Scythe: Titáni nebes

xxxxxxxxoo hodnoceno 127x (Seznam vlastníků)

Scythe: Titáni nebes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Scythe
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 140 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verzia

Chystá Albi preklad tohoto rozšírenia. Bola by škoda zastaviť tento rozbehnutý vlak...
14.5.2017 18:21:14

Dejf
Než jsem to dopsal tak mi Bastacka odpověděl. Je to tu rychle.:)

17.1.2018 17:13:02

Dejf
Než jsem to dopsal tak mi Bastacka odpověděl. Je to tu rychle.:)

17.1.2018 17:13:06

Kvalita hráčský desek
Když jsem si koupil 1. rozšíření tak mi do jedné hráčské desky(3A) u horní akce nešly vložit 2 kostičky vylepšení,teď už vím proč(v Číně asi moc kvalitu neřeší). Vyřešil jsem to silou. Je to detail ale zamrzí to.

17.1.2018 17:27:28

tlac v Cine
Hmm, ten zaostaly nazor o kvalite tlace v Cine si naprav. Kedze som roky robil vo velkom ceskom nakladatelstve, viem, ako a kde tlacia.
Cina ma v sucasnosti najkvalitnejsiu tlac na svete, absolutne nijaka technika tlace a pouzite materialy pre nich nepredstavuju problem. Par rokov dozadu (10+) sa kvalitne veci tlacili v Kanade, nase ceske a slovenske tlaciarne (aj tie uplne najvacsie) mozu len nemo zavistlivo kukat, aka je technologicka uroven tlaciarni v Cine.
Dierky na upgrady sa vysekavaju, mozno si chytil kus, ked uz vysekovy noz isiel poslednu seriu vysekov a nasledne bol vymeneny, stane sa komukolvek. Moznost to odkontrolovat je takmer ziadna. Dierky tam su, myslis, ze v nemecku by ti sublerou premeriavali, ci ich rozmery sedia na 0,5mm?

18.1.2018 00:46:54

Wuuduu- tlač v Číně
Já věřím že mají nejlepší technologie tiskáren na světě. To co ušetří na pracovní síle mohou pak investovat do lepších technologii. Ale evidentně někde udělali soudruzi chybu. Já absolutně nevím jak funguje tiskařská linka,kolik je tam potřeba lidí atd.,ale měl by tam byt člověk který je zodpovědný za kvalitu nástrojů,kontrolovat je a vyměnit je dřív než to začne vyrábět zmetky. Nebo mít jinou technologii.
Dříve jsem lepil papírové modely a vím že se papír dá vyřezávat laserem,samozřejmě by to bylo asi dražší a nevím jestli by se to vyplatilo. Jinak ten spodní karton na hráčské desce je i hnuty takže ty obrázky v těch výřezech nesedí,ale to je kosmetická vada a přežiji to. Je to moje 1. desková hra a jsem zní nadšený a ostatní komponenty jsou moc hezky zpracované,ale klidně bych si připlatil za vyšší kvalitu.

18.1.2018 16:46:15

nuz.
Tieto herne dosky su vysekavane, to sa nereze laserom.
Preto moze nastat mierny posun a aj nastane vzdy. aj pri naslednom lepeni sa to moze stat.

Keby si mal ENG verziu, vymenili by ti to bez problemu, zadarmo. Ako je to s vymenou takychto dielov v CZ verzii, netusim.

18.1.2018 17:26:52

Zmetek

Mám úplně stejný problém. Kostky vylepšení ani žetony rekrutů nesedí. Vrchní deska je nalepená hodně křivě. Nic s tím asi neudělám ale docela mě to štve. U základní krabice jsem měl radost jak je to všechno vyladěné do detailu. A v rozšíření to pokazí takovým zmetkem. Osobně si myslím že je to na reklamaci, protože ta deska neplní funkci kterou plnit má. Je to jako by prodali hru s figurkami a ty neměli končetiny.

18.1.2018 18:31:58

Medic
To píšeš o prvním rozšíření od Albi?

18.1.2018 18:36:43

Medic
Ahoj,
pokud je to naše verze, pošli mi prosím foto defektu na david.rozsival@albi.cz. Pošleme novou desku.

Díky moc.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

18.1.2018 19:46:48

Invaze z dálek
Bastacka - ano, jedná se o první rozšíření invaze z dálek.

Dejf - Je to lokalizovaná česká verze od albi. Dobře, nafotím a pošlu.

18.1.2018 22:19:06

Dejf- Nekvalitní hráčské desky 1. rozšíření
Ahoj,mohu se taky přidat a poslat fotky jako Medic?
Mam taky českou verzi od Albi.

19.1.2018 15:39:56

Bachta
Určitě,
pokud je tam skutečně nějaký problematický defekt, tak pošleme nové desky.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

19.1.2018 16:15:25

vsechny spatne?
Jsou to tedy jen vyjimky anebo se to mam bat koupit?

19.1.2018 17:09:22

Desky

Já mám desky v pořádku, stejne jako všechny ostatní komponenty.

19.1.2018 18:30:10

Posunutí termínu CZ verze od Albi
Albi dnes na svém FB oznámilo zpoždění "... SCYTHE: TITÁNI NEBES nedorazí v červnu, jak bylo plánováno, ale patrně až v září... "
______________________
hráč a drobný sběratel

14.2.2018 16:35:55

Desky
Je to už na jiné vlákno, ale přidám se.
Moje druhá reakce pro otevření 1. rozšíření od Albi (hned po první nadšené vůní nové krásné hry) bylo překvapení ze špatné kvality desek. Kostičky mě do dírek vlezou, ale obrázky v dirkách nejsou na středu, ale uplně na kraji, takže to vypadá hloupě. Navíc desky jsou velmi silně prohnuté. Už v základní verzi trochu byli, rozšíření je ale mnohem horší. Je to nejspíš způsobné lepením a schnutím (?).
Je to škoda, ale hrát se s tím samozřejmě dá a určitě bych se koupě, kvůli takové kosmetice nebál...
Jen možná pro Albi, je to dobrý point pro zpětnou vazbu výrobci.

26.3.2018 22:59:56

Cena
Hrál někdo toto rozšíření v EN verzi? Za 799Kč mě to přijde dost na pár vzducholodí :-( až mě to přimělo zamyslet se, zda je to opravdu nutné pro herní zážitek, nebo je to jen standardní tahání peněz hráčů z úspěšného jména hry

22.4.2018 23:22:56

@Korenar
Tohle rozšíření určitě stojí za to. Není důležité, kolik je tam komponent (i když si myslím, že včetně karet dost), ale spíš co to přináší do hry. Oba moduly (jak vzducholodě, tak alternativní konce hry) přináší do hry fajn prvky a rozhodně to není tahání peněz na základě úspěšnosti hry. navíc, pokud by sis o tom něco přečetl, tak by ses dověděl, že Jamie není tahač peněz z kapes hráčů a už předem oznámil, že tohle je předposlední rozšíření a že Scythe jich bude mít 3 a dost.

23.4.2018 00:07:42

@korenar

1) je tam fakt hodne plastu, ty lode jsou hoodne velky
2) určite se vyplatí, oba moduly jsou vyborny a delaji kazdou hru unikatní. Bez nich už bych to hrat nechte.

23.4.2018 10:06:26

lode
toto rozsirenie tu hru uplne zmeni, nie su v nom iba tie lode, ale aj karty, ktore menia pre kazdu hru vlastnosti tych lodi a karty, ktore menia podmienky ukoncenia hry. Takze to, ze musis dosiahnut 6 hviezdiciek, je len jedno z 8 moznych ukonceni.

P.S. ak nemas na banany, nekupuj si opicu :-)

23.4.2018 10:35:58

ad Wuuduu
"P.S. ak nemas na banany, nekupuj si opicu :-)"

Už dlouho jsem se tak nezasmál. ;D;D;D

23.4.2018 11:39:46

Wuuduu
Znám desítky hlášek,ale tato nemá chybu :+)

23.4.2018 11:43:13

Woodoo
Dobrý hláška :-) ale zde to bylo trošku mimo téma

23.4.2018 11:57:23

Datum vydání?

Nevíte někdo, kdy budou Titáni vydáni? Oznamovali před začátkem prázdnin, ale kde nic, tu nic... Jsem z toho trochu zoufalý, furt hlídat, jestli už to je nebo ne.
Díky za každou odpověď

14.8.2018 18:22:50

.

Poslední informace je, že se dodání opozdí na září.

14.8.2018 18:26:03

Vybíráme z Bazaru

Truhlaříci
Truhlaříci
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas