchlosti, akou sa Scythe predáva, bude za chvíľu aj toto rozšírenie vypredané a keď sa ti náhodou nebude páčiť, nebudeš mať problém ho predať v tunajšom bazári.

26.2.2019 16:24:45

Promo
Jen pro připomenutí.Součástí Titánů jsou i promo karty střetnutí 37-42.

26.2.2019 16:52:20

Bastacka
Uvnitr baleni jsem zadne promo karty nemel a zadne jsem k tomu nedostal, skutecne jsou soucasti, nebo je davaji vybrani prodejci?

26.2.2019 17:29:35

promo
Urcite neboli sucastou balenia, zle sa vyjadril, proste sa davali ci uz k samotnym titanom, ale aj k samotnym zakladom a kludne sa mohli davat aj k invaze z dalek. Davaju to zrejme "vybrany" predajci v kamennych obchodoch a je na nich k akemu scythe ti to daju podla mna..

26.2.2019 17:34:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Hmm...
Kupoval jsem obě rozšíření hned při uvedení na trh přímo v prodejnách Albi a žádné promo jsem nedostal.

Mají to mít vylepené velkým písmem na dveřích, že rozdávají promo karty. :D

Holt pešek.

26.2.2019 17:39:53

Touchwood
Neváhal bych je kontaktovat, být tebou.

26.2.2019 17:53:43

Havelock
Kupoval jsem přímo na eshopu Albi.

26.2.2019 19:20:02

Pravda
Máte pravdu. Sice hry nepredávam ale na tom nezáleží. Invaze z dálek mám ale tu zbytočne váham a potom sa už možno nebude dať zohnať... Dikes za názory, určite pôjdem do toho.

26.2.2019 20:15:53

Albi eshop
"K nákupu dostanete zdarma promo karty setkání 37-42."
Albi už Titány ,ale nemá.

26.2.2019 20:27:29

Zkušenosti
Čau, jak to vidíte s Titány s odstupem času?

Já mám jen Invazi, hraju vlastně jen se ženou a mám pocit, že by jí vzducholodě hru zbytečně ztížily.
Na druhou stranu alternativní konce mě lákají velmi, protože bychom KONEČNĚ hru mohli dohrávat i při 6 hvězdách na obou stranách.
No a na třetí stranu mám folded space insert, díky kterému v základní krabice moc pěkně skladuju i Invazi a celou hru mám v jedné krabici, jak to mám rád.
Titány bych musel mít ve druhé krabici, čímž bych jen otvíral v tuto chvíli vyřešené skladovací téma a jestli pořídit Fenrise, který mě neláká ani trochu (na kampaň nemám čas ani chuť).
Zatím jsem radši koupil kovové mince, včetně promo kousků pro frakce z Invaze, a spíš řeším realistické suroviny...

Co vy NATO?

29.2.2020 09:19:23

Drussbarb
No aby si nebol potom sklamany :) , vela alternativnych koncov funguje dako takto: Hra konci ked bud splnis alternativny koniec, alebo ked jeden z hracov umiestni 6.tu hviezdu. Takze 6 hviezd na oboch stranach nikdy nebude. Myslim, ze je len jedna teoriticka moznost ako viac hracov moze umiestnit 6 hviezd a to soudny den, kde sa hra na 20 kol. Celkovo v scythe nikdy viac ako jeden hrac 6 hviez neumiestni.
Ovela zaujmavejsie ako alternativne konce su pre mna samotne vzducholode a ich vlastnosti, ktore sa daju krasne vyuzivat a menia taktiky. Napr. prenasanie delnikov cez rieky od zaciatku hry, zakernosti pri boji a pod. To ma bavi na tom najviac.

29.2.2020 09:55:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozsirko

Za me je to urcite lepsi rozsirko jak albion a japonci. Alternativni konce i vzducholode jsou super. Scythe bez titanu uz bych nehral.

1.3.2020 02:32:00

Vybíráme z Bazaru

Třípatrový držák karet - 2ks
Třípatrový držák karet - 2ks
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas