Paranormální detektivové

xxxxxxxooo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Paranormální detektivové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adrian Orzechowski
Marcin Łączyński
Szymon Maliński
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaká je?

Zdravím, hra se mi podle popisu velmi líbí. Ale nenašel jsem žádné pořádné recenze a na bgg to taky v žebříčku není moc vysoko... Má se hrou někdo zkušenosti?

Díky
8.12.2020 16:56:31

Revival Mysteria?

Ještě jsem Paranormální detektivy nehrál, ale jak vizualizací, tak obsahem hry mi dost připomíná Mysterium. Takže taky mě zajímalo, do jaké míry je tato hra jedinečná nebo jestli se jedná jen o "revival" hry Mysterium.

8.12.2020 18:21:19

Srovnání s Mysteriem

Mysterium jsem nehrál, ale podle recenzí mi to připadá, jako takové zajímavější Mysterium, díky originálnější a rozmanitější komunikaci ducha s vyšetřovatelama. Tak by mě zajímalo, proč je Mysterium o tolik lépe hodnocené

9.12.2020 11:31:02

Bogy
Obe hry su rovnako hodnotené. Jedna ma 7,2 druha 7,3. To, ze sú Paranormální detektivové na 2000-com mieste v ranku neznamená nič, kedže je to nová hra. Nova hra, nemoze byt na 250tom mieste ako mysterium z pred piatich rokov. Rank na BGG funguje inak.

9.12.2020 12:06:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Paranormální detektivové VS Mysterium
Tak obě hry již mám doma a během vánočních svátků jsme si stihni PD zahrát. Obě hry mají stejné téma, avšak herní mechanismy jsou naprosto odlišné. Mysterium vychází z abstraktních (Dixit) kater. Paranormální detektivy bych spíše přirovnal k černým historkám na steroidech. K objasnění příběhu duch využívá 9 způsobů, jak k vám může promlouvat a hra si drží temnou atmosféru. Za mě je to určitě kvalitní titul, který se nedá srovnávat s Mysteriem.

6.1.2021 10:58:10

Vybíráme z Bazaru

Pictofun
Pictofun
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas