Pán Prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení

xxxxxxxxxo hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ERRATA v APPce a ve fyzické hře

Zdravím vás příznivci Pána prstenů! Tímto bych vás chtěl požádat o příspěvky, pokud byste našli nějaké chybky, abychom je mohli operativně opravit. Budu rád za screenshoty z APPky. Díky moc! 

V současnosti opravujeme mn. číslo u některých vět. Prosíme o strpení. Již jsme kontaktovali vývojáře appky, aby v nejbližších dnech vydal naši aktualizaci textů.

Zde jsem založil Errata pro BF. Říkal jsem si, že když už to děláme, tak to můžeme vzít pro všechny hry od BF, díky, že ne mám pomáháte.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bL13gt4SJU9IVuzuDGmBbyor_yfFkf75ljP8j9sa-K4/edit?usp=sharing

17.12.2021 13:24:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, posílám aktuální přelepky na LOTR JME

https://drive.google.com/file/d/1jMI12tzrrtoyCaaobI6H46KrEGjvmyNh/view?usp=sharing

Pokud narazíte na problém, tak to sem prosím napište. 

BTW: Byla provedena aktualizace textů v aplikaci LOTR JME08 - Válečné tažení

 

3.3.2022 15:42:45

Ahoj @Kentril díky za to .pdf-ko.

Aký je prosím ťa rozdiel medzi verziou 2 ktorú si tu pred časom postol a touto (verziou 3)? Tamtú verziu 2 mám úplne ignorovať? Táto je aktuálna?

 

3.3.2022 16:30:27

@Predatorik Ahoj, toto je aktuální verze.

3.3.2022 17:48:15

@Kentril @Michal-BF 

Chtěl bych se zeptat, kdy budou dostupné celé karty (v PDF) na vytištění a vložení do obalů. A byl bych moc rád, kdyby to bylo pro VŠECHNY špatné karty (tzn. i pro ty, na které jste se rozhodli přelepky nedělat). Rád bych měl celou hru správně a ne jen kousek. Poskytněte je klidně neopravené, kldině si je sám opravím, když vám se do toho nechce. Aspoň tohle si zasloužíme, když jste si s překladem nedali práci.

Děkuji

4.3.2022 12:04:39 | Upraveno autorem (porovnej)

@Michal-BF 

Dobrý den,

Jak je to s reklamací hry. Když teď půjdu do obchodu mohu očekávat, že reklamace ( z důvodů výrobních vad ) bude bez problému přijata a budou mi vráceny peníze ? 

Vzumm

4.3.2022 12:39:08

@Michal-BF Nějaké novinky o slibovaných kartách v pdf?

16.3.2022 10:09:52

@Kefa nahrál jsem je již minulý týden, zřejmě to mají admini někde ve frontě na schválení.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.3.2022 13:47:46

@Michal-BF Tak celé karty už jsou ke stažení.

Bohužel ale musím konstatovat, že ani tento pokus se Vám nepovedl. Mnoho copy/paste chyb. Kontroloval to vůbec někdo?

  1. Proč tam máte 2x stejnou kartu Strasti na Ducha, když je ve hře pouze jednou? Na tom místě mohla být karta Huňatý kožich a ušetřit se tak poslední stránka. (budiž, malá chyba)
  2. Pokud jste se rozhodli připravit i zadní strany karet, tak máte všechny 4 karty Strastí špatně. Tyto strasti mají text i na druhé straně.
  3. Pospolitost - chybně 2x pro Dís (má ji pouze jednou) a tím pádem tam chybí karta pro Balina
  4. Bojové odhodlání - stejný případ, 2x pro Kalamitu Bralovou (má ji pouze jednou) a chybí karta pro Boromira
  5. Lembas - stejný případ, 2x napsáno Zásobovač 2, ale mělo by tam být Zásobovač 2 a Zásobovač 3
  6. Úkol hodný Bralů - stejný případ, 2x Bilbo 1
  7. Všechny zbroje mají chybnou zadní stranu (použita verze pro jednoruční zbraně)

Když nejste schopni to správně připravit vy, tak si to holt musím opravím sám.

17.3.2022 18:54:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Achjo… já se samozřejmě nechci vymlouvat, ale překladatel mě před nahráním ujistil, že je to už takto v pořádku. Jdu zařídit update. Škoda že tu není možnost vložit smajlíka, co si pistolí vystřeluje mozek z hlavy:/

EDIT: oprava karet je v procesu, přelepky by ale měli být dle překladatele OK.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

18.3.2022 07:42:06 | Upraveno autorem (porovnej)

U přítelkyně v práci, když překladatel něco přeloží. Tak to pak zkontrolují min. 2 lidi, protože překladatel za to neručí :) takže pak psát, že se překladatel zaručil atd. je bezpředmětné. Takže vystřelit si mozek z hlavy smajl je spíš na Vaší kontrolu, než na překladatele. Ale chápu, že zkontrolovat pár kartiček, jestli souhlasí je nadlidský úkon

18.3.2022 12:26:23

Tak jenom čekám, kdy sem překladatel napíše „ale vy jste říkali, že to ještě zkontrolujete“.. :-D

Musím říct, že suverénně nejzábavnější vlákno na zatrolenkách.. ;)

18.3.2022 12:33:25

Kdyz to tady tak ctu, tak rozsireni uz ani nechci. Leda by byla dotisknuta dalsi, opravena verze… Coz jsem nekdy ze zacatku diskuze cetla, ze se delat nebude… Takze jak rikam, to si rozsireni radsi ani nekoupim, je mi lito penez za neco, co je takhle nedopracovane ????

20.3.2022 09:52:48

Tak teď už mi nikdo nevymluví, že si z nás Blackfire normálně dělá srandu.

20.3.2022 12:53:27

Co mě zaráží tak michal-BF píše - podle překladatele by přelepky měli být OK. 

To jsou v BF opravdu tak neschopní, že to ani nezkontrolují a radši se zeptají toho kdo tam nasekal nejvíc chyb podle všeho ? 

Jako banda klaunů, nemám slov. 

Vzumm

21.3.2022 13:21:50

Ahoj, níže posílám odkaz na stažení karet.

https://1drv.ms/b/s!Aj96r21bo6d16VoijB0xvW15D1y6?e=dig5sc

 

 

22.3.2022 11:49:35 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kentril Ten odkaz vede na starou verzi přelepek. Tohle už ani není vtipný. 

 

EDIT: Koukám, že už je odkaz opravený.

22.3.2022 12:08:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Hot news: Albi právě zrušilo další sezonu Dne deskovek. Pochopili, že nejlepší reality show je jinde…

22.3.2022 12:56:56

Pozerám, že včera pridal Michal novú opravu kariet medzi súbory na stiahnutie.

Vedel by to prosím niekto skontrolovať či je to už všetko v poriadku? Rád by som si to už totiž vytlačil a založil do obalov. Ďakujem

31.3.2022 12:52:49

@MikeDundee už sa neviem dočkať na ten preklad Zaklínača :D

31.3.2022 13:26:32

@sedlak87 Jako nestras, uz to prestava byt vtipne :)

3.4.2022 11:26:23

Opýtam sa teda ešte raz, skontroloval niekto prosím Vás nedávno pridané opravené karty ktoré sa dajú nájsť v súboroch na stiahnutie?

6.4.2022 08:56:25

Chci se zeptat jaký je teď stav oprav, trošku jsem se v tom ztratil - teď jsou tedy opravy ok? 

 

@Michal-BF Zároveň se chci zeptat - jsou k dispozici tedy i nějaké oficiální přelepky a nebo něco takového? 

27.4.2022 13:32:03

@kubeckam poslední verzi přelepek mám k dispozici pro poslání

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.4.2022 08:24:39

Ve svetle tohoto topicu mam otazku - je sance, ze bude reprint bez chyb? 

1.5.2022 15:10:04

@Michal-BF @Kentril budete aktualizovat 
Errata - Opravené karty pro domácí tisk v1
o karty Chvalozpev a Hromovy roh? viz. odkaz nize

Chtel jsem se zeptat, proc jsou v souboru i zadni strany, ktere az na kartu Unik/Uvezneny, opravit nepotrebuje, protoze je tam pouze grafika? Slo by nahrat i verzi bez zbytecnych zadnich stran, tak at clovek netiskne zbytecnosti?

 

odkaz:

Diskuse ke hře Pán Prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení - Zatrolené hry (zatrolene-hry.cz)

1.5.2022 17:13:57

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage CZ 2. edice
Blood Rage CZ 2. edice
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas