Nexus Ops - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Autoři: Charlie Catino
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prodej - Nexus Ops

V nejbližší době by mi měly dorazit 2 kousky nového Nexus Ops z nichž jeden budu dávat hned do aukce na Aukru. Takže pro ty, kteří by měli zájem a nemají na Aukru svůj účet avizuji předem aby si stihli účet založit (tvá to několik dní než dojde na adresu obyčejnou poštou aktivační kód).
12.8.2010 11:50:13

Nexus
Já ty moje Nexuse rozprášil během chvilky. Přišly mě 4 kousky za cenu 1.650,- Kč včetně dopravy z Austrálie. Kdo nezaváhal a hru si objednal, tak ji má. Ještě se rozmyslím zda neprodám i tu moji, protože to se mnou nechce nikdo hrát. :-( Nemám ve svém okolí bohužel žádné spoluhráče, jen rodinu a děti.

5.10.2010 19:18:42

Kent
Kente, neprodávej Nexuse.. taky jsem nikoho ještě nenašel, ale hůl nelámu :)

5.10.2010 19:52:19

ad spoluhráči
Tak to já problém nemám. Jednou jsem měl Nexus půjčený v Praze od rbx, aby si to vyzkoušel můj synátor Tobiáš a hráli jsme tenkrát 2 hry a Tobiáše to hodně bavilo. Pak to nedávno půjčil tady v Ostravě na 14 dní z Korunky a chytlo to i mou ženu a ač prohrávala, tak pořád chtěla hrát odvety. Byla docela rozladěná, když to Tobiáš musel vrátit. naštěstí hned druhý den co to Tobi vrátil do Korunky, tak mi přišla po 2,5 měsících lodní dopravy má zásilka z Austrálie :). Takže já rozhodně nouzi o spoluhráče nemám. Hlavně u mé ženy mne to překvapilo, protože není moc hráčka a navíc nemá ráda sci-fi a kosmické příšery :D.

5.10.2010 20:07:10

Kent
to ja mam her, ktere ted se mnou nikdo nechce hrat, docela dost. ale me se libi a to je podstatne, proto bych je nikdy neprodal, clovek nikdy nevi, kdy hrace sezene a uzije si zabavu, po ktere tolik touzi:-) Spise se mi stalo, ze jsem prodal hry, ktere by se mnou i nekdo hral, ale me uz tak xmrti nudily, ze bych je proste nehral:-) Zacala u me prevazovat touha zahrat si hypoteticky hru, ktera se mi libi, ale nemam k ni ted spoluhrace nez realisticka moznost hrat neco, co hrat muzu, ale nebavi me to:-)

5.10.2010 20:15:19

add Kren:
Tak to docela hledím, že jim to trvalo tak dlouho? Já to cca. 8.9. platil a tuším že 24.9.2010 jsem ji měl doma. Docela rychlost a hlavně byl zážitek sledovat pohyb zásilky jak to jde na letiště, pak přes různá města do Paříže a do Prahy a do Brna až ke mě domů. No prostě super. Nexuse jsem si pořídil hlavně na radu kámoše, tak uvidím. Zkusím ještě oslovit ten obchod, protože se mi zdá, že tam ještě dva kousky mají. No uvidíme. :-)

5.10.2010 21:09:24

to Kent
Já jsem si schválně objednal lodní dopravu, protože letecky to bylo 2x tak drahé.

5.10.2010 21:11:11

...
Tak to nevyslo :(
Kdyby nekdo prodaval, ozvete se mi do posty...

7.10.2010 13:02:09

Nexus
for Křen: Aha, tak to mi e-shop vůbec nenabídnul. No škoda, že jsem to nevěděl. :-(

7.10.2010 19:17:55

Vybíráme z Bazaru

ESCAPE ROOM - Úniková hra
ESCAPE ROOM - Úniková hra
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas