Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

had

Turnaj LEDEN 2013 - Passage Through Mirkwood

Počátek turnaje : 7.1.2013
Ukončení turnaje: 27.1.2013
Vyhodnocení vč. zaslání decklistů 1. tří hráčů: 31.1.2013

Passage Through Mirkwood.
Card pool: omezený (pouze core set - možnost sestavení decklistu z více core setů, tzn. každá karta core setu se může v decklistu objevit až 3x).
Formát: tři hry. Pořadí podle průměrného skóre ze tří po sobě jdoucích her. Pokud je 1 ze 3 her prohra, průměr se násobí 1,5x. Pokud je 2 ze 3 her prohra, skóre z vítězné hry se násobí 2x.

Celkem karet v tomto questu - 36 + 4 questové
Enemy: 16 44% Location: 13 36%
Treachery: 7 19% Objective: 0 0%
Shadow: 13 36%

Turnaj bude uspořádán ve hře solo a ve hře dvou hráčů - bude se vyhodnocovat odděleně. K celkovému výsledku je potřeba u každého questu uvést hrdiny, skóre, konečnou hodnotu threatu, cenu zabitých či zahozených hrdinů, počet zranění na všech hrdinech, počet vítězných bodů, počet odehraných kol (bez kola, v němž se quest dohrál).
pozn. na zveřejnění hrdinů zatím nepadl konečný verdikt - vyjádřil jsem se pouze já a masonoš. Na poprvé se tedy přikláním k masonošovi, aby se hrdinové zveřejňovali v souvislosti s tím, že součástí zápisu bude i krátký popis všech tří her, kde se hrdinové stejně objeví /stejně tak jako některé karty z decklistu/ - pomůže to nováčkům zjistit eventuální prohřešky proti pravidlům.

příklad zaslaného turnajového výsledku:
Hrdinové: Aragorn, Legolas, Gimli
Výsledek 1. hry: 115
Konečný threat: 42
Hodnota všech zabitých hrdinů: 9
Zranění na zbývajících hrdinech: 4
Vítězné body: 0
Počet kol: 6

Výsledek 2. hry: 88
Konečný threat: 38
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 4
Vítězné body: 4
Počet kol: 5

Výsledek 3. hry: Prohra

Celkový výsledek: 152,25

Doplňující informace: První hru jsem se dlouho vypořádával s pavouky, navíc rozcestí mě zavedlo vstříc tomu největšímu. Zabiják Gimli ho nakonec vyřídil, ale přišel jsem o Legolase. Druhou hru byla samá pohodová střetnutí a navíc jsem hru začínal se Stewardem a Sneakem na ruce. Tentokrát jsem šel Beornovou stezkou a do cesty se mi postavil pouze Ufthak, kterého jsem s přehledem zneškodnil. Třetí hru jsem narazil na Spawn hned ve druhém kole a vydržel jsem jen do třetího.

Bude se hrát podle oficiálních pravidel (faq 1.3) - ke stažení na FFG - pro core set zejm. tyto úpravy - Beravor - akce pouze jednou za kolo, Protector of Lorien - na zvýšení vůle a obrany lze použít max. 3 karty

Pokud někdo zjistí, že udělal nějakou chybu (zapomněl na nějaké pravidlo či vyhodnocení efektu nějaké karty), přičemž turnajový zápis již bude existovat, dotyčný svou chybu uvede přímo do fóra, předchozí zápis bude neplatný a lze hrát nové tři hry a vytvořit nový zápis. V turnaji bude samozřejmě každý sám sobě rozhodčím a předpokládá se čestná hra. Pokud v průběhu turnaje někdo dalšímí hrami zlepší svůj výsledek nahradí původní novým zápisem.

pozn. pokud má někdo nějaké nápady či návrhy, uveďte je na toto vlákno do zítra, ať do začátku turnaje můžeme provést korekce



Konečné pořadí:


1. had 59,33
2. Shaddy 60,33
3. leeroyer 65
4. masonoš 66,66
5. Dvoiz 69
6. Sifonides 76
7. Odulin 95,33
8. libor 96
9. Kaerdrak 98,66
10. Kovko 103,5
11. raia 174
6.1.2013 10:34:00 | Upraveno autorem (porovnej)

skúsim aj ja
hru máme zatiaľ ešte len týždeň a sólo idem dnes skúsiť prvý krát (môj obľúbený balík Spirit+Leadership), tak uvidím či z toho niečo rozumné vznikne alebo budem musieť prekopať zostavu :) ale dúfam že stihnem 3 a viac hier do konca turnaja tie čísla sú tu neuveriteľné, ja budem rada za skóre okolo 100ky ... šťastnú ruku s kartami všetkým!

18.1.2013 18:46:28

Dvoizův výsledek
Offtopic: Tak jsem si k Vánocům udělal radost a tuto skvělou hru si v češtině pořídil. Hraju hlavně s přítelkyní, kterou to moc baví, jelikož taky miluje svět Pána Prstenů, a hlavně je to coop:) Spolu jsme právě na Anduině, kterou se nám nečekaně povedlo projít napoprvé, sice to zabralo 14 kol, ale byla to pěkná zábava. Před dvěma dny jsem si udělal více času na sólo hru a testoval pár kombinací hrdinů. A tu nejvyvedenější posílám do turnaje.

K turnaji:
Hrál jsem s jedním core setem. A sestavil si trojbarevný turnajový balík. Tato kombinace mě moc bavila, stejně jako když místo Legolase byl Gimli.

Hrdinové: Legolas, Aragorn, Éowyn
Výsledek 1. hry: 65
Konečný threat: 33
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 2
Vítězné body: 0
Počet kol: 3

Výsledek 2. hry: 66
Konečný threat: 24
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 2
Vítězné body: 0
Počet kol: 4

Výsledek 3. hry: 76
Konečný threat: 29
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 7
Vítězné body: 0
Počet kol: 4

Celkový výsledek: 69

První hra byla velmi pohodová. Do ruky přišla (na druhý pokus) Nečekaná Odvaha, Správce Gondoru a Celebríanin kámen. Legolas přidal postup za dva pavouky, a tak cesta vcelku utíkala. Meddědova stezka se pak povedla projít během jednoho kola.

Ve druhé hře se ruka zase vcelku povedla (opět až na druhý pokus), jelikož přišel Gandalf s dvěma Zákeřnými útoky. Komplikací byla hned na začátku pavučina pro Legolase, kterou však za dvě kola "vynuloval" Správce Gondoru. Během druhého úkolu se objevilo Dítě Ungolianty, které bránil Gandalf, a Legolas s Aragornem ho zranili. Tak jsem doufal, že za rozcestím se objeví "Nesejděte ze stezky!", přišla ale Meddědova stezka. Další útok Ungolianty byl zrušen přes Parádu a Legolas s Gandalfem Ungoliantu zabili. A v dalším kole pak došli nakonec.

Poslední hra moc hladce neprobíhala, moc toho nepřišlo. Nejdříve se odhalil Pavoučí Král, který svým efektem při odhalení notně zkomplikoval cestu, když unavil Legolase. Aragorn bránil a druhý útok šel bez obrany do Legolase a táhl jsem si tak dva nezraněné pavouky dál. Naštěstí jsem v dalším kole mohl za všechny zbývající zdroje vyložit Gandalfa, který jednoho pavouka zabil a druhého bránil. Nepříjemná byla zrada, která mi odhodila události z ruky (celkem 4). Poté přišel další Pavoučí Král, který opět svým ofektem zpomalil cestu. V úkolu Na rozcestí jsem mohl vyložit dalšího Gandalfa, který snížil ohrožení. Přišla Meddědova stezka, kterou se podařilo velmi rychle projít i díky Legolasovi, který přidal poslední dva žetony postupu za zabití Dolgurdurských skřetů.

19.1.2013 00:53:47

had

hadovo konečný turnajový výsledek
Jako rozloučení s Lednovým turnajem Lotra LCG – quest Passage through Mirkwood - sem dávám svůj nový /a zcela jistě poslední, jelikož jsem se toho už po lese mezi pavouky nachodil dost a dost/ výsledek s mírně upraveným deckem /zejm. 3x Un. Courage/.

Hrdinové: Aragorn, Theodred, Eowyn
Výsledek 1. hry: 52
Konečný threat: 31
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 1
Vítězné body: 0
Počet kol: 2

Výsledek 2. hry: 61
Konečný threat: 27
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 3
Vítězné body: 9
Počet kol: 4

Výsledek 3. hry: 65
Konečný threat: 34
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 1
Vítězné body: 0
Počet kol: 3

Celkový výsledek: 59,33
1. Hra – hned na začátku díky Steward of Gondor na Eowyn a tím jsem hned dostal Un. Courage na Aragorna. Na toho v dalším kole přidán Cel. Stone a 1. část dokončena ve 2. kole, ve 3. kole dokončena bez problémů 2. část a následně vytažena Don´t leave the Path - Ungolianta jsem si navázal k sobě. Jeho útok odnesl rohanský alík, ale sneakem naběhl Beorn a spolu s Aragornem a Theodredem ho krásně dobili.
2. Hra – ve hře fungoval Aragorn se dvěmi Un. Courage, bohužel tuto výhodu rušila pavučina z 2. kola. Ve 3. kole tažena Beornova stezka - v bojové fázi naběhl sneakem Gandalf, zničil Hummerhorns ve stagingu,a podílel se na likvidaci Chieftana Ufhthaka spolu s Aragornem a Theodredem – 9 vítězných bodů doma. Ve čtvrtém kole jsem na stezku položil 9 žetonů – jeden bohužel chyběl a stálo mě to 10 bodů za nadbytečné kolo. To jsem alespoň trochu odčinil vyložením Gal. Greetings v pátém kole, kdy jsem jeden žeton bez problémů na stezku poslal a quest zakončil.
3. Hra – stejně jako v obou předchozích – dobré karty po mulligenu v ruce - díky Steward of Gondor na Eowyn je hned vynesena Un. Courage na Aragorna . Ve druhém kole má již Aragorn druhou Courage, kterou mu ale opět zkazí tažená pavučina – i přes to ukončena 1. část questu. Dále ukončena 2. část a ve 3. části nás čeká opět Ungoliant. Toho jsem si ještě díky threatu 31 podržel ve stagingu do 4. kola a vyložil Gandalfa, ten mu dal 4 zranění a pak ho spolu s Aragornem a Theodredem dobil v combatové fázi.

25.1.2013 10:38:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Eowyn, Gimli, Theodred po treti
Po nekolika hrach jsem udelal par drobnych zmen v baliku (vice spirit karet) a tady je vysledek.

Výsledek 1. hry: 65
Konecný threat: 27
Hodnota všech zabitých hrdinu: 0
Zranení na zbývajících hrdinech: 3
Vítezné body: 5 (Hummerhorns)
Pocet kol: 4

Naprosto pohodova hra, 2x se mi podarilo zrusit treachery pres A Test of Will (vracenou do ruky pres Dwarven Tomb). Do Stagingu jsem dostal hned na zacatku Hummerhorns, coz je mnohem lepsi, nez je otocit na shadow efekt, jak se mi povedlo v predchozi sade. Ve 2. kole jsem zariskoval a zkusil se nachystat na Ungolianta (zahral jsem Gandalfa, kterym jsem zabil Hummerhorns). Bohuzel jsem si otocil Beorn's Path, na ktere jsem potreboval dalsi 2 kola. V pripade Don't Leave the Path! bych to mel za 53.

Výsledek 2. hry: 67
Konecný threat: 22
Hodnota všech zabitých hrdinu: 0
Zranení na zbývajících hrdinech: 5
Vítezné body: 0
Pocet kol: 4

Totalne prepavoukovana hra, celkem jsem se musel vyporadat se 4 Forest Spidery. Nastesti jsem postupne dostal nekolik levnych spojecnu, ktere jsem postupne obetoval a Gimli pavouky zabijel jednoho po druhem a diky Blade of Gondolin prihodil i postup na questech. Test of Will opet zrusilo Caught in a Web. Nedostal jsem Stewarda, Unexpected Courage ani Citadel Plate, tak to po celou hru bylo na hrane. Kdyz bylo nejhur, tak pres Sneak pomohl Gandalf a v poslednim kole jsem za nasetrene zdroje diky Gandalfovi dostal dostatecnou willpower na dokonceni Beorn's Path.

Výsledek 3. hry: 49
Konecný threat: 19
Hodnota všech zabitých hrdinu: 0
Zranení na zbývajících hrdinech: 10
Vítezné body: 0
Pocet kol: 2

Tak tentokrat vyslo to, co se nepodarilo v 1. hre, ve 2. kole jsem si vytahl Don't Leave the Path! a mel nachystaneho Gimliho a v ruce Sneak a Gandalfa a bylo hotovo.
V prvnim kole jsem zahral Snowbourn Scout (1 postup na Old Forest Road) a zbytek zdoju setril. Vsichni sli questovat a dostali zraneni od Necromancer's Reach. Odhodil jsem Northern Trackera a dal 5 postupu na quest. Vydal jsem se na Old Forest Road a postavil Gimliho. Pavouka jsem nebranil, nastesti zadny shadow efekt, 3 zraneni na Gimliho, Gimli s utokem 6 zabiji pavouka. V dalsim kole jsem si lizl Steward of Gondor. Zahral jsem Galadhrim's Greeting na snizeni threatu. Na questovano jsem riskl vsechny hrdiny, protoze jsem chtel prvni cast dorazit uz v tomto kole. Otocil jsem Dol Guldur Orcs a dal 2 zraneni na Theodreda. Willpower akorat vysla bez odhazovani karty. Na obranu jsem obetoval Scouta. V poslednim kole jsem zahral Steward of Gondor na Eowyn, questoval Eowyn a Theodredem, doplnil quest (otocil jsem Mountains of Mirkwood) a otocil si tentokrat ten spravny. Pres Stand and Fight jsem si vratil Scouta a Sneakem zavolal Gandalfa, ktery snizil threat. Scouta jsem obetoval Ungoliante a orky nebranil, abych pridal zraneni na Gimliho. Jeden shadow byl bez efektu, na druhy jsem si vytahl Forest Spidera. Nastesti jsem mohl odhodit Steward of Gondor, jediny dalsi attachment byl Citadel Plate na Gimlim, coz by byla jeho smrt. Gandalf a Gimli dali dohromady utok 12, coz bylo dost na zabiti Ungolianta.

Celkový výsledek: 60.33

Balik je postaveny ze 3 Core setu (3x Unexpected Courage). Pri vetsine rozhodnuti jsem volil rychlejsi a riskantnejsi variantu, coz kdyz se podari vede k lepsimu skore, ale uprimne to neni uplne styl hry, ktery bych obecne preferoval.

25.1.2013 15:49:06

Moje hry
Hrdinové: Aragorn, Theodred, Beravor
Výsledek 1. hry: 82
Konečný threat: 29
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 3
Vítězné body: 0
Počet kol: 5

Zezačátku Steward, postupně přišli 2 Gandalfové a 1 sneak. Nic velkého z encounteru nepřišlo. Jako třetí lokace byla Beorn Path.

Výsledek 1. hry: 85
Konečný threat: 25
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 0
Vítězné body: 0
Počet kol: 6

Zase Steward od začátku, opět jsem měl štěstí na Gandalfy a sneak. Ke konci jsem otočil dont leave the path. Ungoliathovi po mém útoku zbyl 1 život tak jsem musel hrát i 6 kolo.


Výsledek 1. hry: 129
Konečný threat: 41
Hodnota všech zabitých hrdinů: 8
Zranění na zbývajících hrdinech: 0
Vítězné body: 0
Počet kol: 8

Nejzajímavější hra. První karta v Encounteru byla Ungoliath Spawn. Od toho mě zachránil Gandalf se sneakem na počáteční ruce. Za celou hru mi Steward nepřišel. Postupně jsem se prokousal do Beorn Path, díky Daughter of the Nimrodel, která mě neustále healovala. Ke konci mi moucha dala 5 pecek do Theodreda a já pak zakončil.

Celkové skóre: 98.6

25.1.2013 16:42:15

Tři hry, na víc není čas
Hrdinové: Eowyn, Gimli, Glorfindel
Výsledek 1. hry: 107
Konečný threat: 34 (počáteční 32)
Hodnota všech zabitých hrdinů: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 3
Vítězné body: 0
Počet kol: 7

Výsledek 2. hry: 125
Konečný threat: 39 (počáteční 32)
Hodnota všech zabitých hrdinů: Eowyn 9
Zranění na zbývajících hrdinech: 7
Vítězné body: 0
Počet kol: 7

Výsledek 3. hry: prohra

Celkové skóre : 174

První hra pohoda. V druhé mi přišla Ungolianth hned v první části, a pak jsem se s ní zase musel vypořádat ve třetí. Jinak našlápnuto bylo dobře. V třetí hře jsem měl smůlu. Na ruce žádní spojenci, a do stage to chodilo tak, že jsem se třemi hrdiny nestíhal vybíjet potvory a současně questovat nad spoustou lokací :-(

26.1.2013 08:54:03

Decky
Jsem zvědavý na ty vaše decky. Snad z toho poznám, co dělám špatně :-/

26.1.2013 09:15:21

ad had a první hra
Chápu dobře, že jsi z Aragorna a Theodreda (oba Leadership) zaplatil Stewarda a toho pak ve fázi attachmentu vyčerpal, a hned vyložil Unexpected courage ? Nemělo by se to dát udělat až v druhém kole, jelikož nejdřív vykládáš, pak děláš akci a pak už je další fáze, tzn znovu vykládat nemůžeš?

26.1.2013 09:21:56

had

raia
Teď jsi mě malinko zaskočil, protože jsem měl za to, že akci můžeš dělat kdykoliv v "zelených" sekvencích, ale koukám do pravidel a v plánovací fázi jsou "zelené" sekvence od sebe odděleny. Pokud máš tedy pravdu, tak by ho třeba nemohl ani použít při hře dvou hráčů, ten druhý, na kterého bych ho attachnul, před tím než vyloží karty?

Prosím o názory. Pokud je to tak, tak se všem omlouvám a budu se muset lesem prokousat znovu.

26.1.2013 09:55:02

had

raia
Teď jsi mě tak vystresoval, že jsem to hledal na foru v pravidlech. Koukni na str. 17 a 18 - měl bych to hrát dobře. Tam už byli jiní, kteří z toho byli v té době na prášky.

26.1.2013 10:11:06

had
Nebudu se vracet k tomu, co se píše v té sekci str. 17, 18, ale podle mě je to tak, jak je uvedeno v pravidlech hry. Tam je jasně napsáno při rozfázování, že 1. hráč hraje karty z ruky, pak může hrát akce každý hráč, následuje další hráč, hraje karty ze své ruky a potom může hrát akce opět každý hráč.
Nikoliv, že první hráč zahraje kartu, zahraje akci, zahraje kartu a případně až potom hraje druhý hráč. Pokud jsem špatně pochopil načasování tak jak se o něm bavíte, pak se omlouvám.

26.1.2013 11:04:06

Kovko - Aragorn, Gloin, Eowyn (jediny pokus)
Hrdinovia: Aragorn, Gloin, Eowyn
Vysledok 1. Hry: 68
Vysledny threat: 23 (pociatocny 30)
Hodnota zabitých hrdninov: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 5
Pocet kol: 4

Vysledok 2. Hry: prehra
Vysledny threat: (pociatocny 30)
Hodnota zabitých hrdninov:
Zranění na zbývajících hrdinech:
Pocet kol: 7

Vysledok 3. Hry: 70
Vysledny threat: 28
Hodnota zabitých hrdninov: 0
Zranění na zbývajících hrdinech: 7
Vitazne body: 5
Pocet kol: 4

Celkove skore: 103,5


Prva hra celkom do pohody. Na ruke steward a celebrain stone. Neskor mi prisiel Gandalf aj sneak attack. Troska som musel taktizovat zpretoze mi chodily stale iba nepriatela ale mal som aj vela ally-kov na ruke takze sa to zvladno s prehladom. Ukoncenie bolo zabitim Ungoliatha cez jeden utok za 8 a potom nasledne vylozenie gandalfa za 4 dmg v dalsom kole - Celkovo zhodnotenie: stastna ruka + dobry draw.

Druha hra: Ako som mal v prvej hre stastie tak sa v druhej vsetko otocilo. Sice pociatocna ruka vyzerala dobre Gandalf + Steward of Gondor a hned som si potiahol v druhom kole aj sneak attack nedokazal som ustat napor nepriatelov. O Steward som vsak hned prisiel cez shadow effect forest spidera. Sneak attack som pouzil na gandalfa a neskor som ho normalne zahral aby som pozabijal pavukov co mi prisli. V celku rychlo som bol zase u ungoliatha - vsetko vyzeralo dobre. Problem vsak nastal ked Aragorn zostal chyteny v sieti. Ungoliath ma napadol a chvilu som mu odolaval ale nakoniec sa k nemu pridali orkovia + chieftan a uz som to neustal - tak som to vzdal....opat som si tahal z encouter decku iba samych nepratelov...smolna hra

Tretia hra bola uplne odlisna a vpodstate sa v nej nic zaujimave nestalo. Na ruke 2xGandalf + 1x Sneak. Konecne mi prisli do cesty aj nejake lokacie a nie len nepriatelia ako v 2 hrach pre tym - Dokonca dosiel aj Forest gate kde som si potiahol dalsie karty. Na konci som dostal Beorn's path ktory som vyriesil za jeden tak cez gandalfa ktory este cestou zabil cez 4dmg Hummernhorns za 5 VP.

Deck som postavil asi za 10min ale moc sa rozmyslat nedalo. Nebyt nestastnej 2. hry tak je skore o dost lepsie....Bohuzial uz nemam cas napravit to.

26.1.2013 13:02:00 | Upraveno autorem (porovnej)

nestihla som :(
Tak som nakoniec nestihla tri rovnaké hry, skúšala som rôzne kombinácie hrdinov... možno nabudúce :) Každopádne fajn, že tu niečo také beží, aspoň motivuje vyskúšať sólo hru. Určite skúsim aj Anduin, hoci je ťažký dosť aj vo dvojici zatiaľ :P

no a had, že 3x Unexpected Courage, to môžem len slepo závidieť - ja mám len jednu, tak ako je v originál 1x core sete - to som rada ak mi vôbec príde na ruku :)

27.1.2013 22:15:18

had

Ukonceni turnaje
Lednovy turnaj je ukoncen s vysledky viz. shora. Pokud mate zajem zverejnit decky 1. tri hracu, jak jsme se domlovali na zacatku, dejte vedet /muj nazor - v tomto pripade, kde se vyuzival CS, je to tak trochu zbytecne, zajimavejsi jsou rozhodne kombinace hrdinu s kterymi se hralo/.

28.1.2013 09:38:51 | Upraveno autorem (porovnej)

2 had a vítězové
Já bych byl pro znát jak hrdiny, tak alespoň koncept podle kterého se balík stavěl. Např. "samozřejmě Unexpected courage a Steward of Gondor, 3xSneak Attack, 3x Gandalf, + fialoví alíci do 3bodů hodnoty, modrý karty proti "when revealed a shadow efektům". Apod.
Díky předem!

28.1.2013 12:36:37

muj balik
Postupne jsem ho trochu modifikoval, toto je podoba, se kterou jsem odehral ten nejlepsi vysledek, neni uplne optimalni, postupne jsem zkousel ruzne verze pro ruzne sady her (tato zahrnovala Blade of Gondolin, se kterou jsem vetsinou nehral, protoze vsechny zbrane se nejvice hodi Gimlimu, ale jsou restricted).

Eowyn
Theodred
Gimli

Ally (16)
3x Gandalf
3x Gondorian Spearman
3x Snowbourn Scout
3x Guard of the Citadel
3x Northern Tracker
1x Faramir

Attachment (19)
2x Blade of Gondolin
3x Dwarven Axe
3x The Favor of the Lady
3x Unexpected Courage
3x Steward of Gondor
3x Citadel Plate
1x Celebrian's Stone
1x Horn of Gondor

Event (16)
3x Sneak Attack
2x Dwarven Tomb
2x Stand and Fight
3x A Test of Will
3x Feint
3x The Galadhrim's Greeting

Balik ma celkem malo spojecnu, ale protoze hraju 3 sfery, nemuzu si moc dovolit drazsi spojence.
Na Gimliho hraju Dwarven Axe a Citadel Plate, pripadne Blade of Gondolin misto sekyrky. Favor of the Lady a Celebrian's Stone jdou na Eowyn. Horn of Gondor na Theodreda. Steward of Gondor na Eowyn. Unexpected Courage na Gimliho, pokud mam tak i 2x.
Dwaren Tomb pouzivam na vraceni eventu - A Test of Will, Stand and Fight nebo Galadhrim's Greeting.
Prebytecne karty odhazuje Eowyn na svou schopnost, pokud je zrovna potreba.
Eowyn a Theodred porad questuji, v prvnim kole posilam na quest i Gimliho, postavim ho pres travel, necham mu dat zraneni od nebraneneho pavouka a nasledne pavouka Gimlim zabiju.

28.1.2013 14:00:27

had

hadův deck
Eowyn
Theodred
Aragorn

2x Beorn
2x Faramir
3x Lorien Guide
3x Gandalf
3x Snowbourn Scout
2x Longbeard Orc Slayer
2x Guard of the Citadel
1x Northern Tracker
3x Steward of Gondor
3x Unexpected Courage
3x The Favor of Lady
1x Celebrians Stone
3x Sneak Attack
3x Valiant Sacrifice
3x Galadrims Greeting
2x Strenght of Will
3x Hasty stroke
1x Will of the West
3x A Test of Will
3x Stand and Fight
1x Dwarven Tomb






28.1.2013 15:04:32 | Upraveno autorem (porovnej)

had
Beorna tam máš jenom na Sneak Attack?

28.1.2013 15:33:47 | Upraveno autorem (porovnej)

had

beorn
Jo.

28.1.2013 15:50:10

Turnaj
Sice jsem na to teď přes zkouškové neměl čas, ale dneska jsem si to z hecu vyzkoušel. Balík jsem měl s Eowyn, Theodredem a Aragornem, vzal jsem všechny karty z core setu a pár jich vyházel, abych se vlezl do padesáti... A překvapivě se to docela dá :) jednou jsem to nedal, jinak jsem to dohrál ve čtvrtém a osmém kole... Sneak Attack s Gandalfem v prvním kole je maso... Kdybych měl na ruce dvakrát sneak s gandalfem, tak je to hotovo po třech kolech...

@Had: akorát mi prosímtě řekni, kolikrát jsi to musel hrát, aby ti to třikrát po sobě takhle přišlo... to je docela haluz.

28.1.2013 15:58:10

had

Cr. King
Cca 10 trojher, s tímhle finálním balíkem asi třetí trojhra.

28.1.2013 17:10:22

Vybíráme z Bazaru

Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas