Nexus Ops - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Autoři: Charlie Catino
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prodej - Nexus Ops

V nejbližší době by mi měly dorazit 2 kousky nového Nexus Ops z nichž jeden budu dávat hned do aukce na Aukru. Takže pro ty, kteří by měli zájem a nemají na Aukru svůj účet avizuji předem aby si stihli účet založit (tvá to několik dní než dojde na adresu obyčejnou poštou aktivační kód).
12.8.2010 11:50:13

2 kren
no ja myslim ze to v pohode bleskove strelis i tady a nemusis platit Aukru poplatky za vystaveni aukce a prodej:-)

12.8.2010 12:33:11

to Ringo
To já vím, že to není problém střelit, ale chci aby měli všichni rovnou šanci i mimo tuto komunitu. A ty poplatky na Aukro jsou směšná záležitost.

12.8.2010 12:48:03

kren
no, jsou no, me to vyjde tak 100 prumerne za mesic:-)

12.8.2010 14:22:50

to Ringo
Jestli to nebude tím, že já tam prodávám jen jednou za uherskej salám. Já neobchoduju, jen když je taková nějaká vyjimečná událost jak s tím Nexusem. Mě se nějak příčí nakoupit třeba ve stánku 100 DVD a pak to prodávat na Aukru.

12.8.2010 14:30:52

to kren
Tak sem potom napiš, až to tam budeš házet, já se tam pak přijdu smutně podívat, až někdo vyšroubuje cenu :o)

Vím, že jsi asi rozhodnutý, ale nezvážil bys ještě jednou prodej napřímo ... "kocouří oči ze Shreka" ??

12.8.2010 19:16:36

skyfire

Tak si to objednejte
Tak si to v té Austrálii objednejte. Při 3 kusech to vyjde na nějakých 900,- i s dopravou. Domluvili jsme se tady tři a už nám Nexusové plují. Jsem zvědavý za kolik se to na aukru vydraží.

12.8.2010 19:26:26

kren
vsqak ja taky neobchoduji, jen prodavam veci, ktere uz nepotrebuji.

12.8.2010 19:31:41

skyfe
na Aukru to neni problem strelit za 1400 jeden kus.

12.8.2010 19:32:58

to Hike
Nezlob se, ale nejsi první, který mne o to žádal a tak chci nechat vše na volné ruce trhu :), aby to bylo spravedlivé. Osobně na tom nechci vydělávat (to bych objednal víc kusů) a jde mi jen o to aby se mi v podstatě celá transakce zaplatila. Ostatně není to nějaký zlatý poklad a každý si to může objednat stejným způsobem jak já nebo skyfire. Případné spekulanty, kteří by to chtěli koupit v mnohem více kusech, ta firma neakceptuje a odmítne objednávku. Myslím, že tak ty tři kusy co objednával skyfire jsou tak hraniční množství.

12.8.2010 21:15:55

NEXUS OPS definitivně vyprodán - zamáčkněte slzu
Tak jsem chtěl bezPayPalovému Hikeovi pomoct a pomocí mého účtu mu objednat v tom diskutovaném Australském obchodě Nexus Ops přímo pro něj. Napřed jsem poslal zase dotaz, jestli se nezměnilo poštovné a bohužel dnes mi došla následující odpověď:

Sorry Zdenek we have now sold out of the Nexus Ops

Regards
Colin
Milsims

... a já jen dodávám, že už ho odstranili z nabídky svého e-shopu. V této souvislosti uvažuju, jestli vůbec budu ten můj druhý kus dávat do aukce a jestli si ho nenechám zabalený neotevřený pro strýčka příhodu na horší časy.

16.8.2010 08:30:07

2 kren
Byt na tvem miste tak si ho urcite necham na horsi casy, clovek nikdy nevi

velka skoda, snad se nekdy dockame reprintu

16.8.2010 08:35:11

2 kren
jj, radim taky ponechat, ja ted lituji, ze jsem si taky jeden navic do zasoby neponechal.

16.8.2010 08:59:29

prodat vs. neprodat
Zajímavá aréna. To tady na ZH ještě nebylo. Jsem pro prodat.
Někomu tím uděláš radost a zaplatí se ti cesta. To co je nad, je už spíš o spekulacích. Navíc, teď je hra populární a za pár let být nemusí.

Jinak, můj kousek putuje po moři ke skifirovi, tak doufám že ho cestou něco nepotopí. :)

16.8.2010 09:17:28

to Parxel
No já jsem nemyslel ze spekulativních důvodů. Spíš jako sběratelský kousek, nebo jako záloha, kdyby se mi s mým Nexusem něco stalo. Na druhou stranu máš pravdu, že by to někomu udělalo radost - o peníze ani tak nejde.

16.8.2010 09:29:08

kren
tak ja predpokladal ze to bude se zberatelskych duvodu, nehlede na to, ze se ti deti az dospeji rozutecou a reknou - tati, ten Nexus se mi moc libi, mohli bysme si ho vzit? A ty budes mit pekne jeden zalozni a muzes jim ho dat s tim, ze tobe taky zustane:-)

16.8.2010 09:39:25

*
sberatelskych - fuj, hrubki:-)

16.8.2010 09:39:54

kren
To se sice stát může, ale pravděpodonost je malá. Navíc přijdou jiné hry a budeš na ně potřebovat místo. Já jsem teď vytáhnul hry staré ca 15 let a krom toho, že je na nich poznat opotřebování (hlavně na krabici) jsou naprosto v pořádku.

16.8.2010 09:44:00

Nexus na Aukru
toužíte-li po Nexusovi právě ho na aukru draží Beholder (že by ten samý "beholder" :). Zatím stále za vyvolávačku 500,- Kč což určitě na konci aukce vyskočí, ale i tak to může být za slušné prachy.

16.8.2010 22:18:27

No
ja to tusil ze on to proda, po te mirne prestrelce na jedne diskusi Nexus vs. Cyclades:-) Ale docela meto sokolvalo, tuhle hru povazuji za jednu z totalnich TOP povinnych zalezitosti:-)

16.8.2010 22:23:32

Poslední Nexus Ops dorazil a bude na prodej
Takže po více jak dvouměsíční plavbě mi dnes dorazily 2ks nového nerozbaleného Nexus Ops z Austrálie, jako asi poslední z tamního e-shopu :). Loď nikde neztroskotala, tak v nejbližších chvílích pro případné zájemce bude 1 kus k dispozici na Aukru s počáteční cenou stejnou, za jakou ji prodávaly Tomovy hry - tedy za 1159,- kč.

30.9.2010 12:04:46

kren Nexus - aukro
Tak jsem zvědavej jestli se dostaneš nad 2 litry. Tipoval bych že ano :)

30.9.2010 17:59:43

to panzer
No já na tom nějak vydělávat nechci. kdyby jo, tak jsem si jich objednal víc :). Objednal jsem dva v podstatě proto, aby se mi celá ta transakce zaplatila. Už kvůli Hikeovi, který o tuhle hru moc stojí bych byl docela rád aby se ta cena nevyšplhala do nějakého extrému.

30.9.2010 22:07:52

kren
Já to určitě nemyslel tak že na tom chceš vydělávat :) Podle příspěvků tady kolem stejně za ty prachy bezesporu koupíš novou hru a vzápětí sem mrskneš její překlad, takže na tom vlastně vydělají všichni :))
Psal jsem to ze zajímavosti, protže tahle hra je hodně žádaná, na deskovou hru až neobvykle. Přeji dobrou aukci.

1.10.2010 03:15:04

to kren
Zkusim prihodit :)

5.10.2010 13:01:37

to SHaitan
Pokud o hru stojíš, tak klidně přihoď. Proto jsem to tam dal, aby měli všichni rovnou šanci :).

5.10.2010 13:08:33

Vybíráme z Bazaru

Sushi Go! nové vo fólii
Sushi Go! nové vo fólii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas