Kingdom Death: Monster

xxxxxxxxxx hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Kingdom Death: Monster - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 17 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Kingdom Death
Autoři: Adam Poots
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter 1.5

https://www.kickstarter.com/projects/poots/kingdom-death-monster-15
25.11.2016 08:56:03

just core
mít tak pár stovek dolarů navíc, tak beru spoustu věcí...ale roční šalinkarta, vánoce a další KS....třeba tu někde někdy bude prodávat pár věcí v budoucnu na bazaru....

7.1.2017 17:49:14

Posledni hodiny KS - doporuceni
Spousta lidi si meni pledge, obcas se objevi 1-2 volna mista na docela zajimavych spotech se slevami. :)

7.1.2017 18:47:51

A mame to.
KDM je 4. nejdrazsi kickstarter vsech dob.

https://www.kickstarter.com/discover/most-funded

8.1.2017 00:02:04

KDM
Froggery - tou ancient rozhodnee neprohloupis:) jako je to spousta penez, ale i materialu :) Ja jsem stastny a uz se nemuzu dockat:)

tysek - cece to si nemyslim, ze se to tady bude po castech prodavat. leda max komplet. Ale jasny, jsou potreba jine veci. Ja na to skudlil neco pres pul roku a spoustu her prodavam.

stevens - vidim to podobne. Proto jsem vzal ancient skrz stare expanze co dorazi drive. Z novych jen dve.

8.1.2017 00:42:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Nove expanze
Ja jsem se nakonec rozhodl poslouchat hlas srdce a vzal si Abyssal Woods (+ Spiddikula), Frodoga a Oblivion Mosquito.

8.1.2017 01:12:25

Se mi to zvrtlo :D
Tak jsem po zverejneni Abyssal Woods musel totalne prekopat pledge (hlavne opustit Dragon Kinga coz me mrzi doted) a pustit zilou trochu vic penez nez jsem mel puvodne v planu.

Skoncil jsem u 630USD za Core + Gamblers Chest (ta me trochu zklamala ale mel jsem ji uz v pledge z black friday) + Abyssal Woods + Spidicules (ten me moc nebere, ale je bohuzel potreba pro hrani kampane) + Flower Knight + PinUp Dragon Goblin a Butcher a jeste mam pledgnuto 50USD, kde uplne nejsem rozhodnutej jak je rozdelim v manageru. Potencialne mam zalusk na Dung Beetle Knighta, Lion Knighta, SuperSurvivors,Anonymous Wanderer nebo Candy&Cola a pak par dalsich Pin-Upek (Twilight Witch, Percival, Storm Knight,...). Nicmene pravdepodobne skonci v Candy/Cola a DBK.
Pokud bude mozny jeste prihazovat, tak tam jeste par dolaru dosypu, abych vzal i LK a dve, tri pinupky, co se mi fakt libi.

Potencialne se mi jeste krome Abyssal Woods, Dragon Kinga a tech tri starych Knightu hodne libi Silver City, Nightmare Ram, Pariah, Black Knight a Pathfinder promo. Musim uznat ze z novych veci me zhruba pulka opravdu neoslovila.

Asi nejvetsi chybou cely ty kampane bylo pro me dat na Black Friday 300USD pledge. Z 200ky se da za 100 GC prikoupit v pripade zajmu, coz se nevedelo hned na zacatku a bohuzel, GC skoncila uplne jinak nez jsem si myslel. Cekal jsem od toho vetsi mnozstvi Nemesis a Huntable Quarries, ve vysledku je to hodne o Narrative Sculptech ktere me vlastne moc neberou a monster tam moc neni. Nejvetsi radost z toho boxu mam tim padem z Gamblera, Neko Knighta a Scouts of Death. Snad se nakonec ukaze ze ty Philosophy budou dobre a zajimave, nevim moc co si o nich zatim myslet.

8.1.2017 18:51:26

hennessy
Tak v GC mas nemesise dva. Coz je imho za ty prachy dost. Advanced pravidla, jidla,scouts of deathm spousta fighting artu a jinyho bordelu.

Jj s tim souhlasim.prijde trochu nefer je prave to, že kdyz si vzal pledge za 300 tak si vlastne nevedel co GC je a vzal si to pro sichr a prave ti co vzali za 200 se pak mohli rozhodnout v klidu:) Mel to dat za vic.

Jinak to jeste muzes furt zmenit ze. V pledge manazeru si teprve vyberes, takze jeste toho dragon kinga muzes vzít:)

btw zde jen ten GC pěkně rozepsaný:
https://stdobby.github.io/kingdomdeath/

8.1.2017 20:27:36 | Upraveno autorem (porovnej)

KD:M
Tak jsem se taky nechal nalákat a spadl do toho :) sice ne tak extrémně, jako Lapcis, ale skoro :-D

9.1.2017 09:29:43

death
Neprohloupis:) vsak na pristi Zelivi dame:)

9.1.2017 10:54:04

Lapcis:
Tak DK bych si mohl dovolit jen kdyz bych vyhodil ten Gamblers Chest, coz nemuzu se svoji pledge. Nicmene porad nejak tajne doufam, ze se pledge manager otevre pro nejaky doobjednavky. Kdyz uz nic jinyho, tak nejaky pinup modely bych si opravdu rad dokoupil, bylo to to, co me vlastne pritahlo k tehle hre jako prvni, nez jsem zjistil jak se to hraje atd.

Jinak druhy Nemesis v GC je Santa, coz spis beru jako srandu ve stylu Gender Swap Belt apod. Pochybuju, ze to bude normalni zajimavej komponent do hry, uz podle artworku a popisu, ale tak treba me Adam prekvapi.

No uvidime, netrpelive cekam na to co prijde za hru, Abyssal Woods jsou naprosta bomba, toho se nemuzu dockat nejvic. Doufam, ze se toho 2020 nebo kdy prijdou nove expacy, doziju. Mam aspon mraky casu pilovat barveni na warhammeru a ostatnich deskovkach.

9.1.2017 13:59:04 | Upraveno autorem (porovnej)

GC
Ja jsem puvodne GC neplanoval, jelikoz nejsem fanda nahodneho hazeni, ale jak jsem videl, ze se pridava stale vice a vice obsahu, tak jsem presel z prosteho BF updatu na 1.5 na Silver Lantern, abych mel GC. Jak si lide menili pledge, podarilo se mi uchopit i BF Silver Lantern.

Abyssal Woods jsem si take musel dobrat a tim padem i Spidikula. Ted po vecerech dumam, jak ho nadstavim, aby nezabiral pulku stolu a pritom byl ve hre.

10.1.2017 17:05:18

Late Pledge
Všiml jsem si, že na KS stránce je možnost zažádat o Late Pledge, takže pokud někdo nestihl KS je asi ještě šance to zkusit přes to.

14.2.2017 16:27:57

Doruceni
Nevi někdo něco nového o placeni dopravy?

29.9.2017 22:02:29

Uz je na ceste
Zaprve potesila sleva na doprave na pulku, dvacet dolaru aspon kompenzuje trochu pad kurzu. A za druhe, dorazila smska od DPD, v pondeli je doma prvni vlna :)

27.10.2017 23:58:38

Doručení
Tak jsem koukal na KS a už to rozesílají po Německu, tak jsem zvědav, kdy se dostane i k nám.

10.11.2017 12:11:52

Polarka
To ještě nedorazilo? Jsem myslel, že už to v ČR všichni před časem dostali. Zpožděný bylo právě snad jen to Německo, no ale tak třeba to máš opravdu až v téhle várce.

10.11.2017 12:14:54

Late pledge
Já měl late pledge, tak to asi dostanu dýl :(

10.11.2017 13:02:55

Late pledge
Tak už jsem taky obdržel email z DPDUK :) doufám, že příští týden to mám doma :)

21.11.2017 09:08:50

KS

Kdyby nekdo ztratil zajem KDM a chtel nejake nejake veci z KS prodat (i ty co teprve vyjdou), tak at se mi ozve pres PM a urcite se domluvime. Kickstarter kampan jsem bohuzel prosvihl... :/ Core box 1.5 mam, o vse ostatni mam zajem.

Diky.

12.1.2018 21:30:55

KDM
Ahoj, muj zajem o KDM veci stale trva. Pokud by nekdo chtel prodat vsechny aktualni expanze z wave2, at se mi prosim ozve do posty...

Mam zajem i o veci, ktere teprve vyjdou, prosvihl jsem KS.

Diky.

12.3.2018 13:40:02

Otevřený pledge manager
Od dnešního dne do konce listopadu je znovu možnost dostat se do pledge manageru - dá se dostat i k věcem, co normálně ne - Gamblers chest.
Je to na backerKitu odkaz: https://kingdom-death-monster-15.backerkit.com/hosted_preorders/210469

27.11.2020 14:10:25

Marwa
A ještě bych doplnil, že se teď dá objednat legendary pack co dělá upgrade na 1.6

27.11.2020 14:22:16

Karty

Pravda - já kvůli tomu dělal dvě objednávky ????

27.11.2020 19:40:13

Marwa
Proklinam tě! Člověk je tak nějak spokojený sám se sebou a posledními akvizicemi a ty jen tak tady zveřejníš, že je otevřený pledge manager na KDM?! ;-)

28.11.2020 09:21:12

IN

re
Je fakt, ze to udělali chytře. Upgrade karty za $3 - jasná páka, to bere každý... no a je škoda k tomu něco nepřihodit..:)
----------------------
Majitel liščí krabice

28.11.2020 09:33:35

Vybíráme z Bazaru

Ptačí říše
Ptačí říše
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas