Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 188x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Všiml jsem si ze vyjde baliček Green Goblin, který je scénářový(obsahuje 2 scénáře a 2 modulární sety) a celkem dost karet. Za relativně dobrý peníz. Myslím si že by to vůbec nebylo zle vydat v cz. Jednak to rozšíří základ a hráči by pak nebreceli(včetně me:)) kdy už vyjde další velká krabice. A pak by si alespoň blackfire ověřil statistiky nákupu. Muj názor.
24.11.2019 14:00:48

Rozšíření
Kde jste přišli na to že to bude Guardians of Galaxy, hlavně podle nápověd to má zapadat do začerného názvu.

4.1.2020 14:44:51

Mala rozsireni
Je skoda, jak se k tomu vydavani malych rozsireni BF aktualne stavi. Ja vim, ze to avizovali dopredu. Na druhou stranu si myslim, ze jakekoliv jine vydavatelství by, pokud by melo prava na takto uspesnou hru, nejake male rozsireni uz davno ohlasilo (treba az v pristim okne printu u FFG).

4.1.2020 19:12:23 | Upraveno autorem (porovnej)

rozšíření
to VitekS
- tak je pravda že do zaerněných polí se tak dlouhý název nevejde, takže to nejspíš bude omyl a bude se jednat úplně o něco jiného

4.1.2020 19:18:51

Angri
To by bylo fajn :) snad to ohlásí co nejdřív ať se mužem těšit :) BF na nějakém prý už taky pracuje :) tak asi na tom červencovém :)

4.1.2020 19:42:59

Umma

No vidíš a já zas moc Marvel filmy nemusím ale karetka by mě fest lákala. Ale jen o core set nestojím. Když to BF nebude vydávat komplet tak na to kašlu. Ze stejného důvodu jsem pustil i Hru o trůny. Když už se sakryš rozhodnu pro LCG hru tak ji asi chci mít komplet ne? Tyhle částnečný lokace jsou na nic....

14.1.2020 22:23:05

GeneralIX
To chápu, ale najdeš k sobě 500 dalších (nevím, kolik by musel být min. print run)?

15.1.2020 08:49:30

Kombinuju en a cz
A nevidím v tom žádný problém. Pokud hraju s neanglictinari dam jim "českýho" hrdinu. Manželka anglicky moc nevládne a v klidu hraje cpt. America. Mimochodem je to snad jediná hra do které jí nemusím ukecávat :)

..Deskovky Teplice..

15.1.2020 09:07:26

Umma
No já pochybuju že to vyjde proto s tím nepočítám a bohužel ani nekupuju.

15.1.2020 10:04:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Green Goblin

Tak nové rozšíření je pecka. Obsahu dva hlavní nepřátele a 4 side schema z něhož je jedno tématicky vyloženě pro oba Green Gobliny.

Zatím jsme hráli jen pokus o převzetí pobočky Star labs Normanem Osbornem. Výtečná mechanika otáčení Osborna a Green goblina - je něco jiného než ostatní padouši.

Hodně velká spokojenost výtečné rozšíření, už mám předobjednané vše ostatní co má vyjít :D

15.1.2020 12:32:07

rozšiřka
Já koupil základ a hned jsem začal koukat co dalšího se bude dát koupit v CZ a byl jsem teda hodně zklamaný, když jsem se tu dočetl o (ne)lokalizaci...

Je to škoda, že licenci drží někdo kdo se do něčeho podobného nechce pouštět.. Ale pravda že neznáme čísla prodejů.. Snad kdyby byla překvapivě dobrá, tak by BF zvážil změnu přístupu

21.1.2020 00:22:48

Zaily

Spíše za to můžou špatné prodeje Hry o trůny a Pána Prstenů, kde toho BF vydával hodně, ale teď jim to leží na skladě a nikdo to pořádně nechce.
Prostě to potřetí už nechtějí riskovat a dopadnout stejně, což chápu, i když si myslím, že alespoň u nás známé hrdiny vydat mohli...

21.1.2020 05:43:48

kubeckam
Vidím to stejně. Marvel Champions má podle mě větší potenciál něž LCG Pán prstenů nebo Hra o trůny a mnoho majitelů základu by si chtělo koupit své oblíbené hrdiny i padouchy.

A já stále věřím, že se, i navzdory původnímu ohlášení BF, některých malých rozšíření dočkáme.

21.1.2020 06:10:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozsiření
Bylo by to super :)

Popřípadě jestli se bojí o prodejnost malých rozšíření, že se některé nebudou prodávat .. tak je zabalit nějak dohromady a udělat s toho jedno rozšíření vždy třeba po 5 malých rozšíření :) Nebo to přidat do toho velkého co plánují a navýšit cenu o to :)

Ale nevím vůbec zda je toto možné nebo se musí vydat přesně ve formátu jak vychází od FFG.

Snad to přehodnotí, když vidí že o to je takový zájem :)

Jen mě mrzí, že neposkytuji více informaci jak to momentálně vypadá.

21.1.2020 12:47:13

Archaon
Větší potenciál ? Fanoušci pána prstenů nebo hry o trůny můžou tvrdit totéž. Nikdy nevíš dopředu co se bude prodávat.
Pokud by to byly klasické rozšíření ,tak ok,ale malé balíčky nemají šanci uspět,je to prostě velké riziko.



21.1.2020 14:34:45

cz rozšíření
To je jeden z důvodů proč nekupovat tento her v češtině. Překlad je většinou hrozný a skoro nikdy nevyjde vše a hlavně to trvá půl roku i déle než vyjde česká verze....

21.1.2020 15:29:59

omyl
Omyl

24.1.2020 13:26:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Dostupnost

Ahojte,

nevíte někdo kdy budou dostupné rozšíření v čr ? Na všech obchodech jsou nedostupné, Mám jenom základ a čekám až se naskladní ostatní ( grren goblin, cap. americ)

3.2.2020 20:17:41

dostupnost

FFG zase koní na co sáhne a asi prudce podcenil prodejnost této hry. A tedy další kusy (green goblin, cap. america, atd.) budou až z dalšího dotisku (spekulace – duben 2020). Aspoň to tak vypadá. Totiž pár kusů rozšíření do ČR dorazilo těsně koncem prosince.

3.2.2020 21:29:23

Dostupnost
Tak nějak jsem si to myslel. Hra mě chytla a klidně jednoho dva hrdiny bych si koupil. Holt si počkám a budu doufat že to bude dříve

4.2.2020 04:51:10

Kombinace ENG a CZ
Borci, jestli to tu někde je, tak se omlouvám, ale můžu kombinovat CZ a ENG verze? Jde o to, že zítra bych si chtěl jet koupit CZ verzi do blízkého města, kdežto ENG verze není nikde k sehnání. Takže bych koupil českou verzi a časem třeba dokupoval anglická menší rozšíření?. Díky za info

12.2.2020 20:21:23

Kombinace
Může a nevidím v tom žádný problém. Osobně mám český core a dokoupil jsem Capa prostě proto, že ho mám rád.

12.2.2020 20:39:00

Edric
Díky moc, šlo mi jen o to, jestli třeba není nějaký jiný formát karet, či tak něco :)

12.2.2020 20:44:17

Kombinace ENG a CZ
@Sási: Ve Světě deskových her ještě jednu anglickou kopii mají: https://www.svet-deskovych-her.cz/produkty/7472/marvel-champions-the-card-game

13.2.2020 10:24:25

Rozšíření
Chápu,že BF nechtějí vydávat malé rozšíření, ale přece jen... Hrát Marvel hru bez Thora a Kapitána je divné.
Tipuju,že nebudou vydávat všechny malé rozšíření,ale nevydat zrovna tyto dvě postavy je směšné

25.2.2020 18:12:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Drussbarb
Já pořád doufám, že nakonec vyjdou i ty male rozšíření .. vypadá to že se hra dobře prodává a i to velké rozšíření v letě půjde na dračku si myslím ... snad to BF přehodnotí a třeba někdy na konci roku se dočkáme i těch malých rozšíření v češtině, zatím kvůli tomu nekupuji ENG rozšíření(s tím že bych je musel přelepovat na české překlady) ale vyčkávám a doufám :D

25.2.2020 19:57:06

Vybíráme z Bazaru

Revolver 2, Brno
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas