Scythe: Titáni nebes

xxxxxxxxoo hodnoceno 127x (Seznam vlastníků)

Scythe: Titáni nebes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Scythe
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 140 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verzia

Chystá Albi preklad tohoto rozšírenia. Bola by škoda zastaviť tento rozbehnutý vlak...
14.5.2017 18:21:14

vlak
do vypustenia samotnej EN verzie je este daleko predsa

14.5.2017 18:35:16

1. a 2. rozšíření.
Myslím, že pokud Albi vydá rozšíření, tak začne prvním. Je to ale sázka do loterie. Protože v prvním rozšíření nejsou kromě desek frakcí žádné české texty, tak jsem to nevydržel a 1. rozšíření jsem pořídil v originále a udělal přelepky na desky frakcí a na žetony (pro úpravu vlastností frakcí ze základní hry, když se hraje rozšíření). Taky jsem přeložil v grafice pravidla pro Automu tohoto rozšíření (pravidla pro multiplayer už tady přeložena byla). Nicméně ať tak či tak, tohle rozšíření rozhodně musím mít.

14.5.2017 20:45:51

Nó...
...pokud jsem dobře rozuměl tomu, co je na stránkách SG, zahraniční partneři, a tedy i Albi, mají práva i na rozšíření, takže pokud se bude prodávat základ, budou i expanze... :-)Já zatím čekám, protože doufám, že se prodává. Jinak pořídím aj verzi ze stejných důvodů, které už zmínil Křen. ;-)

14.5.2017 21:09:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě to není ani dodělané
Můžu vás uklidnit, že to rozšíření ještě není ani dodělané. Zpravidla před vydáním dostanu od SM Games minimálně část pravidel k překladu, ale u tohohle se ještě mlčí...

15.5.2017 00:39:55

Ďakujem
Fajne správy.. Už teraz sa teším na prvé aj na toto rozšírenie...

15.5.2017 14:35:49

ad 1. rozšíření
Jinak kdyby někdo chtěl 1. rozšíření už teď a nechtěl čekat na dotisk, tak jsem to kupoval na Tomových hrách a je to jediný obchod v Česku, který to má ještě na skladě.

Tak už to taky nemají, ale v červnu by měl vyjít ten reprint, tak to zas bude potom k dispozici.

15.5.2017 14:41:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Teď
jsem kupoval v Brně v Planetě her a mají ale možná stojí za to počkat do Vánoc na českou verzi

27.6.2017 10:54:52

Albi mlčí ... ?
Stále zřejmě nejsou informace, zda Albi vydá v češtině? Nebo se pletu?
Rád si počkám, ale i když toho v balení moc přeložit netřeba, uvítám CZ verzi.

14.12.2017 13:20:13 | Upraveno autorem (porovnej)

The Wind Gambit CZ
Albi teď vydalo prakticky s ročním zpožděním (tiskové okno dalšího printu prvního rozšíření) teprve první rozšíření. Do Wind Gambit nešli, protože čekají až jak se bude prodávat první rozšíření. Takže o vydání druhého rozšíření není ještě rozhodnuto a pokud v češtině vyjde, tak určitě až někdy v průběhu příštího roku.

14.12.2017 14:08:10

České vydání

Nevíte někdo jaké byli vánoční prodeje Scythe? Navštěvuje někdo z Albi zatrolenky? :-) bylo by fajn vědět že ty vzducholodě výjdou česky. Já bych je bral všema deseti :-)

2.1.2018 12:10:17

hmmm
No první rozšíření mě zas tak nezaujalo, jelikož stejně nemám tolik spoluhráčů ale asi bych ho měl koupit co nejdřív abych zvýšil prodeje :D Wind Gambit by to v cz určitě chtělo :)

2.1.2018 15:57:20

podpořil jsem
tak jsem si dnes také objednal první rozšíření jen abych podpořil (moc o něj nestojím) a doufám že vzducholodě budou česky

2.1.2018 16:03:39

Já taky
nadělil jsem si ho k Vánocům. Taky asi nikdy nezahraju v 6 nebo 7, ale ty dvě prázdný základny mě tam štvaly:)

2.1.2018 16:35:06

Prvé rozšírenie
Tak ono prvé rozšírenie neslúži len k tomu, aby ste to hrali v 6 či 7 ľuďoch, ale aj k variabilite v základe. Klany s rozšírenia predsa môžete hrať normálne aj v menšom počte hráčov a kedže prinášajú oba klany zaujímavé mechaniky, tak si myslím, že sú príjemným spestrením základu a partií aj v menšom počte.

2.1.2018 17:39:18

První rozšíření

Já jsem jestě ani jednou nehrál ve víc jak třech, a to máme nahráno celkem dost na Scythe, první rozšíření sem bral hlavně kvuli zajímavým mechanikám a variabilitě. A teda tajně doufám, že se někdy v těch 6-7 sejdeme a zahrajeme, ikdyž momentální cíl je sehnat alespon čtvrtého hráče :D. u vzducholodí doufám, že je albi přeloží. Jinak si taky myslím, že z obchodního hlediska by bylo lpší nejdřív druhé rozšíření a až pak první.

2.1.2018 22:22:50

napodobne
Prvni rozsireni nam donesl jezisek taky spis kvuli tomu, abychom mohli jakozto dva hraci obcas vyzkouset i jine narody, i kdyz bych byl radsi, kdyby to bylo kvuli tomu, abychom mohli hrat v 6 nebo 7 lidech.
Naopak druhe rozsireni pridava kazdemu narodu neco navic a umoznuje jine ukonceni hry, tak doufam, ze se dockame lokalizovane verze, u ktere bych nevahal s koupi ani minutu.

3.1.2018 00:38:49

invaze
ja jsem rad za dalsi klany a hracske desky i jako solo hrac. invaze je nezbytne rozsireni.

3.1.2018 01:09:41

CZ verze

Já, tedy jestli se mohu vmísit do vaší debaty, doufám že bude přeloženo nejen druhé, ale i to plánované třetí, jelikož to ve mě vzbudilo hodně velkou zvědavost, když jsem četl seznam komponentů a každopádně pokud bude v češtině, tak neváhám ani minutu a beru hned, jak ho uvidim k dostání.
Wind Gambit samozřejmě chci také už jen z důvodu alternativních zakončení hry. Nové možnosti jsou vždy vítány, si myslím, v každé hře. A vzducholodě? No tak... Jsou to obří figurky. Kdo by je nechtěl vidět lítat po herním plánu :). Ale jak řikám, nechce se mi moc sahat po anglické verzi. A myslím si, že by byla hodně velká škoda, tento, troufám si říct, veleúspěšný projekt nechávat dodělaný jen částečně, tak jako u hry Warcraft, kde tedy jsem si až včera všiml, že někdo přeložil všechny karty do grafické podoby, za což mu tímto velmi děkuji. Pomohl mi najít k Warcraftu opět cestu a chuť si ho zahrát. Děkuji :)

3.1.2018 16:12:42

Kdo sleduje FB Albi

Tak vi ze dalsi rozsireni je neprimo potvrzene

3.1.2018 16:24:37

Dnes oznámily ofiko!

www.facebook.com/moderni.hry/photos/a.371408900248.356771.371394750248/10159925437565249/?type=3&theater

10.1.2018 12:54:01

Albi plánuje Scythe: Titáni nebes na červen.
Nemáte někdo známého v Albi? Zajímalo by mě proč jim to trvá cca půl roku od vydání AJ verze. Ptal jsem se v Albi a paní buď nechtěla nebo nevěděla jak odpovědět,jen mi řekla že to plánují na červen. Chápu že u 1. rozšíření čekali jak se bude hra prodávat,takže teď asi čekají jak se bude prodávat 1.rozšíření,ale už teď oznámili na FB že to vydají než začne léto(červen 2018). Takže když se nebude prodávat tak oznámí že to nevydají? Přijde mi,že tím přicházejí o zisk. Ne že by mi to vadilo,jen se mi nechce moc čekat do léta.

17.1.2018 16:36:47

Bachta
Treba proto, ze se ve fabrice bude delat reprint az na jare?

17.1.2018 16:39:45

Bachta
Ahoj,
Je to přesně, jak píše Stady - nejbližší print run je v březnu, měsíc až pět týdnů zabírá výroba a dalších šest týdnů je na dopravu z Číny.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

17.1.2018 17:01:50

Bachta
To totiž vůbec nezáleží na Albi,oni si to sami netisknou.
Prostě je dán termín vydavatele ,kdy se budou delat reprinty v Číně a podle toho se všechno řídí.
Jen Fox si nechává hry tisknout v Čr a Dino ,tuším, má svou tiskárnu.

P.S. Než jsem to dopsal ,už tu je příspěvek od Dejfa.......jako vždy rychlý jako blesk :+).

17.1.2018 17:05:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Dejf
Moc děkuji za odpověď. O tomto oboru nic nevím,tak mě to zajímalo jak to chodí. Takže jestli jsem to dobře pochopil tak se to tiskne v Číně?

17.1.2018 17:10:50

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Evropa
Jízdenky, prosím!: Evropa
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas