Kutná Hora: Město stříbra

xxxxxxxxxo hodnoceno 132x (Seznam vlastníků)

Kutná Hora: Město stříbra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ondřej Bystroň
Pavel Jarosch
Petr Čáslava
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nominace na Golden Geek 2023

Vážení hráči deskových her,

Jsme velmi poctěni a neskonale vděčni, že jsme obdrželi nominaci v kategoriích Komplexní hra roku a Inovativní hra roku v osmnáctém ročníku Golden Geek Awards.

Tato nominace je pro nás doslova vším a rádi bychom ze srdce poděkovali všem, kteří nás na této cestě podporovali a podporují. Všem hráčům, recenzentům a pochopitelně všem, kteří se na vývoji hry podíleli.

Stále si tak trochu odmítám přiznat, že jsme nedávno vyhráli Trolí palec a teď přišla i nominace na Golden Geek. Věřte, že z toho máme neskutečnou radost.

https://boardgamegeek.com/thread/3288794/18th-annual-golden-geek-awards-nominees-announced

___________________
Spoluautor Kutné Hory

24.4.2024 21:09:02

Navzdory tomu, že mě hra neoslovila, tak obří gratulace, takový úspěch jsem nečekal.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

24.4.2024 21:43:03

Přeji Kutné Hoře úspěch i mimo domácí luhy a háje. Nás doma moc baví

25.4.2024 09:46:40

klobouček chlapci, za mě topová hra 

25.4.2024 10:00:40

Držím palce. Hra je výborná a pořádné ocenění si určitě zaslouží. Ke všemu se jedná o hru českých autorů, z čehož mám o to větší radost.

25.4.2024 12:11:56

Moc gratuluju! Z mého pohledu jste vytvořili opravdu mimořádnou hru, která to díky svému tématu bude za hranicemi mít vždy těžší než u nás, takže tohle je velké ocenění!

25.4.2024 21:22:10

Taky jsem hlasoval (v nominaci i teď ve finále). Je to krásná hra, držím palce! :-)

1.5.2024 23:54:14

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku
Kvedlalové z Kvedlinburku
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas