Rallyman: DIRT

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Rallyman: DIRT - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Holy Grail Games
Autoři: Jean-Christophe Bouvier
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Požadovaná částka dosažena za 15 minut!

https://www.kickstarter.com/projects/holygrailgames/rallyman-dirt
4.7.2020 21:00:57

Jinak jsem ted koukal do obchodu a uz maji jenom jedno rozsireni. 

15.2.2023 21:29:17

@kitous dobry kup!

15.2.2023 22:00:31

tak mi přišel mail od Holy Grail Games a je tam kontakt na poskytovatele logistických služeb, společnost Bolloré Logistics u které můžu požádat o doručení mého pledge - pokud si doručení zaplatím, ale je tam pouze adresa a telefon, žádný kontakt na mail. Už vám to někomu také přišlo a zkoušel jste je nějak kontaktovat? Já se bohužel po telefonu v cizím jazyce nedomluvím. Pokud máte někdo nějakou zkušenost dejte vědět.

7.3.2023 17:57:59

@totalpan dnes mi to přišlo, zkoušel jsem napsat na českou pobočku Bollore, jestli nemůžou pomoci, dám vědět…

7.3.2023 18:09:15

Díky, vidíš to mě nenapadlo hledat firmu na netu, tak dej pak vědět 

7.3.2023 18:33:14

Takovej mail mě nepřišel :(

Hoďte se pls ty kontakty, taky jim napíšu. Díky :)

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

7.3.2023 20:23:53

ahoj, mne tiež dnes prišiel mail.ak by sa ti ozvali daj vedieť, dik.

7.3.2023 22:04:36

mail mám také, prosím o informaci, kterou podá české Bollore, díky

7.3.2023 23:06:32

Tak jsem vedl debatu s paní z české pobočky, ale nakonec to defakto dopadlo tak ať si tam zavolám sám.

Na gamefoundu nicméně týpek píše, že at tam prej nikdo nevoláme a ani tomu likvidátoroj nepíšeme, protože jsou přehlcení a už všechyn ignorujou. že prej na to nemaj právo z toho skladu nic vydávat a to může pouze ten likvidátor. A nějaký člověk z discordu to prej už řeší zase jakoby za všechny. Tak tam se hádám dozvíme zase víc.

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

8.3.2023 15:09:38

@Khalashnikovf HGG has now entered the bankruptcy process. We no longer have control of our remaining finances. These, along with the details of all our outstanding creditors (which includes KS backers) will be handed over to a liquidator.

Mně to spíš připadá, že skončili v konkurzu, ne v likvidaci. Pak se ta funkce toho správce sice může nazývat likvidátor, ale z toho jak to prezentují dále mi to spíš zavání adekvátu insolvenčního řízení a ten likvidátor je ve skutečnosti insolvenční správce. Pokud by to byla česká insolvence a řídilo se to českým právem, tak by bylo třeba buď uplatnit právo na vydání věci, a to do určité doby, které by správce pravděpodobně popřel a pak by se bylo nutno soudit, příp by bylo nutno zaplacené peníze za hru přihlásit jako pohledávku do určité doby, nebo by bylo možno velmi nepřesně řečeno dohodnout na prodeji zásob (nikoliv za cenu poštovného, ale podle odhadu). Tohle neberte doslova, berte to principielně.

Celá věc se ale řídí zahraniční úpravou. Z pohledu českého práva a obecně platných principů je představa, že napíšete někde přepravci, který má u sebe hru nebo se dohodnete se správcem na poslání her, úplně mimo. Nemyslím si, že HGG v této souvislosti nutně poskytují dobré rady jak postupovat, ale spíše v dobré víře prezentují svoje dojmy, které mohou mít ve finále za následek prošvihnutí lhůty, kdy můžete něco pro vás přínosného udělat. Rovněž nejsem přesvdčený, že toto lze řešit nějak hromadně, protože se parta lidí o tom dohodla na netu. Ten úpadek se řídí nějakými platnými pravidly, ne dojmy ve fórech na netu a kolektivním přáním.

 

20.4.2023 06:33:49 | Upraveno autorem (porovnej)

dnes mi prisiel mail s Bollore na doplatenie 26€ “vykupneho” :). tak mozno sa veci daju do pohybu.

9.5.2023 10:01:37

Potvrzuji, ja budu platit 28€, ale bude balik!!!! Jupii

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

9.5.2023 10:02:44

taktéž mi to dnes přišlo, 26E:-D

9.5.2023 10:07:30

pozrite este discord vlakno, ci ten mail je vobec od Bollore alebo si niekto chce prilepsit.

9.5.2023 10:16:23

já mám platit 29€, zajímavé…

kde vezmu toto: the Holy Grail invoice number corresponding to your order

9.5.2023 10:46:58

Určitě si ještě prověřím správnost mailu, ano. Protože jinak někomu akorát tak pošleme peníze na dopravu a ještě identifikaci :D

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

9.5.2023 12:11:16

Ou šit, ty dementi poslali mail na všechny najednou a bez skrytí :D

 

Takže teď si budem moct přečíst údaje všech ostatních :D - takže bacha na to!

 

mmj: dle discordu je mail adresa legit. Udělal jsem platbu, tak sem zvědavej co se bude dít.

 

mmj2: Tak prozatím je oficiální stanovisku leadera skupiny discordu, že spíš mailu nevěřit a stále čekat.

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

9.5.2023 13:24:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak mi taky přišel mail na 26€, pokud hru dostanu rád tuhle cenu zaplatím, proti doplatky na 6:Siged je to pakatel

9.5.2023 16:09:22

Tak mi prislo oficialne vypadající potvrzeni o tom, že jsem to zaplatil… já snad začnu v pánaboha věřit :D

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

17.5.2023 15:58:01

tak jsem také zaplatil :)

17.5.2023 17:39:19

také jsem dostal potvrzení platby, a prý začnou rozesílat koncem měsíce… tak snad, že by…

17.5.2023 18:33:20

 dnes jsem také obdržel potvrzení, tak snad to vyjde

31.5.2023 10:08:56

Ted v noci mi prislo od Bollore/DHL info, ze me ma neco pristi patek prijit =-O

Nevim co jinyho by to mohlo byt… mozna jeste Monumental je francouskej, ale s nim uz taky pomalu nepocitam, protoze Funforge je pekne v pr..

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

30.6.2023 06:50:53

Tak dnes oznámení o doručení v pondělí:-)

 

4.7.2023 07:02:10

Tak dnes dorazilo!!!:-)

7.7.2023 16:21:53

Vybíráme z Bazaru

Puerto Rico
Puerto Rico
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas