Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 992x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter 2020 Big Box

Právě byla zahájena KS kampaň na BIG BOX + 3D dlaždice

https://www.kickstarter.com/projects/strongholdgames/terraforming-mars-big-box?ref=user_menu
16.6.2020 17:09:15

Máte někdo tucha, kde by se big box dalo fyzicky podívat? Hodně mě to láká, ale za ty peníze nechci kupovat zajíce v pytli

23.9.2021 10:12:51

Tak už je CZ verzia na ceste. yay :)

6.10.2021 11:54:57

Je to doma a je to nádherné!!!!! :-) už se těším na první testovací hru. 

8.10.2021 12:44:27

No u mě také překvapení. Nevím jak se líbí ostatním. Přestože jsou na webu negativní recenze, hlavně teda na BGG, tak jsem byl z toho rozpačitý a nevěděl jestli to koupit nebo ne. Nakonec jsem do toho šel a nelituji. Všechno je fakt perfektní a ve skvělé kvalitě. Jsem z toho nadšený, jen mě mrzí že se nedají v ČR přikoupit addony z KS, o ty Trade Fleets ke koloniím bych teda hodně stál.

8.10.2021 15:45:27

Ahoj, víte někdo, co jsou zač promo karty k Big boxu?

Doma mám 20 promo karet, čekám na vydání dalších 7. Promo karty k Big boxu jsou ještě něco jiného?

Ještě mě napadá stejná otázka k novým dílkům terénu z projektům z promo karet - jsou jen z kartónu, takže na mapě budou vedle 3D dílků klasické kartónové dílky?

Díky

10.10.2021 08:09:13

Promo karet bylo původně 7, dalších 20 přibylo u kickstarteru Turmoil a dalších (jiných) 20 u kickstarteru na Big Box.

Nové dílky terénu jsou v Big Boxu, jak v plastové tak kartonové variantě.

10.10.2021 12:12:36

Dílky, kvůli kterým jsem to kupoval jsou, nepraktické, ale super :D. zeleně a města jsou cool, někdo by mohl nadávat na barvu oceánů, ale mě se líbí. Takže jsem spokojený.

Tragédie je ale krabice. Do pláství pro dílky se nevejde složený dílek atomového hřibu. Do krabice se nedají uskladnit plastové přebaly na hráčské desky (je to dělané jen na ty komplety z ks-neklid). Plastové krabičky na kostičky jsou šílené. Také by mě zajímalo, jestli někdo zkoušel používat box na karty jako tower, protože je to tak myšleno, ale v praxi to nefunguje. 
 

Dílky jsou parádní, ale krabice nepoužitelná. Reálná cena je spíš tak 1500,-.

11.10.2021 04:45:47

u mňa veža na karty funguje celkom dobre. S ostatným relatívne súhlasím. Čakám, kedy sa plastový insert poláme, je to dosť tenký materiál. Budem vystužovať

A vyberanie boxu s kartami a/alebo priľahlého insertu je ťažkopádne.

Inak som relatívne spokojný, cenovka mohla byť nižšie, pravda

11.10.2021 09:07:04

Nevýhody jsou tu taky, bohužel si opravdu nikdo nedal tu práci, aby si zkusil přípravu z Big Boxu, přitom jde o drobnosti.

Malé krabičky na hráčské kostky a platidlo je za mě SUPER a nemám jediný problém, naopak nadšení!

Neřeším papírové desky hráčů…po Hellas a Předehře je za mě nejužitečnější dokoupit právě ty dvouvrstvé hráčské desky, bez nich už to nehraju.

Víc expanzí zatím nehraju, takže mám BigBox poloprázdný.

 

Nejhorší za mě je box na uskladnění karet..to je tragédie. Kvituji rozdělovače, ale jak proboha mám ten box z krabice vyndat???? Jako nemyslí si nikdo, že budu pokaždé vyndavat ten základní plastový pořadač, že ne. OMG tohle je za mě selhání návrhového týmu…přitom by stačilo tak málo! Buď výřezy po stranách, otvory ve víku, nebo stuhy vedoucí po spodní části a vytažená ze stran…..vše se dá dodělat svépomocí, ale pro proč proč proboha.

 

Trochu mě zamrzelo, že Hřib atomového výbuchu se nevejde…neustálá demontáž ochodí spoj a nebude držet. Vidím to tak, že ho nechám v krabici extra.

Až doplním promo Space Buggy z KS Nemesis:Lockdown, tak to bude perfektní.

11.10.2021 12:06:44

Súhlasím, že to moc nedomysleli s tým vyberaním jednotlivých dielov z krabice. Box na karty ako tower funguje dobre, včera sme tak hrali. Krabičky na kocky a platidlo sú super. Vyzerá to, že som zatiaľ jediný kto nemá problém s hríbom atómového výbuchu, pretože mi v krabici chýbal spodný diel… a IHRYSKO a MINDOK zatiaľ na môj mail, ktorý som posielal 7.10.2021, nereagovali :(

EDIT: tak dnes odpísalo IHRYSKO aj MINDOK a MINDOK mi pošle chýbajúci diel, juchúúú :)

EDIT2: dnes (18.10.2021) prišiel chýbajúci dielik, Ďakujem MINDOK

11.10.2021 12:46:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Asi do toho nepůjdu, představa, jak mám na stole další herní materiál mě nějak přestává lákat. Díky za odpovědi

11.10.2021 13:08:49

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas